Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
15. máj 2011

ahojte žienky, tehulky 🙂 pekne vám tie týždne pribúdajú teším sa s vami 😵 my sa máme dobre, Miško rastie ako z vody, začal sám chodiť tak srandy kopec 😀
čítam, že byty riešite, my sme tiež na prízemí a dobre sa nám býva, akurát nemáme nikde koberce tak je trochu chladno od podlahy, ale inak pohodička

lenocka1979
15. máj 2011

@tinika ahoj tini, ja som tu nebola sto rokov a vy všetky už čakáte druhé mimi 🙂)) to je super, gratulujem ... aj tebe a aj vavenke .... ja tiež zvažujem druhé mimi ... 🙂))

lenocka1979
15. máj 2011

@
@vavenka aj tebe hrozne gratulujem a držím palčeky ... ste odvážne baby ... ja stále zvažujem vekový rozdiel medzi detičkami. tomáško sa mi zdá byť ešte malý na to, aby som mala ďalšie mimi ... no ale vy mi tuším dodávate odvahu ... tuším sa už dám na to snažilkovanie 🙂

tinika
15. máj 2011

@lenocka1979 🙂 dakujem,no ja som povodne chcela mat 3r. rozdiel ze pato pojde do skolky a ja si uzijem druhe, ale kedze sa nam patko nedaril, tak reku čo ked zase bude problem, a ja nechcem az taky velky vekovy rozdiel, tak sme skusili a vyslo hned 🙂) no aspon vyrastu spolu a budeme moct skor chodit na vylety .) a ked bude zase chalan, este stihneme mozno tretie 🙂 a riskneme babu 🙂)
tak sa neboj, ved pozri, moja mamca a aj nase mamky proste mavali aj ročne a mensie rozdiely a tu su a nemali take moznosti ako my .)

tinika
15. máj 2011

a sme tu tri tehulky 🙂 este aj zuzka čaka

vavenka
autor
15. máj 2011

lenocka vdaka, no ja niesom az taka odvazna, neplanovala som to 😀 a poviem ti mam veeeelke obavy pri pohlade do blizkej buducnosti 😀 ale zvladnem - musim, nic ine nam neostava 😉
tini my mame hypo na vsetko - na bytoch, pozemku aj dome 😉 ved som pisala - zijeme americky sen 😀 akurat ze splacat to je masaker momentalne, ked som na rodicaku....

tinika
15. máj 2011

@vavenka sak to poznam, teraz mas este aspon ten vyssi ze? horsie bude s dvoma detmi a 190eurami 😅 tak to mate aj tak dobre ze mate hypo na vsetko, nam by uz viac nedali

adenka
15. máj 2011

ahojteeee,
dlho som to nebola... nestiham... gartulujem vsetkym tehulkam a tesim sa s vami a tisko zavidim 🙂

budem teraz 2 alebo 3 tyzdne v KE tak vas kosicanky rada uvidim ak budete mat niekedy cas a chut 🙂

vavenka
autor
15. máj 2011

Tini no dufam ze sa tych 190 nedozijem 🙂 teda teraz isto nie, lebo o chvilu idem zas na matersku 😉 a pri druhom uz asi pojdem po tych 20tich mesiacoch do roboty.... Aj ked to je este veeelmi daleko, vsakze 😉

Aden jasneee, ozvi sa a nieco dohodneme, konecne 😉

tinika
15. máj 2011

@vavenka no sak mne to jak super vyslo 🙂) za august posledny vyssi RD a za september uz materska + nizsi RP 🙂) ze keby neskratili na 20m tak asi ma slahne ze som prisla o prachy hihi ale moja po druhej MD uz hned mame 190 takze sa toho dozijes, jedine ze pojdes robit po 34tt ked skonči md

tinika
15. máj 2011

@lenocka1979 no vidis ja uz 17tt začinam zajtra a ty este len tehu riesis, kym otehu, mozno este par mesiacov uplynie a to uz bude mat maly 2r a to bude pohoda kym porodis 🙂 tak hor sa do toho 🙂

vavenka
autor
15. máj 2011

Tini to je tak, ze poberas aj matersku, aj rodicak??Fiiha, to som nevedela 😕 myslela som ze len jedno z toho... Ale ak je to tak, tak potom super 😉

adenka
15. máj 2011

@vavenka oki, ja uz som tu, len asi pockame na lepsie pocko 🙂).. mam tu nejakych 5 foteni, ale hadam stihnem vsetko co chcem 😅

tinika
15. máj 2011

@vavenka nie neda sa naraz, ale ked som prechadzala v priebehu mesiaca z MD na RP tak som dostala čast MD aj cely RP tak počitam ze teraz to tiez tak bude, potom uz len MD .)

vavenka
autor
15. máj 2011

Tini jaaaj, uz som si isla ruky madlit 😀 takto len o par eurach sa bavime, takze bezvyznamna vec... Aj ked potesi, to je jasne.... Ale ved co, kym sme zdravi 😀

Aden v pohode, zariad si co treba a ked ti vyjde tak dame v aide zmrsku 😉

tinika
15. máj 2011

@vavenka jojo zdravie je najdolezitejsie inac ja furt len nahodou kuk a ty mi pises a reku sak nikto ma nespomina a ty nedavas odpoved ale len napises moje meno 🙂))

tinika
15. máj 2011

@vavenka este ze tu diskutujeme my dve bo malokto tu chodi 🙂

lenocka1979
15. máj 2011

@tinika máš pravdu tini ... tiež chcem začať radšej skôr, aby náhodou nebol problém ... veď uvidíme. tiež som to pôvodne chcela tak, že tomáško by šiel do škôlky a ja by som si užívala druhé bábätko ... ale zas, keď bude bábätko
väčšie a tomáško pôjde do škôlky potom, bude to jednoduchšie s chorobami, ktoré nás asi neminú ... malinké bábätko by bolo na chorobu viacej náchylné a navyše ešte nevedia tak dýchať ústočkami pri plnom nošteku ... a tak ... všetko má svoje výhody a nevýhody 🙂 ... asi sa to nedá plánovať

lenocka1979
15. máj 2011

@vavenka jasné, že to zvládneš ... človek si zvykne asi na všetko 🙂))

tinika
15. máj 2011

@lenocka1979 aj to je dovod prečo si vravim ze dobre ze uz sme tehu 🙂) lebo bude mat rok ccaked pato pojde do skolky a uz to bude lepsie .))

lenocka1979
15. máj 2011

@tinika jasne ... hlavne nech je tehu v pohode a nech sú detičky zdravé ... to je podstatné ... ozvem sa, keď objavím dve čiarky 🙂 ... drž sa

tinika
15. máj 2011

@lenocka1979 jasne zdravie j prvorade, drzim prsty, nech je to o chvilu 🙂)

vavenka
autor
16. máj 2011

@tinika no ja nerada odpovedam, lebo ani ja nemam rada ked mi to tu svieti. A tebe sa podari dakedy aj 3x ma spominat, kym si refreshnem stranku 😀 a ja potom ze co sa deje hehe.... Takze nemusis, ja sa tu vzdy pozriem aj tak 🙂

tinika
16. máj 2011

@vavenka ta ked to zo zvyku 🙂 bo inde nemam sancu čitat vsetko tak len kto ma spomina a ja spominam 😀

vavenka
autor
17. máj 2011

Tini no ved nejako prezijem 😀 inak ako sa citis? Uz nemas nevolnosti? Ja klop klop, uz mi nebyva zle, aj unava mam pocit ze zacina prechadzat, uz nezaspavam pri televiznych novinach, ale az pri panelaku 😀
Aj Vanda uz zacala lepsie spavat, mam pocit ze ako oslavila rok, tak sa to celkom lame k lepsiemu, este zobudi tak raz, dostane caj, cumel a spi dalej. Tak sa tesim, lebo tym, ze ona v noci nespala a do toho ta unava moja, som myslela niekedy ze nedozijem vecera a niekde odkvecnem od unavy 🙂

tinika
17. máj 2011

@vavenka no nevolnosti nie, dnes aj celkom v poho ale velmi mi tlači na mechur, boli ma dost panva, mam problem vstavat ked sedim, otačat sa ked lezim a tak 🙂 a dost mi občas strieka bolest do krizov tak a to spanie zavidim nas sa zase začal dost budit, idu nam očne zuby .( hihi a ze az pri panelaku 🙂)) ja cez den pospim s malym a tak viem večer potiahnut ked treba ist spat ta som svieza hihi ale cez den občas zyvam 🙂

vavenka
autor
23. máj 2011

Tini neboj, uz len 20 tyzdnov a ides rodit 😀 😀 ale nie, hadam sa to casom upravi, ked si kosti najdu svoje miesto....
A kde ste vsetky? Pekne pocasie, tak sem nikto ani nepachne, cs cs 🙂
@adenka no co s tebou? Nejdeme na tu zmrsku? 😉

adenka
23. máj 2011

@vavenka no mooozme len kedy... zajtra popoludni mam cas.. 🙂

tinika
23. máj 2011

@vavenka myslim ze toto neprejde, aj pri patovi to bolo so zvysujucimi tt horsie 🙂 u nas hrmelo zmrakalo sa tak sme si urobili palacinky a trčime doma a uz sa mi nechce trepat von bo o 45min. konci vychadzka by bola sranda keby akurat dnes dosli na kontrolu ked to dodrzim :D

vavenka
autor
24. máj 2011

@adenka aden ja dnes nemoozem ☹ ideme obkladacky kupovat do kupelne... Co zajtra alebo vo stvrtok? 🙂

@tinika si vypisana? To uz budes cele tehu? Ja verim ze sa ti este polepsi, ved to este plno vela casu ti ostava do porodu 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre