• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
vavenka, mne isla max.materska automaticky. tak to by mala aj tebe, nie?
6. apr 2011 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kedy ides k dr?
6. apr 2011 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Mum do dufam, ze nic nezmenili a tiez mi pojde... Len by ma zaujimalo, ze kebyze som PN, ci by mi tiez dali taku vysoku, ako pri Vande, no..
V pondelok idem za dr, isla by som aj neskor, ale potrebujem injekcie....
6. apr 2011 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavenka jasne ze sa da, ja to mam cely čas v kuse od r.2006
6. apr 2011 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mum_to_be zalezi ako dlho uz si na prvej materskej, moja svagrina napr. bola tri roky kym sa druha narodila a uz nemala narok na matersku, lebo za posledne tri roky nebola nemocensky poistena aspon 270 dni
6. apr 2011 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Tini to hej, ale ty si SZCO... No v kazdom pripade ja budem na materskej len rok a tristvrte, ked sa cervik narodi :wink: teda, ak vsetko dobre dopadne... A nevies ted, ako je to s PN?
6. apr 2011 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavenka neviem ,asi by sa ti malo počitat z pravdepodobneho platu v zamestnani ale neviem na isto a ked počitam tak rok +3/4roka to je 21mesiacov, tri roky je 36m, a za tych 36m musis byt poistena 270dni a to nesplnis ak dobre rozmyslam, ja by som sa sla pytat na socialku na tvojom mieste a ak tak sa pytat, či sa ti oplati poistit ako dobrovolne
6. apr 2011 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@tinika no ale ved predtym som bola poistena, nie? pred tym rokom a tristvrte... Teda neviem o akom poisteni to hovoris, ale ked som PN alebo na materskej, tak poistenie za mna plati stat .. Ci?
6. apr 2011 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
narok na matersku je ak si za posledne tri roky 270nemocensky poistena o tom hovorim a pokial viem stale to plati az sa idem kuknut
6. apr 2011 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavenka kolko bude mat mala mesiacov ked sa narodi druhe? ale u zamestnancov asi stale bude narok, hoci neviem ako moja svagrina ona bola zamestnana pred nastupom na prvu MD mala narok a teraz uz nie ale neviem či tam uz neskončila teda teraz nie je ako zamestnanec, nechcem ta strasit a zavadzat, len pre istotu ta upozornujem pozistuj si na socialke ak sa da alebo si tam len zavolaj
6. apr 2011 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavenka myslim ze v tvojom pripade to bude tak, ze v praci nahlasis druhu MD oni ti daju pravdepodobny prijem na socialku a z toho sa bude počitat, takze zalezi aky ti daju ten pravdepodobny prijem
6. apr 2011 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavenka stat ale plati minimum aj to nie vsetky fondy neboj, idem studovat a zistim ti :slight_smile:
6. apr 2011 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
@vavenka a co to citam??? potichu graulujem a drzim moc palceky :slight_smile:

ja sem uz moc nechodim, bambula mi zabera cely volny cas a co nie ona tak fotenie... ale tesim sa velmi, je to krasne obdobie, zaciname blabotat, najnovsie spieva hajaja kukuku dookola cely den... no laska moja navacsia :slight_smile:
6. apr 2011 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adenka zlata, moj zatial gaga a takez vuky a kriči vsade ho najviac počut :slight_smile:)) ale kecat nebude ani panovi
6. apr 2011 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika no my mame v repertoari take slova ako - lavor, mucha, papuce, capca, havko, mys, pisa, kako.... takze tiez nie nejako vela, ale zato brble cely den :grinning:
6. apr 2011 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adenka tak moj vedel ako robi jezko, konik, rybka, havo a hovoril mama, baba, tata a teraz tak akurat mama ked dačo chce, tata je uz kaka, pridal gaga a len havo, včera si spomenul aspon na rybky a konika a stale prikyvuje ano a nie :slight_smile:) taky je zlaty pri tom :slight_smile:
6. apr 2011 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavenka / tak potom daj vediet... drzime potichucky palce... :zipper_mouth:
6. apr 2011 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Jeeej aden cauko, dakujem, ale este to je vsetko vo hviezdach, ako to dopadne.... Nechystas sa niekedy do KE? Uz by sme mohli rande dat :wink:
Mum jasne dam vediet, hadam dobre bude ..
Tini dik, na tu marodku sa asi vykaslem - aj ked, prachy by to boli slusne, aby som si nahodou neohrozila matersku, ktoru by som mala mat tak ako pri Vande-maximalnu, to dufam nezmenili, no...
7. apr 2011 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
po dlhom čase som nakukla a čo to nevidím

@vavenka gratulujem :dizzy_face:
7. apr 2011 o 10:06  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavenka tak zistene.md by mala byt z pravdepodobneho platu.
Inac ja od rana v nemocke,hroziaci potrat,pisem z mobilu,tak blizsie info,ak,da ingu alebo maju.papa
7. apr 2011 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika - uz som ti pisala na FB. drz sa, hlavne nech to dobre dopadne, myslime na teba.
7. apr 2011 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mum_to_be este raz vdaka
8. apr 2011 o 06:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@tinika dakujem.
A drzte sa v nemocke, ak mozes, daj priebezne vediet co a ako... A krvacas alebo co?
8. apr 2011 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavenka nekrvacam,v pondelok ideme domov,ked budu ok vysledky.potom vam vsetko napisem,bo tu na mobile to je na dlho.aj mi potom pripomem tu pn,ti napisem k tomu daco
8. apr 2011 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavenka chystam, len este neviem kedy... ale uz musim, lebo tam mam dohodnute 2 fotenia...
tak sa potom urcite ozvem

@tinika drzim palce...
8. apr 2011 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj defcence :slight_smile:
Vavevnka, gratulujeeeeem!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nakukla som, co nového a citam, ze si tehu! Super!
10. apr 2011 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@snazivazuzi Dakujem, pozeram ze pravdepodobne budeme rodit spolu :grinning: :grinning: aj ja tebe gratulujem!
10. apr 2011 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Caute, tak som bola, tehotenstvo potvrdene :slight_smile: samorejme este srdiecko nebolo, ved je este skoro, ale dostala som lieky, mam injekcie, tak hadam vsetko ok bude..

@tinika uz si doma??
11. apr 2011 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@snazivazuzi
@vavenka kočky tak ste ma potešili až mi slzy vybehli :dizzy_face: držím palčeky nech sa drobčekom darí a všetko je OK :wink:
@tinika daj vedieť čo a ako.
11. apr 2011 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavenka tak sa drzte
@zuzub uz som doma a tato mi upiekol babovku,prekvapko
@snazivazuzi waaw ta ste sa rozbehli,aspon mam spolutehule a nebudem rodit posledna hihi
11. apr 2011 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok