• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
caute, brokolica aj karfiol su uplne v pohode, len nejedzte tie stopky ci hluby, ci ako sa to spravne vola, tie totiz naduvaju. uplne ich odkrojte a jedzte len samotne hlavicky.
co sa tyka umyvania tych intimnych partii, ja som ich veronike umyvala vo vanicke a raz za par dni som tie biele povlaky docistila navlhcenou vatovou tycinkou. niekto hovori, ze by sa mala navlhcit v oleji, ale ja som jej tam nic take davat nechcela, robila som to s cistou vodou.
vavenka, kupanie je na zaciatku drina, clovek dava pozor, aby sa babatko nezosmyklo a co ja viem co, ale neskor to bude strasna zabava, my kolkokrat mame centimeter vody na podlahe po kupani, tolko spliecha a vylieva vodu a pije vodu zo sprchy a co ja viem co vsetko este. a u nas kupe tatinko, to maju svoj ritual. na zaciatku sme ale kupavali spolu.
19. máj 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlavne dajte pozor po kupkani a vsetky zarezy dokladne vysuste, hlavne pod krkom, aby sa babatkam netvorili zapareniny. verca bola riadna gulicka, tak to utieranie trvalo tusim dlhsie ako kupanie... ale zapareninu mala len raz,na krku a hojilo sa to zle a dlho, kedze to mala riadny zarez a nedostaval sa tam vobec vzduch, takze radsej tomu predidte...
19. máj 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem za cenne rady dievcata :slight_smile:
Inak uz som prisla na system odgrgavania - doteraz som ju nosila po byte celom vpred, takze sme pozerali z okna, a mamka ma zdrbala ze tak mi veru neodgrgne, ze si ju musim dat brusko na brusko a hlavku na pleco, ze vtedy sa jej trocha brusko stlaci a namoj veru, furt si grgne, len ta hlavka :grinning: :grinning: dviha ju o 106 :grinning: no vidite, take banalne veci ja sa musim ucit :slight_smile:

A puci sa stale., mam ale pocit ze je to skor vtedy ked je unavena, alebo jedno s druhym :confounded: dnes sme vstali o siestej, dostala cistu plienku, didku, potom sme sa hrali v posteli chvilu a po polhodke tak sa pucit zacala a revat ze az, a v podstate revala az doteraz, do deviatej, ked dostala didku zas a zaspala, no neviem co to je, ale zacina t obyt pravidlo - po kojeni je polhodinku zlata a potom hodinu - dve reve, kym bud zas nedostane prsnik alebo nezaspi :confounded: :confounded:
19. máj 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mum to aj nas patko mal dvojitu bradu a tam raz tiez mal zapareninku ale doktorka nam dala kremik a rychlo to bolo preč .) ale veru ked bol este maly a nevedel držat hlavicku bola fuska umyt ten krk aj ho vysusit lebo som kupavala sama kedze mm bol este v praci
19. máj 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave neobojkaj aj my sme sa učili :slight_smile: asi ma koliky lebo ked do polhodiny od papanie začne plakat boli ju brusko, skus jej ho pomasirovat alebo prilozit teplu plienočku :slight_smile:
19. máj 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini dik za radu - ale neviem ci je to kolika, nakakane ma v kazdej plienke, a peknu zltu prazenicku :slight_smile: sice niekedy trocha redsiu, ale vacsinou je taka akurat :slight_smile: skor si myslim ze "len" prdiky.....Alebo sa puci len tak :slight_smile:
19. máj 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave ved nas tiez pekne kakal ale tak bublinky mal v brusku čo sa vzduchu napapal
19. máj 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
vave k tomu co pises mi napadli 2 veci, obe sme si prezili... takze ked som mala nadprodukciu mliecka tak jej islo velmi prudko pri sati, a tym padom sa nahltala aj vela vzduchu a bolelo ju brusko..prejavilo sa to do hodinky od kojenia...plac, nervozita...
druhe vec bol reflux, cize do pol hodinky od krmenia jej zacala stupat kyselina a to ju bolelo a zas bola plac a nepohoda...
takze ak si vies odsledovat tok mliecka, skus predist tomu aby jej slo velmi prudko, a reflux (co dufam ze nema), ale pomoze ak ju po jedeni nedas na rovny povrch ale na trosku vyvysenu podlozku... aby mala hlavicku a hrtan trochu vyssie ako brusko.. to inak pomaha aj ked reflux nema... tak skus, mozno pomoze :slight_smile:
19. máj 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsie davam do albumu
19. máj 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini,krásne fotky. :slight_smile: sledujem,že polohy pri spaní majú s Peťkou rovnaké,ona má podobné ťahy.. :grinning:
19. máj 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni no nie nadarmo maju aj meno podobne .))) a sme dostali novu hračku od babky dnes - hrajuci hrniec, do neho sa davaju cez otvory take vselijake tvary a ma dva rezimy bud hovori ake je to čislo alebo aky je to tvar a ked je hrniec plny tak zahra pesničku mamka s ockom uz vyskusali :grinning: :grinning:
19. máj 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tej fotke v ruzovom tričku mi kamoska napisala či som pila :grinning: :grinning: ze tak vyzeram
19. máj 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac dnes som cvičila doma aerobik :slight_smile: a manzel mi doniesol kolace no da sa chudnut??? :grinning:
19. máj 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika, malicky je strasne chutnucky a na tej poslednej fotke ma nadherne ocka. dufam, ze som ti ho neuriekla. :wink:
19. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, uz viem termin statnic - nastastie idem v posledny den - 1.6. (utorok). :slight_smile:
19. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mum :slight_smile: dufam ze nie hihi no tak ti drzim palceky, uz bude komisia unavena a bude to v pho, my sme mali vsetci naraz, mala som ist v poradi tretia a nakoniec to zmenili a sla som predposledna. maturovala som azse posledny den posledna, ale este na druhy den dve spoluziacky maturovali 1,6 takze to nebol posedny den
19. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale som im nezavidela, my sme dosli do skoly uz na ukoncenie a oni sa este klepali hoci to uz bol otake medzi dvermi hihi sak vies ako to chodi
19. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ja som maturovala v posledny den ako predposledna. asi su mi tie posledne dni sudene, hihi. :slight_smile: a tusim aj teraz som na tom zozname predposledna. (to najlepsie skoro na zaver, haha)
19. máj 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru mum najlepsie na koniec, drzim paluchy
19. máj 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence....vave pozeram,te si mamca na plny uvazok :wink: a ide ti to teda

my sme s amlym sami doma,Karin je u maminy na dva tyzdne,tak mame klud,akurat ze Miskovi chyba,ten kade chodi,tak len omiela Kali,Kali,chudatko,chyba mu
20. máj 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus aspon vies ako sa lubia :slight_smile:
20. máj 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute! tak dnes som si spravila spenatove cestoviny s cherry rajcinkami a so syrovo-smotanovou omackou. MNAMMMMM!!!! len sa tak zaprasilo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si kupila mrazenu pizu salamovu milujeeem :slight_smile:
20. máj 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja som prave dopapala fajnu zeleninovu polievocku a tiez uvazujem nad pizzou hawai, ktoru mam v mrazaku :grinning:
20. máj 2010 o 12:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi vidis ze ja som si hawai nekupila mm taku nikdy nechce t som mohla mat, jooj a teraz som si spomenula ze večer idem s kamoskou na babsku jazdu na pizuu ta len pizovy den mam dnes :slight_smile:))
20. máj 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som robila palacinky s dzemom a tvarohom...nepridete na dezert??? :wink:
20. máj 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zjedla pizzu tak mozem dojst evi :slight_smile:
20. máj 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

nejako sem nestiham chodit. kristinka posledne zle cez den spinka. ako maxim je 10 min a potom zaplace zamrnka na 5 min a znovu nachvilku podrieme. vcera tiez takto cely den a potom nam o 17-tej zaspala a spala az do 21:00. tak sme mali nocne kupanie :grinning: . ale zato v noci pekne spinka. klop klop.
vcera sme boli na sono s nozickami. tak mame este balit na siroko do 4 mes.
a dost grckame. niekedy hned po papani vygrcneme celkom dost mliecka. ale aj tak hodku dve po papani sa nam zvykne grcnut ako taka vodicka s uz zrazenym mlieckom. len dufam, ze to nieje ten reflux.
20. máj 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pisulu vytieram vatovou tycinkou namocenou v olejceku. ale len po bokoch ako popri pyskoch, kde bol aj ten bieli povlak. stredom nie (cez posvu a mocovu rurku). a ten biely povlak nam zmizol asi az po tretom kupani a vytierani. ono to hned nejde dat prec.
20. máj 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati a pekne pribera? aj podla toho sa da usudit... aj podla obsahu plienky, farba, konzistencia...
20. máj 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a s grganim mame tiez velky problem. niekedy grgneme krasne a je jedno ci cez plece alebo ju len tak zdvihnem. a niekedy len hned hodime grcku a z grgania uz nic nieje. alebo ani negrgneme ani negrcneme. :frowning2:
20. máj 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok