• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
13. sep 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mum esteze tak :grinning: ja som dnes mala den katastrofa, Vanda ho cely prerevala, tatko nam menil nejake veci vodarenske v kuchyni, ale z roboty na hodinku z toho bol cely den a aj tak sa to nedokoncilo, takze byt je ako po zemetraseni, voda odstavena, na kociari defekt, no den blbec... LEn dufam ze zajtra bude lepsie :wink:
13. sep 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Este mam dotaz: Vanda ma vo vnutri cikulu celu cervenu - male pysky... Skusala som jej to zasypat framykoinom, ale este horsie :confounded: ani harmancek nepomohol... Neporadite mi maminy?
13. sep 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka ja ti moc neporadim, asi len aby si s nou zasla k dr., ked uz pre nic ine tak pre pokoj v dusi....
14. sep 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ingu bola som, poradila mi harmancek :unamused:
14. sep 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, neviem poradit... :frowning2:
co sa mna tyka, bola som v poradni a vraj na prst som uz otvorena, takze moze to byt uz kedykolvek. :grinning: nie je mozne... :grinning: dalsia poradna uz vo stvrtok rano, ak teda dovtedy neporodim, hihi. :slight_smile: inak, vcera som si dala horuci kupel, ze tomu trosku skusim pomoct, tak mozno to pomohlo. pri verce nezaberalo nic... a dnes mame pokazeny vytah, pamatam si, ze aj pri veronike niekedy v 9.mesiaci nam nesiel a fucala som do schodov.
14. sep 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze som vam uz nasepkala a mozete pisat svoje tipy... :slight_smile:
14. sep 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mum no ja som bola na jeden prst otvorena 2 tyzdne :grinning: takze uvidime, ale toho tyzdna to este nevidim :grinning:
14. sep 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mum_to_be a ty stale chodis na poradnu ku gyndosovi? bo ja od 36tt len na ctgcko tak uz sa to naozaj krati, taaaak ja si myslim zeeeee hmmmm to budeee 18.9.
14. sep 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, tvarim sa, akoby som tvoj prispevok ani necitala, nehnevaj ma!!! :wink:
tinika, ano, moj gynekolog je aj porodnik. veronika sa narodila u ineho, ale teraz som sa rozhodla takto...
14. sep 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mum_to_be no ale do 18teho to uz vydrzis ze? :slight_smile:
14. sep 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to keby som vedela, tak sa tym zivim, hihi.... :slight_smile:
14. sep 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mate niekto snazivazuzi na FB? Daavno som o nej nepocula....
14. sep 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka ja nie...
14. sep 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aby som nezabudla, 2v1 :wink:
14. sep 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zuzi pisala IP ze sa ma fajn ale nestiha a neviem či mam na fb
15. sep 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2v1 :pensive:
dnes sme absolvovali asi posledny vyletik pred prichodom nasho certika, boli sme v ZOO a potom u segry gratulovat k 30-tke. :slight_smile: a kolaudovat bytik, krasne to tam maju. :slight_smile:
15. sep 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mum_to_be :slight_smile: tak este 3 dni .)
15. sep 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:
som zvedava, co zajtra povie dr. na poradni, ci sa tie porodne cesty otvorili viac, alebo to bude, ako pisala vavenka, na nejaky cas este status quo... drzte palce, idem tam uz na pol siedmu, dufam, ze vstanem... takze dnes uz idem do sprchy, ine dni to balim pomaly az o polnoci, dnes uz asi stacilo, predsa len - ta zoo aj cestovanie dali trosku zabrat...
15. sep 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mum_to_be :slight_smile: tak skoro, nemohli ta nechat este pospat kym mozes? :slight_smile: sa tesis ze bude repete? Nočne vstavanie, prebalovanie, krmenie, ....
15. sep 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mum sa nejak nehlasi, tak som zvedava čo noveho
16. sep 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika - dnes normalne robia len cukrovkove testy, ale boli sme tam dve baby uz v termine na bleskovu kontrolu. zajtra mam regulernu poradnu, aj v nemocnici (ozvy a prietoky) a potom u mojho dr. co sa tyka dnesnej kontroly, tak dr. povedal, ze na 2 prsty, tak dufam, verim, ze uz coskoro... @vavenka - este ze si nemala pravdu...
16. sep 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika - no uvidime, aky bude maly romanko. k veronike som od zaciatku vstavala len jeden, max. dvakrat.
16. sep 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mum_to_be a ty si na čo vlastne dnes bola? ved tie testy na cukrovku sa robia skor ze? tak to si mala fajne ze ku kojenemu si vstavala 1-2x za noc, to jesupe
16. sep 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave, ze vo stvrtok sa robia len testy na cukrovku - tie su tusim okolo 24.tyzdna. no ale este si doktor zavolal mna a nejaku dalsiu babu, co uz mame terminy. takze sme tam boli navyse, kvazi, tak preto to bolo aj tak skoro... mna len pozrel, ze na kolko som uz otvorena. no a zajtra ma caka kompletna poradna. aj s vysetrenim mocu, tlaku, neviem, mozno aj utz. plus tie ozvy a prietoky v nemocke.
16. sep 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a otvorena si ako minule? či viac?
16. sep 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viac, v utorok na 1 prst, dnes na 2. :wink: uvidime, co zajtra... dnes si hodim taky riadne horuci kupel...
16. sep 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mum_to_be no ale nikto netipoval 17teho takze počkaj do 18 :slight_smile:
16. sep 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mum_to_be no ale nikto netipoval 17teho takze počkaj do 18 :slight_smile:
16. sep 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zenusky :wink:
trosku vas zanedbavam, ale venujem sa na 100% teraz mangelikovi s malym, este si uzivam posledne dni kym sme vsetci traja :frowning2: uz v stredu nam odchadza :cry: neviem ako to bez neho zvladneme a hl. maly je na neho hrozne naviazany... inak sa mame fajn, maly je tento tyzden akysi divoky na vsetko hovori NECEM, tak mam pocit, ze mame doma pubertiaka :slight_smile:
Mum myslim na teba a dufam, ze aj Romanko bude take dobre babo. Lebo ja som rada, ked k malemu vstavam raz za noc doteraz. a to nehovorim, ze kazdu noc sa pyta za mnou do postele a obcas aj vymysla a je aj hodinu hore. som myslela, ze ked s nami nespaval ako malinky, tak uz to nebude vyzadovat :unamused:
16. sep 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babenky,
@mum,takže ešte stále 2v1? :slight_smile:
@janulik a kam ti odchádza manžel?
16. sep 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok