• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
autor
zajtra testujes zas?
21. feb 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka jo a potom k lekarovi :slight_smile:
21. feb 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinika a co u lekara?
21. feb 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka sak kukne na mna ne :slight_smile:) abo krv zobere pri patovi som bola az v 9tt a ma strasili, chcem vediet ze je vsetko ok
21. feb 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaaaj no k lekarovi by som sa este neplasila, sak krv - ked je pozitivny test, bude aj krv, nic ine este asi neuvidia.... Podla mna skor jak v tom 6-7tt sa asi neoplati ist...
21. feb 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka eviem, kamoska bola v 5tt a bolo vidno tak teraz neviem
21. feb 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika byt tebou,tak tiez este pockam aspon tyzden dva...
21. feb 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evus hej pockam asi
21. feb 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika blahoželám, supeeeer, teším sa s tebou. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. feb 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika, parada!!!! drzim palce!!!! :grinning:
21. feb 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez suhlasim, ze treba pockat do 7.tt.
21. feb 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. feb 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko4 vdaka a vy ako?
21. feb 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinika no ako?
testovala si?
22. feb 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka hej rano slaby tienik na sitnom teste, na obed zase tienik ale este som len 13dpo tak počkam do bud. tyzdna a testnem z poslednym
22. feb 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika my stále rovnako,ešte stále nemám MS od 20.12., keď som bola pri Dr. 9.2.,povedala,že to môže byť z kojenia a ak nedostanem do 20.2.,mám prísť na vyvolávačku.. Dnes som šla,ale nepichla mi vyvolávačku,ale urobila mi utz a vzala krv na HCG,či to je fakt z toho kojenia.. Výsledky majú byť vo štvrtok,takže asi až vtedy mi pichne vyvolávačku a čakať na MS,potom začneme snažilkovať.. :slight_smile:
22. feb 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky a vy sa ako máte? :slight_smile:
22. feb 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko4 tak drzim prsty
22. feb 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My sa mame dobre :slight_smile: drobec sa rozchodil, no ale ciste kamikadze ta moja dcera, pusti sa a bezhlavo leti do priestoru :grinning: musim jej byt stale v patach, ale sranda to je :wink: Uz ma 7 zubov a dalsi na ceste, zlata je....
Slni drzime prsty :wink:
Tini sak otestuj aj zajtra, ci silnie, potom kupis dalsi :wink:
22. feb 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka ta asi az cez vikend bo uz mam 4 testy :slight_smile:)) pri patovi 6 tak nech neprekonam rekord :slight_smile:)) dufam ze ukaze silnejsie a vo stvrtok budem vediet z krvi tak uz len pre pocit urobim test sak uz nebudem potrebovat asi :slight_smile: a ked ta bude po zaruke :slight_smile:))
22. feb 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka vave,čo sa predbehujete,my máme 6 zubov. :grinning: Ale zlatá musí byť, keď ti už tak sama behá, naša v tom čase len za ruku chcela.. :slight_smile:
@tinika tini 6 testov? si prekonala aj mňa,ja mám 5 z tehotenstva s Peťkou.. :grinning:
23. feb 2011 o 06:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko4 ta vies, ked mne ukazovalo tieniky som si chcela byt ista :grinning: bo ziadne priznaky som nemala
23. feb 2011 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jooj ja som pri Vande hadam aj 10 urobila :grinning: :grinning: lekarne na mne pekne zarobili :wink:
Slni no daj pokoj, este nema taku stabilitu, sa jej casto nohy zapletu a potom ju len chytam, odvazna je az moc.. Ale kazdym dnom urobi naraz viac a viac krokov, ked to takto pojde dalej tak o 2-3 tyzdne bude chodit....
23. feb 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinika si nemala 2x denne testovat :wink: sak hcg rastie ze za dva dni raz tolko, tak zajtra kebyze testnes, tak by uz mala byt pekna ciarka :wink: to zajtra ides na krv, ci o tyzden vo stvrtok?
23. feb 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka zajtra pride kamoska zobrat krv, k lekarovi o tt
23. feb 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka a vies ja pri patovi aj ked som testovala neskor furt boli slabe čiarky ale teraz aj skor ich vidno tak snad, ale az v sobotu chcem, aby som mala dialnicu jak hrom :slight_smile:
23. feb 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko4 ahoj citam ze si das vyvolavacku...ale agolutin sa nesmie pocas kojenia...je to synteticky hormon a prestupuje do mlieka...
23. feb 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingulik ingu,ja som to už čítala o tebe,čo si bola na vyvolávačku,moja dr. vie,že kojím,tak neviem,akú vyvolávačku mi chce pichnúť.. neviem,uvidíme zajtra,až prídu výsledky z krvi,čo vlastne bude.. tebe ju po akej dobe pichali? koľko ti meškala MS? mne ju chcela pichať už pred dvoma týždňami,lenže podľa utz vravela,že to vyzerá,že dostanem čoskoro MS,ale nedostala som,takže asi preto.. :unamused:
23. feb 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingulik a tebe keď pichli vyvolávačku,kojila si a kojíš ďalej?
23. feb 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika tiniiii supeeer gratulujem :slight_smile: a kolko ste snazili?
u nas druhe v nedohladne, mozno casom, uvidime.
23. feb 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok