• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
a najlepšie bolo,keď mi doniesli malú prisať sa, ani ruky ohnúť.. :grinning:
12. júl 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko4 och :(( tak ja len infuzku a cievku, ti nezavidim, svagrina tak dostavala infuzky bo skoro prisla o materncu, nastastie sa tak nestalo, teraz maju maleho choreho tak snad bude ok a oni este budu mat deti
12. júl 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale najprv som myslela,že to všetke baby majú po sekcii hadičku z brucha,ale ako zisťujem,nikto..
12. júl 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika myslíš tú s malým Marečkom? a ako sa mu darí?
12. júl 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko4 jojo tu, no su teraz doma, bud. tyzden azse na chemo a potom neviem, v auguste niekedy ma byt transplantacia, takze bude mat darček k 2. ročiku, dufam, ze ho prijme :slight_smile: a bude uz vsetko ok
12. júl 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika joj, zlatko malinké, nech sa čím skôr uzdraví.. to ako vlastne na to prišli?
12. júl 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako tak citam o tych vasich sekciach, tak to radsej tie moje prirodzene porody, aj ked so 4 kilovymi drobcami. :wink:
13. júl 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko4 no mal take modrinky a nejake vyrazky krvave či čo tak sli k lekarke a z krvi zistili
13. júl 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oooj chudácik, drzim mu palce, nech sa co najskor uzdravi a zabudne na vsetky neprijemnosti spojené s chorobou! :wink:
To je hrozné..... :frowning2:
13. júl 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazivazuzi vdaka inac kukam ze aj vy parik gratulka .)) ja uz sa neondim ze chalan hihi čo uz narobim .))
13. júl 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky kolko ste uz pribrali? ja 5kg pri patovi som v takom čase mala len 2 :(( tak som zvedava kolko to bude a ako sa ich zbavim
13. júl 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pribrala rovnako - 13 kil spolu. a rovnakou rychlostou asi aj odchadzaju. este mam usanovane kilecko, hihi. :wink:
13. júl 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mum_to_be joj tisko zavidim, ja sa bojim ze teraz to bude este horsie :(
13. júl 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka aj dnes sme boli celý den od 10 hod do 18hod super bolo, Miško je vodný živel darmo raz :grinning:
obed som riešila na sucho, resp.take pečené zemiačky sme mali a Miško veľa nezjedol, len suchý chlebík, ovocie, presnidavku a chrumky no same kraviny, ale on mi je hrozne aj doma takže to už nejak ani neriešim....
13. júl 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pribrala 3 kg, nevázim sa kazdyy den, furt na to zabudam, sak naco si robit zle, nie? :grinning:
13. júl 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazivazuzi sak ja sa tiez nevazim kazdy den :slight_smile:) ale viem si spočitat kolko som pribrala .)
13. júl 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hehe, no ja som pri vande pribrala 25, teraz idem podobnym tempom, momentalne mam tak +6 - toto neriesim, brucho popraskalo pri malej, na povodnu vahu som sa dostala za 10 tyzdnov, predpokladam rovnaky priebeh aj teraz...
Ja som bola so spinalom spokojna - @tinika isto som nepisala nic o hlave - s tym som problem nemala, ani vyvod z jazvy som nemala. Mna akurat hrozne bolela jazva - teda ten pooperacny stav som velmi zle znasala - ale to nemalo nic spolocne s tym, ci som bola v celkovej, alebo "polovicnej" anesteze.... A jasne, clovek citi take tlaky, ked vyberaju babo z bruska, ale nic hrozne to nebolo a ked mi ukazali malu a pocula som ju zaplakat, bolo to neuveritelne, potom ma uz mohli aj zasivat aj secko, bol to skvely pocit a chystam sa aj tentoraz podobne.

@zuzub hej aj my sme dnes boli - od deviatej do piatej, celkom ok bolo, aj pospala co-to v kociari - akurat ze moje dieta je velmi zive a neposedi ani naaahodou - takze v kuse za nou behat som musela - vo vode tiez len chvilku a potom hajde nejake vylomeniny :slight_smile: najlepsie po schodoch sa trepat a vsetkych prekazkach, ktore si nasla :slight_smile: :slight_smile: a jedlo som tiez nejak velmi neriesila, cely den sa napchavala melonom a par fornetti kolacikov zjedla a detsku vyzivu :slight_smile: ale dobre, vysalila sa, aj kamosov tam mala - sme tri kamosky s detmi boli a hlavne bola cely den na vzduchu... Akurat ze ja som si spiekla chrbat :grinning:
13. júl 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka ja som mala strie pri patovi od 23tt a teraz nič .) asi uz natiahnuta pokozka :slight_smile: ale kila idu rychlejsie mozno ze na konci nepojdu tak ako pri patovi a dostanem sa zase do 10kg .) ale vaha v rici aj tak a bruch ostane velky aj ked bude vaha povodna, a k tej polovičnej sc ti drzim prsty, ja som velmi chcela pri patovi ked uz sa to tak zvrtlo lekar len ma odbil ze sa uvidi, ale nebol čas .( a teraz uz necchem
13. júl 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som pridat foto brucha ale akosi zmizla foto z fotaku ./ alebo som ulozila ktovie kam
14. júl 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinika tebe strie po patovi nevidno? :slight_smile: a kedze sa nerobia nove, tak asi hej, kozka este netiahnuta ostala :wink: mne brucho popraskalo az tyzden pred porodom..... A dakujem, ze mi drzis prsty, ale ako som pisala, je to menej riskantna vec ako celkova anesteza, takze prsty by som mala skor drzat ja tebe :slight_smile: :slight_smile:
17. júl 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka ze dik, viem ze je to tak, ale čo narobim :slight_smile: dufam ze 16.8. povedia ze sla placenta hore a ja budem rodit normalne haha ak sa zase dačo nedodzubka na poslednu chvilu :D no vidno ale su take svetle :slight_smile: a nove sa zatial nerobia, pri patovi uz od 23tt som mala :slight_smile: a to mam teraz o 3kg viac ako pri patovi v takom tt
17. júl 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám na bruchu strie, ako keby som cakala namiesto Danka dvojicky :grinning: ostali mi ... no co uz, s tymi nic nenarobim... a teraz ked sa pokozka natahuje, ich vidno este viac, len dufam ze nové ciarocky nepribudnu, lebo po porode budem vyzerat ako nejaká starenka s ovisnutym bruchom :frowning2:. Najdolezitejsie je zdravie... ja viem, ale dost mi to brusko vadilo aj doteraz, ani si radsej nepredstavujem aké to budem mat tento krát... :rolling_eyes:
18. júl 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cauko snazivazuzi :slight_smile: no ja mam strie take malinke a biele, ale je ich dost... Mne ich paradoxne teraz nevidno, ako mam natiahnutu kozu, horsie je to v stave netehotenskom :grinning: ale ako pises, vela s tym uz nenarobime... A brusko len cvicenim spevnit, neboj, dobre bude.. A prinajhorsom si zacni setrit na plastiku :wink: tak ako ja si uz pomaly zacinam setrit na nove prsia, lebo toto, co mi ostalo po malej, je des a este jedno kojacie obdobie ma (dufam) caka :slight_smile: to som uz rozhodnuta, plasticky chirurg hadam urobi zazrak :grinning:
18. júl 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, fuha, tak taketo radikalne riesenie planujes? ja mam brucho ok, len cvicit by to chcelo. lebo sice nevytrca, ale je to taka zelatina. :slight_smile: strie sa mi nastastie nespravili. ale neviem, co prsia, lebo ja som sla z kojacieho obdobia rovno do tehotenskeho, tak tazko povedat. uvidime o par mesiacov.
18. júl 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mum, co ja viem, ci radikalne? Myslim, ze ine riesenie momentalne dostupne nieje :slight_smile: to som mala naplanovane spachat uz tento rok, ale hold zmenila sa situacia :slight_smile:
18. júl 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja plastiku asi nejdem... nenasporila by som na to ani do 90ky :grinning:
Cvicenie... no cvic.. :grinning: pri Dankovi som cvicila, ale pokozka zostala taká, ... ako nazvat.... no proste som vyzerala ako mama klokanka :grinning: ja som uz tá kategoria, kt. by mala mat to mensie brusko aby to ochabnuté brusko nevyniklo, lebo ked mám brucho ploché, tak to je hroza baby, fakt ako klokan :D
18. júl 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, teda fakt - ako sa ti zmenila situacia... neuveritelne. asi to tak ma byt... no mne dnes meska MS 4 dni, hadam teda len meska a pride, ze ano...
18. júl 2011 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@snazivazuzi heheheh, tak treba zacat loto podavat :wink: Ale sak co, hlavne ze nas nasi chlapi lubia, no nie? Uz jedno male brusko hore dole :wink:

@mum_to_be :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja umrem z teba, daj potom vediet ze co a ako, ci ides hned na tretie, alebo co :grinning:
19. júl 2011 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mum_to_be som zvedava :slight_smile: kedy testujes?
19. júl 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mum_to_be :grinning: no hihi, tak drzim palce!
Inak.... zvykne ti ms meskat?
19. júl 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok