Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

mum_to_be
3. sep 2010

@tinika 🙂

ingulik
3. sep 2010

@mum_to_be no lebo on pomaha na stavbe, alebo aspon dava pozor na robotnikov....no a ja tam nemam co robit na stavbe s malou....
@tinika no musime nejako vydrzat 😉

shaharazad
3. sep 2010

ahoj maminy 🙂 ... chcem vas zavolat na plavanie tehuliek do Trnavy..je tam uplne super..ja prave končim 2 mesačny kurz...je to v Kvapke, tam kde plavaju babatka...voda je slana, takze nehrozia ziadne infekcie...okrem plavania , cvičenia sa s nami chodi porozpravat i dula , ktora nam robi predporodnu pripravu...velmi sa mi tam pači , chcela som sa s vami podelit 🙂 a povedat,ze take niečo super existuje 🙂konečne aj na Slovensku ..ak je tu niektora z vas, čo sa tam stretavame, ozvite sa 🙂

mum_to_be
3. sep 2010

kuk 🙂

tinika
5. sep 2010

@mum_to_be krasne brusko, mam pocit z este male na porod 🙂 este ste 2v1?

vavenka
autor
6. sep 2010

Mum fajne brusko 🙂 a laskavo sa nam uz kazdy den hlas, aby sme vedeli co a ako s tebou, ok? 😵

mum_to_be
6. sep 2010

hlasim sa ako 2v1 🙂

mum_to_be
6. sep 2010

vavenka, a ako si oslavila?

vavenka
autor
7. sep 2010

Mum ahoj 🙂
Aale ani sme moc neoslavovali, dostala som kyticu a zmrsku a otvorili sme si fajne vinko s drahym, to je vsetko 🙂 ved uz taky vek, to uz sa ani velmi oslavovat neoplati 😀

mum_to_be
7. sep 2010

🙂 ved to uplne staci... inak, a mam o par dni tiez narodky 😀

vavenka
autor
7. sep 2010

Mum, tak mozno s Romankom budete oslavovat spolu 😉

ingulik
7. sep 2010

@vavenka dodatocne vsetko naj naj 🙂

adenka
7. sep 2010

ahojte 🙂

tak my sme uz na vychodze 🙂 ... baby vidime sa?

tinika
7. sep 2010

ja uz tiez vymyslam darčeky hihi jak furt naschval neivem čo chcem a cez rok by som toho vymyslela ze by sa nedoplatili darcovia hihi

@adenka ta serus ne? ta dobre ze si tu lem ja se do košicoch nedostanem asik :/

zuzub
7. sep 2010

ahojte, ako sa máte
my strašne rýchlo, Miško rastie tuším zo dna na den 🙂
kočky potrebujem poradiť Miško má dnes zvýšenú teplotu teraz podvečer dokonca až 38,2 bola som s ním doobeda aj u dokiny poslala nás na krčné, ale nič vraj je ok.mne sa to ale veľmi nezdá, môže mať len tak z ničoho zvýšenú teplotu, zubky mu ešte vraj nejdú.a ešte mu slzí jedno očko na to mi dala mastičku ophthalmo-septonex.

ingulik
7. sep 2010

zuzub...no neviem, Nika mala taku vysoku teplotu ked mala zapal mocovych ciest, skus kupit v zdravotnickych potrebach sacik na zachytenie mocu pre chlapceka a popros dokinu o rozbor....len pre istotu....inak mozes zatal davat panadol baby kazde 4h a kazde 4h nurofen....striedat ich....drzim palceky nech to prejde skoro....

@adenka ahojky ja som v ke do konca tyzdna tak mozme dat stretko

tinika
7. sep 2010

@ingulik uz pridte k nam, bo ma porazi z dakoho, potrebujem zmenu 🙂 a niekoho kto sa furt nevytahuje ze jeho dieta je lepsie 🙂)

vavenka
autor
8. sep 2010

Aden mozme, ale ja tak max na hodinku, mala mi velmi strajkuje na prsniku, tak kojit musim doma ☹ teraz posledny tyzden zacala herecka, normalne uz rozmyslam, ze kupim sunar a sem tam jej dam flasku, mam pocit ze sa mi nestihaju plnit prsniky .....

zuzub
8. sep 2010

čaute, dnes už je dobre bez teploty, tak dúfam, že už bude ok, len trošku soplik má.
@vavenka aj ja mám teraz také obdobie pri kojení,že niekedy už mám fakt nervy,Miško sa bud odtahuje alebo sa hnevá, prípadne ho záujma všetko iné dookola...ale vraj sú to len také krízové obdobia tak dúfam vydržíme

tinika
8. sep 2010

kocky ak viete vydrzte to, ja som tiez mala tazke to a od začiatku on sa uz v 2m. odtahoval a strajkoval potom sa to ukludnilo na kus a zase bol problem a som to vzdala ale ja som vraj aj mala malo mlieka povedala lekarka, ale ak sa neda tak sa neda, hlavne aby ste boli spoko aj drobci

vavenka
autor
8. sep 2010

Caute, tak ja som dnes kupila bananove hami, kasu, od 4mes, skusim jej ju spravit na veceru, ale nie dnes, lebo idem do mesta s babami... Zajtra mozno vyskusam....
Zuzub presne, aj moja reve, uz ju kojim tak ze ona lezi na chrbte a ja nad nou na styroch, jak macka 😀 .. O chvilu sa zobudi, bude hladna a ja mam pocit ze prsia su uplne prazdne 😔

tinika
8. sep 2010

@vavenka tak nech jej chuti 🙂

vavenka
autor
8. sep 2010

Jooj chutilo, aka bola zlata 🙂 normalne papala lyzicou ako velka slecna 🙂 tesim sa velmi, potom sa este docucla z prsa, ale som hned kludnejsia... Som zvedava ako bude spinkat 🙂

zuzub
8. sep 2010

@vavenka tak super vave, mne inak dosť pomohli infošky zo stránky http://dojcenie.wordpress.com/ alebo aj tu na MK v teme Ďakujeme Annag 🙂

zuzub
8. sep 2010

@vavenka a v noci sa ti budí?

vavenka
autor
8. sep 2010

Zuzi no ja som necitala nic, priznam sa, ani sa nechystam 🙂 nejak nam to slo aj bez vselijakych http 😉 uvidime ako to bude dalej, ja som vdacna aj za tie 4 mesiace, a teraz som uz aj kludne, vecer ked budem praktizovat toto, tak aspon budem vediet ze Vanda nejde spat hladna... V noci je to ok, prsia sa naleju, ale rano ked vysaje na ranajky a desiatu, tak potom uz ako keby sa neplnili, tak mam pocit ze je aj hladna..... No uvidime 🙂

vavenka
autor
8. sep 2010

Zuzi nie, v noci vstava ma 2x... Ale ako som pisala teraz, v noci sa prsnik naplni....

tinika
8. sep 2010

@vavenka super moj z fase kasu pije ale minule uz jedol z lyzicou

vavenka
autor
9. sep 2010

Tini no ja som flasu nechcela, aby si nezvykla, este by som rada kojit aspon 2 mesiace, a teda v podstate kym bude mliecko 😉

zuzub
9. sep 2010

tak to je super vavenka ked to takto zvládaš, ja som mala s kojením problém už v pôrodnici a domov som išla s tým, že kojiť ani nebudem ale potom sa to rozbehlo a fakt mi veľmi pomohli tie články.ja dávam niekedy miškovi čajík z fľašky, ale to len ked boli tie horúčavy alebo ho bolelo bruško a zatiaľ v pohode.akurát inú flašku ako od aventu nechce 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre