• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
@slniecko4 dakujeme :slight_smile:
1. okt 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte dievcata,

tak sme sa v zdravi vratili vcera rano, Vanda bola skvela, cestu zvladla lepsie ako ja :grinning: :grinning: dobre bolo, aj sme co to videli, aj co to pokupili, takze som maximalne spokojna :slight_smile:
2. okt 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka tesime sa s vami :slight_smile:
2. okt 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avenka, vy ste už doma? ako bolo? ako sa držala Vanduška?
2. okt 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka čau vavenka, vitajte v SR :slight_smile: no trochu popíš ako bolo :wink:
2. okt 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, takze NEXT je vykupeny, vsak? :wink:
2. okt 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. okt 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. okt 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute, jooj mum bola som bola aj v Nexte, ale zlavy sme nestihli, takze v obchode som nekupila nic, akurat na trhu ked sme boli, tak nejake second hand kusky sa mi podarilo ulovit...
A vo vypredaji som si dve kabely kupila, a potom uz len malickosti :wink:

Vela sme chodili po vyletoch, boli sme v Stratforde, Worchestri, na motylej farme, na festivale jedla, na trhoch, s Vandou na plavarni, dva dni nam sice prsalo, tak to sme len po meste sa motkali, takze snazili sme sa maximalne vyuzit cas... Vanda bola zlata, let bol uplne v pohode, aj vlak, akurat ma novu maniu, vobec nechce byt v kociari, takze sme ju vlacili po rukach, dufam ze ju to coskoro prejde :slight_smile: Ale inak super, pekne spinka, papa, teraz sa mi zacala v noci castejsie budit, kazde 2 hodinky chce papat, uz je jej asi malo, ale ved uz je to slecna, o par dni ma 5 mesíacov :wink: takze vsetko je ok, aj drahy je ako vymeneny, asi sme mu fakt chybali, tak si teraz uzivame spolocne :wink:
3. okt 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka a kde bol tato ze ste mu chybali? vari robi v zahraniči uz?
3. okt 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini nieee, ved v UK som bola s Vandou sama, on bol doma :slight_smile:
3. okt 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka ahaaa :slight_smile: tak vy ste to zvladli uplne same .)

http://www.pampers.cz/cz_CZ/photoCompetition?babyId=6911
dakujeme za hlasy
4. okt 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka tak super ste sa mali :wink:
náš Miško sa tiež už vyše týždňa v noci budí káždé 3 hodky, ale tak ja som stým aj počítala lebo väčšina mamičiek mi vravela, že okolo toho 5 mesiaca sa im detičky začali budiť.
juuj vave tie nakupy ti v dobrom závidím :sweat_smile: nám majú tu v ZA teraz 21.10.otvárať Aupark a bude tam zopár fajn obchodíkov, ale ja sa musím krotiť lebo všetky peniažky terat pôjdu do bytu. :zipper_mouth:
4. okt 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini no uplne same nie, bola s nami moja teta :slight_smile:
Zuzi jooj takze niesom sama chodiaca matoha?? :grinning: tuto noc sa Vanda zobudila o jednej, tretej, piatej, od piatej do siestej mala hodinku rozpravania, potom o siedmej a o deviatej zas... Ma drbne :grinning:
Vcera som jej dala prvykrat aj caj, hipp harmancekovy, celkom jej chuti...
4. okt 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka - super. :wink: a tesime sa na dake fotecky!!! mne nejako nejde pridavat fotky na FB, vy s tym nemate problem posledne dni? ja som to skusala tusim od piatku a ani dnes mi to nejde, neda sa mi ani doinstalovat, co mi sem pise, dakujem pekne za take aktualizacie a vylepsenia... :angry:
4. okt 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja romanka dojcim v noci dvakrat, o 3:00 a 6:00 hod. ale nad ranom ho (asi) bolieva brusko, tak sice mu nedavam vtedy jest, ale budi ma snad kazdu polhodinku dakymi vzdychmi alebo ako to nazvat... cez den mame interval zatial 2-3 hodinky, neobmedzujem ho, ani sa zatial nesnazim nejako mu tie intervaly predlzovat, pockam, kym, sa to troska upravi same a potom uvidime... tento tyzden sa uz chystame prvykrat spolu von, jaaaj, ako sa tesim... ani sa necudujem, ze mamicky mavaju baby-blues, ved ked su tolko zavrate najskor v nemocnici a potom este doma...
4. okt 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mum_to_be my sme boli prvykrat vonku hned na druhy den po prichode z nemocky, musela som si ist vybavit nejake veci a maly to pekne cele prespal :slight_smile:
4. okt 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika - my sme sa prave vratili z prvej prechadzky. trvala 12 minut, ale uzila som si to... bodaj by zeny nemali depresie po porode, ked 2 tyzdne trcia len vo vnutri... romco prechadzku prespinkal a uz odvtedy spinka doma vyse polhodiny, super. :slight_smile:
4. okt 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas vybavovacky absolvoval manzel, takze len raz som bola v obchode kupit marlenku (mali sme mat navstevu) - to bolo 5 minut a uz som bola doma (svokra varovala) a az teraz...
4. okt 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zalezi od pocasia, podla mna v lete sa da ist von ovela skor... len teraz je take usmoklene pocasie, no radsej sme to vydrzali doma...
4. okt 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mum_to_be my sme sli v decembri :slight_smile: a bolo celkom chladno ale ked som musela ta čo a musela som si to sama vybavit ohladne zivnosti
4. okt 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pridam fotkes, jasne, vecer :slight_smile:
Mum dobre to mas, Vanda to mala takto tiez ked sa narodila, potom bolo super, budila sa len raz, max. 2x za noc, teraz mi to vynahradza :grinning: :grinning:
4. okt 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka - som zvedava, ci ti pojde pridat fotky na FB, lebo mne to nejde ani za svet... asi budem musiet poprosit manzela, nech sa na to pozrie on...
4. okt 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mum_to_be skus neinstalovat ten system, len jednoduchy nahravač si vyber, mne to ide
4. okt 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babenky,
@vavenka, naša Peťka zatiaľ stále prespí celú noc,kojím ju stále.. a tiež jej chutil čajík harmančekový Hipp,potom sme jej ešte dávali Hipp fenyklový,aj ten mala rada.. :slight_smile: teším sa na fotečky z UK.. :slight_smile:
@mum,takže Romanko už má prvú prechádzku za sebou? :slight_smile:
@tinika, ahoj.. :slight_smile:
4. okt 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. okt 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika,čo nového u vás?
4. okt 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko4 ta zuby sa zase skludnili tak spime uz celkom fajn len mlieko pije furt v inu hodinu raz o 1 raz o 2 a raz o 3 hihi a to pred mesiacom mal uz zabehntuy rezim ze o 5 tak neviem čo sa stalo a vy?
4. okt 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika - ved prave, donedavna mi to slo aspon s tym jednoduchym prehravacom a teraz ani to nie... :frowning2:
5. okt 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby ako sa mavate?
Okolo nas sa stale toci nejaka choroba....zacala som ja, potom mala, mm, moja mamka a teraz sa to vratilo zase mne....ma ide porazit, furt z nosa tecie, hlava boli....no o nicom....navyse som si poplietla dni, mame ist na ocne a ja myslela ze to dnes a ono to az zajtra mame :unamused:
ale sa pochvalime....Nike sa uz podarilo par dni za sebou sa rano vycikat do nocnika...tak aspon malicky uspech mame :slight_smile:
5. okt 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mum_to_be tak potom neviem čo to ma byt :(

@ingulik super gratulujeme, ja som ho nejaky čas nedavala sa mi nechcelo :slight_smile:
5. okt 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok