• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
@vavenka takze mas pravidelnou podivanou na hrašok :slight_smile:)
26. apr 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinika no uz to pomaly bude aj fazula :wink:
26. apr 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka aj som chcela napisat fazula .)) ale reku ty si vravela ze mate hrasok :slight_smile:) tak hrasok :slight_smile:) my uz mame pomaranč .)
26. apr 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa tesim ako tu budeme kukať či uz rodime .)))
26. apr 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka tato uz predychal? :slight_smile:
26. apr 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinika no sak hrasok rastie, nem? Uz z neho pomaly bude fazula a potom aj my prejdeme zo strukovin na citrusy :grinning:
26. apr 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Noo, uz ciastocne predychal, ale este stale je z toho tak trocha mimo :grinning:
26. apr 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka no sak preto som chcela uz fazulku napisat :slight_smile:) ale reku ze aky ste velky :slight_smile:)
26. apr 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini no sak a? Co myslis? :wink: Jasne ze uz sme velki :grinning:
26. apr 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka :DDD to vies, my uz sme boli taki davno, uz sme aj zabudli :slight_smile:)))
26. apr 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka - :grinning: sa smejem, ze predychal. :slight_smile:)) fuha, nasa verca je teraz strasna jedoska. katastrofa niektore dni... takze keby som bola tehu ja, tiez by som veru predychavala...
26. apr 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny den sa praje :slight_smile: ....ake krasne spravy tu citam,co som tu po straaaasne dlhom case...gratulujem vsetkym tehulam,nech vsetko prebieha tak ako ma,tesim sa s vami...

vavenka....no tedaaaa,ty si ma asi prekvapila najviac...nechce sa mi citat vela stran dozadu,ale vy ste to planovali????lebo co som naposledy citala,tak si uz moc druhe nechcela,ale skvele,ze si sa na to predsa len dala,nech ma Vanduska surodenca :wink:

mna chlap lame neskutocne na tretie :grinning: ,az sa bojim,ze nieco vymysli,lebo neberiem ziadne tabletky,ani sa nechranime nijako...len mne uz pomaly z tej materskej trosku zahrabava,potrebovalo by to zmenu a k tomu este ten nas dom,co staviame
28. apr 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa vaven,tak citam,ze sa zadarilo...ale super,si erdeg baba zvladnes aj nemozne :wink:
28. apr 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@evus no servus draha, ze ta tu aj vidiet :slight_smile: hej hej, zadarilo sa neplanovane :grinning: :grinning: ale tak hadam dobre bude, no...
Takze tvoj mangel by este tretie prijal? No vidis to, ja som toho mojho ledva k Vande dokopala a teraz ma chlapik hlavu v smutku lebo aj dalsie sa podarilo :grinning:
A ako domcek? Zaklady vykopane? :wink:
28. apr 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka ale jasne ze bude dobre...treba to brat z tej lepsej stranky...sice to bude o drzku zozaciatku stihat dvoch krpcov,ale zvladnes :wink: ...mojho dokopavat netreba,keby som mu povedala dnes ze ideme na to,vobec by sa nebranil :grinning: ,takze radsej cuskam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zaklady vykopane,v pondelok ide zalievat deku,takze sa konecne rozbehlo
28. apr 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evus
@vavenka hlavne ze deti budu zdrave nie? a ostatne zvladneme :slight_smile:
28. apr 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika ale jasne,ze zvladnete...ja take maminky inak obdivujem...ja som bola stastna,ze Karin ako 2,5rocna mohla nastupit do skolky a mohla som byt s Miskom sama doma a venovat sa mu viacej...vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody,hlavne nech su drobci zdravi :wink:
28. apr 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evus no ja som tak povodne chcela tiez ze pato pojde do skolky v 3r a ja budem mat druhe ale po zvazeni ako sme na pata čakali som zmenila nazor lebo som nechcela mat vačši vekovy rozdiel .)
28. apr 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika dakujeme za prianie :slight_smile:
1. máj 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mum_to_be tiez dakujem za prianie. veĎ už s mm čakáme kedy sa to spanie zlepší
1. máj 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka aj tebe vdaka :slight_smile:
1. máj 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka444 no my uz čakame od septembra a spanie sa nezlepsuje .))
1. máj 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka444 tak moja kavco nebude chata nevysla, ideme inam :(
1. máj 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pocujte, dvojnasobne matky, aj vam tak rychlo vybehlo brusko? Ja mam pocit, ze mam bruch uz jak vo srtvrtom mesiaci, sak to neni mozne :grinning:
5. máj 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka moja ma uz mam ako v 8 :slight_smile:)) vravi sa ze v 2. tehu je vačšie tak neviem :slight_smile:
5. máj 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinika duufam ze nie, lebo si neviem predstavit vacsie, ako som mala pri Vande :grinning: som pocula ze vybieha skor, ale ze az tak skoro?? :slight_smile:
5. máj 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka no to si ani ja neviem predstavit vačšie ako pri patovi takze sama budem prekvapkana .))
5. máj 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..vave..tini..blahoželám k hráškom, fazuľkám a citrusom..ste ale šikulky..najprv dlho nič, nič..a teraz toto..super..držte sa.. :wink:
5. máj 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonsai dakujem :slight_smile: no tak sa smejeme ze pri prvom sme rok čakali a teraz ani nevieme ako sme prisli k druhemu :slight_smile:
5. máj 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tinika no myslim ze vy viete ako ste k nemu prisli, to skor ja mozem prehlasit, ze to neviem :grinning: :grinning: :grinning:
Bonsai dakujeme :slight_smile:
6. máj 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok