Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
19. sep 2010

@vavenka 🙂 ved ja len tak pisem kazdy sa rozhodne sam 🙂

slniecko4
19. sep 2010

@tinika, zahlasované za Paťka.. 🙂
@vavenka, ty nejdeš so mnou druhé kolo???? 😨
@mum, ty stále 2v1? 🙂

tinika
19. sep 2010

@slniecko4 dakovam za hlas. my ideme druhe kolo ale teraz neviem či s vami či kto este čaka ročik 🙂

mum_to_be
19. sep 2010

stale 2v1...

mum_to_be
19. sep 2010

mum_to_be
19. sep 2010

zajtra k doktorovi na 6:30 hod., potom dam vediet...

tinika
19. sep 2010

@mum_to_be drzime palce

zuzub
19. sep 2010

@mum_to_be držím palce 😉

mum_to_be
20. sep 2010

no este idem na prietoky a ctg o 10:00 hod. ak by to nebolo dobre, este sa rozhodne. ak to bude ok, tak cakame do stvrtku a vtedy by sa to vyvolalo, ak by sa teda spontanne nic dovtedy neudialo/ tak este dam vediet, co a ako o tej desiatej... papa.
inak doktor tvrdi, ze je to uz nachystane, ze fakt to moze byt kazdu chvilu. tak ktovie...

tinika
20. sep 2010

super tak mozno na tvoje narodky 🙂

zuzub
20. sep 2010

@mum_to_be tak to cakanie je hrozné, presne si to pamätám 😝 ale tak zas raz to prísť musí 😀
a inak ako sa máte? ty kokso tini Paťko bude mať čochvíľa 1 rok to už ako rýchlo uteká 😨 😉
som čítala, že ste tu rozoberali druhé kolo detičiek, my by sme chceli ešte tiež tak sa hádam podarí, ale až tak o 2 roky, no uvidíme ved človek mieni Pán Boh mení, že? 😉
my sa máme fajne, prerábka bytu v plnom prúde.

tinika
20. sep 2010

@zuzub 🙂 no veru strasne to uteka mam pocit ze uz ani nepamatam niektore vecci a to len 9m. preslo

vavenka
autor
20. sep 2010

Mum juuj tak najneskor vo stvrtok? Fajne 🙂 To budete s Romcom spolocne oslavovat 🙂 🙂
Zuzi drzim palce k prerabke, ja mam za sebou prerabku bytu nasich, ked som tam este byvala, potom sa prerabal moj byt, nedavne malovanie draheho bytu a teraz stavba domu, takze uz som macher 😀

mum_to_be
20. sep 2010

caute, no ctg aj prietoky su ok, odhad vahy babatka je 3920 gramov. takze v stredu idem este rano na rychlu kontrolu k svojmu gynekologovi a stvrtok to isti, ak sa nic spontanne dovtedy nerozbehne...
este pripajam foto brusina z dnesneho rana. 😉

vavenka
autor
20. sep 2010

Mum tesime sa, ze je vsetko ok 🙂 ja to vidim na tie narodeniny 🙂 🙂 🙂 krasny darcek si si prichystala 😉

My sme dnes boli s Vandou kupit listky na vlak, vo stvrtok uz letime. A nainstalovala som sportovy kociar, sice je jej este velky, ale da sa polohovat uplne do lahu a je skladnejsi, takze s tymto cestujeme... Baj baj vanicka, odkladame ta pre ine babatko 😉

tinika
20. sep 2010

@mum_to_be na to ze je drobec taky velky mas malinke brusko ja som mala vačšie a patko vazil len 2850g 🙂

tinika
20. sep 2010

@vavenka a kam cestujete?

vavenka
autor
20. sep 2010

Tini ideme do UK, zije tam sesterka s bratrancom, tak ideme na tyzden za nimi😉

tinika
20. sep 2010

@vavenka super tak si to uzite .)

inac kocky tento tyzden sa da zase hlasovat ak sa vam chce sutaz bude trvat este do 1.12. tak mozno to dobehneme 🙂

http://www.pampers.cz/cz_CZ/photoCompetition?ba...

mum_to_be
20. sep 2010

ahojte, tak tradicne... 2v1 😉
vavenka, paradicka!!! uzite si to...
tinika, mne sa to moje brucho zda uz giga... 😀

tinika
20. sep 2010

@mum_to_be no ja dufam, že druhe brusko budem mať mensie lebo ak vyjde ako planujem budeme zimovat a to sa do ničoho nevtrepeme .)

vavenka
autor
21. sep 2010

Mum 🙂 🙂 uz len 2x sa vyspiiis 🙂

mum_to_be
21. sep 2010

@vavenka - ved aj ty (do odletu)... 😉

mum_to_be
21. sep 2010

babenky, este dochystavam posledne veci, co som chcela stihnut pred odchodom do porodnice. mamina mi teraz zobrala vercu, tak to chcem vyuzit. jaaaaj, uz mi to pomaly zacina asi dochadzat, ze tak skoro u nas doma klud nebude, hihi. 😀 😀 😀

tinika
21. sep 2010

@mum_to_be 🙂

vavenka
autor
21. sep 2010

Mum dievca tak si este uzi posledne hodiny 😉 aj ked je mi jasne ze uz by si to mala najradsej za sebou...
Ja som dnes stihla vsetko, co som chcela, zajtra uz len zehlit, popratat a este do Tesca chcem nejake darceky nakupit 😉

mum_to_be
21. sep 2010

ja som uz dnes nachystala postielku, prebalovaci pultik a aj zoznam veci pre otecka, co ma spravit, kym budem ve nemocnici. 😉 nechavala som si to na poslednu chvilu, pretoze pred vchodom nam robia parkovisko a strasne sa nam v spalni prasi.
vavenka, tak super si to postihala pri malej... a na kolko dni vlastne ides?

zuzub
21. sep 2010

@mum_to_be sa ti to riadne naťahuje 😀
@vavenka užite si v anglicku, vraj tam majú lacne detské vecičky tak aspon pokúpiš Vanduške 😉
my sme dnes boli na druhom očkovaní, miško ok, mali sme aj poradnu máme 6400g 🙂

vavenka
autor
22. sep 2010

Zuzi uz na druhom?? My sme boli len raz, dostala dve injekcie....
Vanda netusim kolko vazi, ale ratam tak okolo 7 kileciek by uz mohla mat 😉 Na tri mesiace mala 6.....

janulik.j
22. sep 2010

Ahojte dievcata, tak s radostou vam oznamujem, ze Katke-Mum sa narodil dnes Romanko: 52cm a vaha 3950 gramov, takze fajn chlapík 😀
Kati gratulujem aj cez MK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂

A my sme oddnes bez ocina 😔 uvidime ho az na Vianoce 😢

Vavus uzite si Anglicko!!! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre