• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
len pozor, ja som ako dieta dostala od ponika vsi v zoo v bojniciach...
10. jún 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mum vazne? tak dufam ze nič nema
10. jún 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hojte :slight_smile:

My sme dnes boli aj s mojou maminou na zahradke, tiez nam bolo fajne - od rana od osmej asi do piatej sme si lebedili, asi takto :slight_smile:
10. jún 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave ta parada ja plavky na seba nedam este 100 rokov :grinning: daj ten časopis hej nech posnivam o krasnom brusku
10. jún 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave, akurat som videla tu fotku na FB. parada. :wink:
nasa veve dnes prala, zehlila, opravovala vysavac, (sme zdedelili tieto detske hracky a dnes sme ich prvykrat vytiahli...), kreslila kriedami, ... prezliekala sa LEN dvakrat... som hotova... uz som sem len nakukla a padam do postele.... papa.
10. jún 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini ved ten casopis tam plni svoj ucel :grinning: ja mam tiez este brucho jak v piatom mesiaci :wink:

Aky mate vikend? My sme boli na vidieku u draheho family, super bolo, vcera sme dosli, ja som odvolila a potom este na garden party ku kamosom, asi 7 deti tam bolo, ssuper :slight_smile: a potom este na jednu grilovacku, o desiatej vecer sme dosli domov, Vanda len raz vstala v noci, jaka bola hotovka :grinning: :grinning:

Dnes oddych, drahy siel na stavbu a okolo stvrtej chceme ist spolu vsetci niekam sa najest, som zvedava ci nam to nasa dcera dovoli :grinning:
13. jún 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojky....no my sme mali celkom fajn vikendik, len skoda ze sa ma pocasie pokazit....konecne pekne pocasie, netrebalo sa navliekat a zase sa ma ochladit....
adenka....coze si sa neozvala, sme sa nestretli zase v KE....
13. jún 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my sme včera chceli ist na program do mesta ale uz rano sa nedalo zit ta sme skončili u svokry na zahrade a grilovali a dnes sme boli posediet s kamosmi vonku a nakoniec zakotvili u nas bo oni este nevideli nas novy bytik :slight_smile: a hura ze sa ma ochladit len dufam ze zase nie na 16
13. jún 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kde ste vsetky? Ved u nas je daždivo aj sme mali taku dobru prihodu dnes, teda teraz sa uz smejeme ale nebolo nam do smiechu, s kamoskou sme sli z mesta a chytil nas velky lejak a jak sme sa ponahlali tak som sa na kopčeku posmykla a zletela na zadok a pokrčene koleno, kamoska bezala chytat moj kocik hoci som ho držala bol to reflex a pritom si neuvedomila ze ten jej neostane stat a tiez pojde, skoro zletel z chodnika a prevratil sa ale stihla to takze paradne napatie bolo a zmokla som uplne do nitky ako nikdy este
pripajam foto ako dnes maly hajal
14. jún 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jeej Tini maly jak krasne spinka :slight_smile: a slonika ako si drzi, nadhera :slight_smile:´

Ja som dnes bola s Vandou v poradni, ma 5050g :wink: vsetko ok, na dalsej poradni prepichujeme usi :slight_smile:

Vcera som ju cvakla, dostala od krstnej celenku, v sobotu ideme na svadbu :wink:
14. jún 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka vave aka je krasnučka a aku ma krasnu pusinku to bude boztekov :slight_smile:
14. jún 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze to leti? uz ma mesiac aj tt :slight_smile: nas uz onedlho 7 booze nedavno som sa z bruchom po schodoch trepala a uz pomaly maly bude po nich behat
14. jún 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte diefcene :wink: My sme boli v sob. u Kubkovej prababky, tak pobehal po zahrade a vycvachtal sa v bazeniku :slight_smile: v ned. som si bola sadnut s kamoskami a chlapi boli zatial na zmrzke a poobede sme boli v nasom lesoparku, len nas zacali "zrat" komare, tak sme museli zdrhnut... :unamused: a kupili sme malemu sandalky na leto, tak uz ich dnes zabehaval :dizzy_face:

Vave vy ste riadne akcny, Vanduska sa pri vas teda nema sancu nudit :slight_smile: Strasne je zlatucka, celenka jej moc pristane :slight_smile:

Tini zlatusik je Patko, aj nas spava s plienkou a tiez si ju tak drzi... :wink:
14. jún 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulik asi maju pocit istoty pri tom
14. jún 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, caute, tak aj ja pridavam nejake fotky... :slight_smile: aj my sme sa mali super, akurat teda ocinko s nami skoro ani nebol, kedze stahuju ambulanciu. zajtra a pozajtra som v BA u segry, ideme aj do ZOO, som zvedava, co na to verca... papa vsetky...
15. jún 2010 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, no pekne, tak uz 5 kil !!!
veronika ma zajtra 18 mesiacov, musim ju aj ja zmerat a zvazit, ked je to teraz take 'okruhle vyrocie'.
15. jún 2010 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mum krasne fotečky
15. jún 2010 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mum super fotky, mala je nadherna, a mam pocit ze sa vytiahla :wink: a je ti dost podobna, teda aspon na fotkach :slight_smile:
Ty sa ako citis? Zvladas horucavy?
15. jún 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

mum mala je kocica :dizzy_face:
15. jún 2010 o 09:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babenky,dlho som tu nebola,končí skúškové obdobie,už len posledná skúška.. ako sa mi máte?pozerám,že detičky rastú,tehuľkám letia tie týždne,evit,mum.. :slight_smile:
vave,Vanduška je nádherná,krásna pusinka.. :dizzy_face:
tini,aj Paťko rastie ako z vody.. :slight_smile:
holky,aké máte mená na fcb? by som si vás pridala..
15. jún 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni držim prsty nech to dotiahnete do uspesneho konca a kde mas foto?
15. jún 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini,ani som si nevšimla,že nemám foto.. asi mi ho zmazali,keďže som tam mala len Peťku..
Paťko už má zúbky? Peťka ešte ani jeden.. :slight_smile:
16. jún 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, diky moc... my sme teraz uz druhy den v blave, zostavame do zajtra obeda, asi. dnes bola v plane ZOO... ale to pocasie.... vcera som sa stretla s dvoma kamoskami s babenkami, budu fotky na facebooku. :slight_smile:
slniecko, ja ti posielam svoje meno do IP (facebookove). ahojte zatial, malicka mi spinka, tak idem aj ja oddychovat, u segry aspon ma nemata ist upratovat, tak si konecne oddychnem... :wink:
16. jún 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky aj vam dava datum prispevku a ostatne az pod text? a skryva mi IP a albumy
16. jún 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky aj vam dava datum prispevku a ostatne az pod text? a skryva mi IP a albumy
16. jún 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne, asi prave nieco robia.
16. jún 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vyhodilo,že koník momentálne nedostupný.. ale už ide..
16. jún 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tie veci pod prispevok to uz takto je 2 dni, tak ste si to asi nevsimli :sweat_smile:
16. jún 2010 o 15:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky ako sa máte? vave krásne rastiete, malinká je nádherná a čo Katka ako sa majú oni?? my sme znova u svokry, ale znova je malý chorý a počasie je na nervy.. je strašne nervózny, z toho že nemôžme chodiť nikam von.. tak len vystrája.. už si otvorí všade dvere najnovšie mi doma otváral vchodové dvere a utekal na chodbu, tak musíme už pravidelne zamykať.
16. jún 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee co nove? my sa trapime so zubami, hnackujeme, zurime, v noci poriadne nespime,no paraaada.
Tini vy uz mate nejake zubky?
dajte aj mne do ip mena na FB :slight_smile: tam som viac ako tu
16. jún 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulig nie nemame a dnes som stretla znamu jej maly je mladsi od naseho o 4 dni a uz ma minimalne 6 zubov
16. jún 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok