• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
autor
@tinika fiiha, to ja netusim... A vela toho kremu bolo? Tak hadam sa nic zle nestane, mozno nech vela pije, aby sa mu to tam rozriedilo....
16. aug 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka no myslim ze len to čo olyzal, nemal silu to vytlačit von tak len čo vyslo a dost na seba podzabkal :slight_smile:
16. aug 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ako sa mame dievcata? :slight_smile: prazdninujete? Letujete? My celkom ok, boli sme zas na kupku, ale aj s mojou mamkou - sama by som si uz netrufla :slight_smile: a motkame sa a tak :slight_smile: vacsinou sme same, kedze tatko cele dni na dome, maka sa o 106, buduci tyzden by uz linka mala byt, tak som zvedava, co som si to vymyslela a ako to nakoniec bude vyzerat, kedze som vyber riesila priamo v kronospanskej predajni dosiek a kuchynskych doplnkov :grinning: cize ziadne projekty a vizualizacie... No uz ako bude tak bude...
@tinika ako sa ti latkuje? :wink:
20. aug 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka celkom fajne, zatial skusame 4 druhy ze co sa nam osvedči a čo dokupime ale s tym asi počkam az za Riškom ze čo mu bude sediet bo napr. patapum nove čo su kapsovka sa mi zda mala malemu ale riškovi bude ok a ked vyrastie tak predam a hotovo .)) a tiez či bude znasat materialy hoci myslim ze nemal by mat problem hoci tatko ma alergiu na bavlnu ale tam je bambus abo frote tak uvidime

takze u nas v kronospane? no potom daj foto ja rada take kukam :slight_smile:
20. aug 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinika no nie priamo u vas, v michalovskej predajni :wink: hej jasne, potom pofotime a hodim fotky na fejsbuk :wink:
20. aug 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute, dnes sme sa mali super. boli sme u kamosky a cvachtali sme sa aj s detmi vo virivke. aj ja chceeeeem. :slight_smile: :sunglasses: :grinning:
22. aug 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mum_to_be tisko zavidim my dnes este ani von neboli bo rano spal do 8 kym by sme sa vykotili uz horuco a teraz stale 31 na mna moc a vsade pečie :( a o 6 pride jeden ujko tak nestihneme, zajtra budiček .)))
22. aug 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, chcem sa spýtať, ideme na dovču do Tatralandie.. Aké plavky ste kupovali deťom do bazéna? Lebo ona ešte má plienočky..
22. aug 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko4 neviem ako v tatralandii ale ked sme sli do besenovej sme volali a oni ze nie plienkove ale normalne plavky čo maju taku gumičku aby do vody nepretieklo hovienko, ale aj tak sme tam videli dieta s plienkovymi plavkami, nikto to nekontroloval a prajem krasnu dovcu :slight_smile: určite lepsie počko ako sme mali my .)
23. aug 2011 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika tini,ďakujeme, my ideme až od 11.9. do 17.9. som ani nevedela,že si to treba zisťovať v danej oblasti,aké plavky máš použiť.. :fearful:

ináč, babenky, zas ďalšia otázka. :sweat_smile: brali ste niektorá duphaston? Dnes som ho "vyfasovala" od svojej dr. na úpravu cyklu,keďže po dvoch rokoch mám MS hore-dole.. Len ako čítam nežiadúce účinky, whaw.. :unamused:
23. aug 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko4 netreba .) to len nas napadlo :slight_smile: ja som brala asi dva mesiace pred otehu s patom
a 17teho my budeme svadbovat na svadbe patovej krstnej :slight_smile:) medzitym este dam svoje meniny a narodky a mozme rodit .)) a este tatove aby sa nepovedalo :slight_smile:)
23. aug 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko, na baby plavani maju deti plienku na plavanie. inak, znacka baby love z DM-ka je najlacnejsia, myslim. a na to maju normalne plavky. veronika od 6 mesiacov do asi 2 rokov mala velkost tych vrchnych plaviek 86. a tie plienky na plavanie su podla hmotnosti deti, treba pozriet na obale...
24. aug 2011 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika, a stihas medzi tym vsetkym ten porod? :grinning: :grinning: :grinning:
my odchadzame na dovolenku do chorvatska teraz v piatok, jupiiiii. ideme na tyzden. vratime sa v sobotu, no a od pondelka je verca skolkarka. huraaaaaa.
24. aug 2011 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a romanko mal vcera 11 mesiacov. uz prejde sam cez celu miestnost, tych co ja viem 10-15 krokov. ale len za mnou je ochotny ist. je to mamickar, ako hovori manzel. :slight_smile: mozno na dovolenke to uz dotiahneme do samostatnosti. :slight_smile: uvidime.
24. aug 2011 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčatá, ďakujem za odpovede.. :slight_smile:
@tinika to ty už rodiť ideš??? :fearful: to ale rýchlo zbehlo, whaw.. :grinning: ale aj plány do pôrodu sú dobré.. :grinning:
@mum_to_be šikovný je Romanko, Peťka začala sama sa púšťať,keď mala rok a 2 dni.. :slight_smile: Prajem príjemnú dovolenku, užite si to.. :slight_smile:
24. aug 2011 o 05:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mum_to_be u nas na plavani sme nmohli mat plienky len speci plavky lebo vraj kaky preteču cez plienky :grinning:
24. aug 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute ženy, ako máte?
@tinika jeeej tini ty sa už blížiš k 40tt :grinning:
@vavenka aj tebe sa to pekne kráti:slight_smile: a čo Vanda už nejak reaguje, že mamina má v brušku bábo? :confused:
@mum_to_be tú dofču v dobrom závidím, užite si to :wink:
ja som momentálne v Blave s mm, zobrak nás tento týžden, cez den je v robote a poobede sa flákame ale je strašne horúco....
a ozaj, aby som nezabudla dnes som si robila testík a neuveríte čo na ňom bolo // :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ani sa mi nechce veriť, ešte o tom nikto neviem, chystám sa na gyndu objednať a potom ked sa to ozaj potvrdí budem správu šíriť ďalej :slight_smile:
24. aug 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzub jeeeeeej gratulujem :slight_smile:) drzim prstky nech je to tehu a babo je ok :slight_smile:
24. aug 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika vďaka tini, 6.9,idem na gyndu a 14.9. hematošku.ja si to ešte akosi ani neuvedomujem....
24. aug 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzub jej ja sa tak tesim :slight_smile:)) fakt druhe kolo sa rozbieha a pomaly dojde na vsetky .)
24. aug 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zuzub paradaaaa! gratulujem! No to su mi veci :slight_smile: :slight_smile:

@mum_to_be prajem krasnu dovolenku, uzite si to :slight_smile: A Romco je aj ak sikula, chalani vacsinou neskor zacinaju chodit, co mam okolo seba chlapcekov, tak maloktoremu sa to podarilo uz do roka :wink:
@slniecko4 ja som brala duphaston, ked som chcela otehotniet + prve 2 mesiace, nieje to nic strasne :slight_smile: a tie nesiaduce ucinky - vies ako to je, musia popisat vsetko, aby boli chraneni, ja som z toho nemala nic - mozno trocha vacsiu chut do jedla - ale tazko povedat, ci to bolo z liekov :slight_smile:

@tinika este mas viac ako 2 mesiace pred sebou, tak este nerod, dobre? :wink: pekne si pockame do terminu, nech su krpci spokojni :slight_smile:

My sa mame ok, vela sa flakame - s kamoskami po zahradach, kupkach a tak, nech sa deturence vyblaznia, takze dni letia ako voda....
24. aug 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi aj ja mam 6.9. poradnu :wink:
24. aug 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vavenka rozkaz sefe :slight_smile:) len nech je troska menej horuco nech si to este uzijem :slight_smile:
24. aug 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzub jeeeeej, gratulujem zuzi, to je super správa.. :dizzy_face:
ináč, u nás je tiež fest horúco, dnes som trčala v robote do 5tej, sme mysleli, že to ani nevydržíme v tom teple.. strašné..
24. aug 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiii GRATULUJEM!!!! :slight_smile:

Duphaston - barala som do 13tt, nic hrozné, fakt ako pise vavenka mozno vacsia chut do jedla a nevolnosti, ale prosim ta pekne, ktorá tehula nemá na zaciatku takéto stavy? :grinning: takze tazko povedat ci to bolo kvoli duphastonu.

Ja mám poradnu 7.9. :slight_smile: Uz sa neviem dockat! Naposledy ked som bola, dostala som 3D fotku, kuknite album :slight_smile:

Pocasie - no comment. idem sa z toho pocasia zbláznit. nepomáha ani vlazná sprcha, po 5 min. som zas mokrá a spotená a je mi na :-P
24. aug 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazivazuzi no viete jak je mne :slight_smile:) ked som s vačšim bruchom rovno pod strechou:slight_smile:) o 16tej v byte 32,3 a ani vanok :(( ale v porodnici este viac horuco a suchy vzduch tak si to radsej odtrpim doma a počkam na termin :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazivazuzi kukam ze aj vy budete mat parik :slight_smile:) to ako ste naschval vsetky urobili???? ja dvoch sibalov a vy pariky .))
24. aug 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tini, to sa skor pytaj mangelov :grinning: oni su experni na takéto :wink:

fiha no nezávidim tini, 32 v byte, dakujem pekne.... inak mi sme tiez pod strechou v rod. doma a cele popoludnie sem páli slnko o 106, takze rolety dole uuuuplne a ventilátor fici, a ani takto nie a nie vydrzat.... hroza no...
24. aug 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snazivazuzi vy mate domček? ja som nejako mimo u teba .)) ze kde byvas :slight_smile: no ale nemas panelak tak asi lepsie nie? a strecha rovna? bo ked hej tak to iste skoro ako ja ak nie tak určite lepsie, ja akurat hovorim muzvi ze na vikend aspon jeden den zase k svokre pojdem milerada :slight_smile:))) na zahradu bo k nasim o tyzden na cele 4
dni tak nech oddychnu este od nas :slight_smile:)
24. aug 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@snazivazuzi no servus, akurat som na teba myslela, ze ako sa ti vodi :slight_smile: takze princeznu budete mat? Super! A co meno? Uz nieco mate v zalohe? :wink:
No, tie horucavy su riadne, my mame nastastie prijemny chladok, kedze sme prizemie.. Ale noc uz bola husta, som nevedela poriadne spat od dusnoty.... Joj ale v dome mame taaaak prijemne - skoda ze tam este nebyvame :grinning:

@tinika ty co fuuurt s tymi parikmi? Sak ty budes mat tretie dievca, nie? :wink: Inak sranda, vsetky co mame/cakame druhe babo - okrem tiniky , tak je to do pariku - aj Evus, Mum, Aden, Snazivazuzi, ja .... Uvidime, ako Zuzub :wink:
25. aug 2011 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok