Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
19. okt 2011

@vavenka no ked potiahnem do pondelka tak o uz do stredy hihi nech to mam presne 23m po patovi :D no v utorok idem na ctg a k lekarovi svojom tak uvidime, ale zajtra bude kapustahihi a to pri patovi som uz rodit sla hihi sama som zvedava kedy to pride a dnes lekar povedal, ze sice rizikovejsie ale este stale mozem normlane tak neviem čo bude

mum_to_be
23. okt 2011

tinika, no ako to vyzera????

vavenka
autor
24. okt 2011

@tinika hlas sa - ci uz to mas za sebou? 😉 Zvedave sme 🙂

ingulik
24. okt 2011

ahojte...tinika vcera pisala, ze chce ist dnes alebo zajtra za lekarom dohodnut SC...novsie spravy nemam...

ingulik
24. okt 2011

tak najnovsie info od Tiniky...zajtra ju lekar este vysetri a pojde a ked nie tak vo stvrtok 🙂

tinika
24. okt 2011

@vavenka inga ma uz obehla hehe take ako pise mozno zajtra som dcojnasobna mamina

vavenka
autor
24. okt 2011

@tinika tak drzim palce! Daj nam vediet, ked pojdes, myslim na teba....

mum_to_be
24. okt 2011

tinika, drz sa a daj vediet. 🙂 nech to prebehne cele co najhladsie... vavenka, o chvilu to caka aj teba. 🙂 uz mate meno vymyslene?

snazivazuzi
25. okt 2011

AHoj Tini, zvládnes to na 1*! Daj potom vediet, ako bolo, ok?

tinika
25. okt 2011

Notak dnes nic az vo stvrtok jedine ze sa to apusti samo a este stiham krasny datum 26teho po polnoci kym tu vude lekar

vavenka
autor
25. okt 2011

Mum no to hej, uz aj my so snazivazuzi to mame za par 🙂 tyzdnov 😉 A meno este nemaaaaame, vobec, a uz by sme sa mali rozhybat .....
Tinika ty to uz na hodiny pocitat mozes, keby budes dvojnasobna, super!

mum_to_be
26. okt 2011

vavenka, zuzi, aj nasa verca je decembrova. 🙂 15.12., tak trosku poprenasajte, hehe, budu rovnako. (termin mala 4.12.) 🙂)

evus
26. okt 2011

sevas dievcata 🙂...kto to tu zacina tretie kolo???? 😀 ....tak u mna nehrozi urcite...

tini,drzim palce nech ti to dobre dopadne

@vavenka v dobrom zavidim ze ste uz prestahovani 😉 ...nam teraz doviezli obklady a dlazby,2.novembra pokracujeme vo vnutri,nejak tomu uz nedavam sancu,ze sa stahujeme na Vianoce,ale zas sa nezblaznime,raz to urcite bude

vavenka
autor
26. okt 2011

Mum nestras s prenasanim, ved uz teraz mam co robit, aby som prezila den a hlavne noc 😀 dufam ze bud pojde mlady skor aspon o tyzden alebo - ak sa naplanuje sekcia, tak tiez dufam nebudem cakat az do terminu 😅

@evus nic si z toho nerob - terminy a plany pri stavbe sa malokedy stretnu s realitou.... A som uz rada, ze to stahovanie je za nami - este stale si zvykame, este stale se kde co doraba - napriklad dnes nam boli podbijat strechu, tak som s malou sla k nasim a tam spala, lebo tu by sa nedalo - takze este to nieje uplne take, ze si uzivame domcek - zatial je tu viac driny ako radosti 😀

snazivazuzi
27. okt 2011

Dobré ránko meloniky a nemeloniky 😀

Tini, ako? Uz siiiii? 🙂
Vavenka, ver mi, viem co prezivas 😀 ráno sa zobudim, a min. 5 min sa prevalujem v posteli a rozmyslan nad tym, ako vstat, aby som si nenatiahla brusko, potom ked vstanem tak ma boli celá panva, lebo som asi spala iba na jednom boku a malá mi na to tlacila ... potom cez den sa kotulam hore dola a jaj boze len aby mi nic nevypadlo z ruk 😀 lebo to asi nezdvyhnem 😀 a v noci... no asi vies o com tocim 😉

evus, ahoj, ako sa máte? Pracujes uz?

evus
27. okt 2011

@vavenka vsak jasne...ale urcite to poznas,ked sa uz clovek nevie dockat kedy TO UZ BUDE 😀 ...

@snazivazuzi ahoooooj,ja fajn...do prace by som rada isla,ale pokym nie sme prestahovani,tak by to bolo o drzku niekde dochadzat a kedze som s detmi od rana do vecera sama,tak musim hladat taku robotu,kde je pracovna doba normalna,teda tak aby som ich odniesla aj vybrala zo skolky...no a takych pracovnych prilezitosti je teda "neurekom" 😒 .Takze zatial som doma,od noveho roku sa uvidi co bude.

tinika...cakame na najnovsie info 😉

zuzub
27. okt 2011

Riško je už na svete 😵 Tini písala na FB 😉

evus
27. okt 2011

@zuzub anooooo,citali sme 🙂...len zjavne sa este len teraz prebudila,lebo pismenka teda riadne poskakane 😀...ale hlavne ze je vsetko ok

snazivazuzi
27. okt 2011

Noo halo 🙂 nejaké info o tinike a o mládencovi? 🙂

Ozaj, na koniec sa rozhodla o cisarsky?

ingulik
28. okt 2011

@snazivazuzi tinika sa dnes uz postavila, maly je nadherny...viac info ma na facebooku 🙂 a ano rodila SC

mum_to_be
28. okt 2011

risko je velmi podareny, ozaj krasne babatko. 🙂 gratulujeeeeem, tinika! rychlo sa zotav!!!

vavenka
autor
29. okt 2011

Konecne som sa dostala k pocitacu - gratulujeme @tinika ku krasnemu syncekovi, vsetko je ok, tak to je podstatne! Takze predsa sekcia? A ako? Lepsie, ci horsie ako prvy raz? 😅

tinika
29. okt 2011

cafte tato nahodil foto maleho aj na kona bo mne cez mobil neslo tak kukajte,mame sa fajn,prvy den hoesie ako pei patkovi ale snes uz zase lepsie,mliecko nabieha,maly sa pekne prisava,tak snad to budw lepsie ako u patrika

snazivazuzi
31. okt 2011

Ahoj tinika, maly Risko je veeeeelmi zlaty, pekny, baculkaty, na vybozkávanie 🙂 Gratulujem!!!
AKo sa máte? Kedy vás pustia domov?

tinika
1. nov 2011

Snad dnes ideme domoc,maly uz je prepusteny len ku mne sa nik nevyjadril vo nebol presnosta ta vizita o nicom

snazivazuzi
1. nov 2011

Hm, to poznám.... pozru sa teba a ty si bez odpovede a cakás na vizitu pediatra a potom len dufas, ze niekto pride a povie ti: dovidenia.... Ja som sa o odchode domov dozvedela od sestricky, ze prisla za mnou a ze preco sa nebalim? ja, ze sa mám? Ona ze ved mi uz vypisuju papiere.... neviem o tom? No od radosti som sa aj zabdla spytat co a ako, za 5 min som bola pripravená na odchod 😀

tinika
1. nov 2011

@snazivazuzi no pri patoci som sa tiez v utorkk chysrala ja bola prepustena. A nakoniec pato nie ze nepribera tak sme ho peirmovlli so sestrikou nech ma rsno dovre cisla avy nas pustili sorry za chyby ale ani nevidim okienko s textom a obcas sa dotknem ineho pismenka

tinika
1. nov 2011

tak zdravim konečne s normalnym netom a klavesnicou z domu :D tesim sa na tieto prve dni hihi zase si zvykat ako kupat male a obliekat, som zvedava ako zajtra zvladnem kupanie nie ohladne manipulacie, ale maly ked sa zobudi reve jak tur od hladu tak neviem ako vydrzi este kupanie :D a rozmyslam akurat ze som mu vreckovkou tvaričku umyvala a pusu vytierala s prevarenou a ako som to dalej robila hihi aby som zajtra nestresovala, ale nastastie tato do konca tt este je doma, takze bude asistovat kym sa do toho dostanem, kedze potom to vidim tak ze zase budem kupat sama, taky ma zatial rezim ze bud o 5 abo neskoro večer :D

tinika
1. nov 2011

este sa chcem opytat, ak ste pouzivali odsavačku aku? ja som mala chicco prv a bola fajn aj ked som mala betony s kusom trpezlivosti a bolestou to slo ale zlomilo sa tam dačo a uz sa neda
a tu čo mam teraz bola jedina čo o polnoci muz kupil v lekarni a aj kamoska vravela ze baby s nou ovela menej natahali a je to pravda, mozno keby som pri patovi inu mala dlhsie by som aspon odsavala, poradte aku si mam kupit

slniecko4
1. nov 2011

@tinika tini, ja mám odsávačku poupy, som s ňou bola spokojná, som odsávala stále, keďže som chodila do školy.. Odsávala som každý deň a dávala do mrazničky. Je manuálna. A aby som nezabudla, vitajte doma. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre