Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

ingulik
26. feb 2012

@adenka no predsa ja som na rade :D

mum_to_be
26. feb 2012

caute, tak pokracujeme s tymi chorobami... verca ma zapal ocnych spojiviek. vyzera chudatko jak zapasnik, co to schytal rovno do oka... ☹

mum_to_be
26. feb 2012

pardon, asi takto: 😕

tinika
26. feb 2012

@mum_to_be och moj zlaty, my sme mali očko zapalene po porode a potom aj doma sa nam to vratilo sme boli preplachovat slzny kanalik ale to je asi dačo ine ako mate vy .(

mum_to_be
26. feb 2012

@tinika so slznym kanalikom to nema nic spolocne. toto je zapal ocnych spojiviek. ked ty pises, ze zapalene ocko, neviem, to znie tak vseobecne... toto je bakterialne ochorenie, v skolke uz to mali aj tri ine deti, co viem. ma v ocku hnis, ma to zapuchnute, akoby mala napoly privrete ocko.

tinika
27. feb 2012

@mum_to_be joj moja zlata ja ze to ma romanko

vavenka
autor
28. feb 2012

Kokso to co sa to deje... Nejako nedobre nam zacal tento rok 😠 😠 😠
Joj zeny, asi ste videli na fb moju Vandu, takto roztrepat celo, to len ona dokaze 😀 ale nesie to statocne, moja zlata... Vo stvrtok pojdeme vybrat stehy, to zas bude revu 😀
Adenka no vitaj mamina nasa najcerstvejsia dvojnasobna 🙂 tfuj tfuj tfuj malinkemu!
A Veronke rychle zahojenie bolaveho ocka ☹ s tym clovek asi musi ratat, ked je dieta v kolektive.... Ja velmi silno uvazujem nad kolostrom, ze kupim a zacnem malej davat, velmi si to pochvaluju, je to na imunitu ako taku....
http://www.mojalekaren.sk/barnys-kolostrum-30cps/

tinika
28. feb 2012

@vavenka ta neviem čo to za rok a dnes este aj pod nami začali byt prerabat sa tesim bo ze budu sa snazit nerobit do noci chapete? a videli ze mam dve male deti a on este ze sak to pozname aj my mame maleho syna, reku ten tu spat nemusi ani hluk počuvat, som si lahla s malym ta ma tak hlava boli jak šuchaju po stenach neviem či tapety či čo robia joooooj kedy si začnem uzivat tu druhu matersku do rici, sak mi risko pomaly chodit bude :(((( a ze aj elektriku komplet idu robit bo musia haha mame rovnako stary byt a nemuseli sme tak sa tesim jadro, okna, steny, stierky ..... pomoooooc a to po operacii budem fakt mat klud na vystrabenie :(

ingulik
28. feb 2012

ahojte...no veru divny je tento rok, len same zle spravy sa siria a nic pozitivne... ☹

vavenka
autor
28. feb 2012

@tinika no nam na jesen zateplovali barak, takze to som kazde rano nalozila malku do kociara a sli sme k nasim na druhu stranu kosic, lebo tam to bolo neunosne.... Ale tusim len tyzden som to praktizovala, potom zacalo liat a potom sme sa uz stahovali do domu... A mala som len jedno dieta, to je pravda..... Ale asi by som to tak robila aj teraz, kebyze je podobna situacia....
@ingulik ako sa mas? Uz prichystana taska do porodky? 😉

tinika
28. feb 2012

@vavenka ale ja nemam kam ist starsi ide do jasli tak aspon ten bude mat klud a ja verim ze uz bude teplejsie a budeme vonku dost ale tak ja som si zvykla s nimi pospat aby som do noci vladala makat :( a dnes akurat hlava ma z toho boli

ingulik
28. feb 2012

@vavenka no taska zalena uz davno, kedze mam skusenosti pri malej ze to moze ist aj o dost skor...a sa mi to aj zislo, kedze som si bola polezat na tri dni do nemocky teraz cez vikend...bola som na prvom ctg a namerali mi vysoky tlak, bielkovinu a hnis v moci tak ma tam nechali kvoli miernej preeklampsii...lenze od prijatia som nemala tlak vyssi ako 120/80, nohy neopuchnute tak ma poslali vcera domov s tym, ze mam sa setrit, hrdlo tuhe ale skratene na 1cm...o tyzden mozem ist rodit kedy chcem, tak budem cakat co sa bude diat 🙂

pacica
28. feb 2012

ahojte,mozem sa k vam pridat?ja som snazilka a mam ocakavat zajtra mrchu,tak mi drzte palce aby neprisla vobec😉 co sa tyka priznakov tak ani sama neviem ci su to nejake.ibaze ma vyse dni bolia prsia ako zvyknu a sem-tam mam pocit akoby sa mi tocili oci 😀 alebo v praci ked zdviham tazke debnicky,tak ma zaboli brusko,ale inak nic.skor si nedoverujem akoby som mala byt pozityvne naladena a som strasne nedockava az nervozna :-9 takze len tolko omne.

ingulik
28. feb 2012

@pacica vitaj medzi nami...aj ked tu sme uz vsetky maminy a povacsine uz dvojnasobne...tak ti drzim palce aby si patrila k nam...maminam....a kedy sa chystas testnut? budes cakat az mrcha bude meskat?

pacica
29. feb 2012

@ingulik ahoj,dakujem velmi pekne za privitanie 🙂.mrcha by mala dnes mi prist,ale kedze mam nepravidelnu tak este pockam.ale posledne 2 mesiace mi prisla presny den,tak uvidim a radsej este pockam.co sa tyka testiku,neviem kolko dni mam pockat s nim,nechcem sa sklamat sakra ☹ vcera ako som bola v praci,mi bolo strasne divne.to sa neda ani opisat hmmm.nebolo mi na grcanie,ale skor ako keby som bola nadrogovana?oci sa mi tocili a pri prehltani vody ci mojich slin,taky zvlastny pocit to bol.co myslis,moze to byt jeden z priznakov?

mum_to_be
29. feb 2012

podla mna moze. 🙂 viem, ze niektore baby testovali aj par dni pred MS, tak citlivy test by ti snad uz ukazal vysledok. ale ak pockas este den-dva, to uz urcite testy ukazu... drzim palce!!!
baby, verca ma jednostranny zapal priedusiek, sakra! dovolenka je zaplatena, tak len dufajme, ze sa jej dovtedy polepsi... ma trojdnove antibiotika. :(

ingulik
29. feb 2012

@pacica no moze byt...kazdy ma ine priznaky a niekto ziadne...a testik by ti uz mohol daco ukazat 🙂

@mum_to_be skore uzdravenie Veronike

pacica
29. feb 2012

@ingulik no len uz je neskoro na test,na to potrebujem ranny moc :-/zajtra urobim

ingulik
29. feb 2012

@pacica nemusis testovat len s rannym mocom...hoci v nom je najvyssia koncentracia hcg...ale ak si tehu mozno by tam bol nejaky ten tienik....drzim palce daj hned vediet ako dopadol 🙂

mum_to_be
29. feb 2012

ale ked je celkom na zaciatku tehu, tak podla mna by jej iny ako ranny moc nic neukazal, nie?

mum_to_be
29. feb 2012

ingulik, a ako? 37. tt ... este nemas strach z porodu? ides prirodzene ci cisarskym rezom?

tinika
29. feb 2012

@pacica ja tiez nemam pravidelnu ms pri prvom mi ukazalo // az po termine na ms a to 15dpo a pri druhom uz pred ms 12dpo :D, drzim prsty
@mum_to_be a kam idete ne dovcu? aj my sme chceli ist ale pred operaciou nechcem a po nej este nebudem fit a akcia je len nejaky čas, malej skore uzdravenie nech si to uzijete

mum_to_be
29. feb 2012

ideme na juh rakuska, lyzovat sa. teda s romuskom sa budeme len sankovat, no a snad sa nejako vystriedame na lyzovani...

tinika
29. feb 2012

@mum_to_be jaaaj tisko zavidim :D

vavenka
autor
1. mar 2012

@mum_to_be kokso moja zlata ☹ a ocko uz je ok? Jeeej, takzy lyzovat idete? My sme nelyziari - zatial - tak dufam, ze sa budeme ucit spolu s detmi, nerada by som, aby ani ony nevedeli lyzovat......

vavenka
autor
1. mar 2012

@tinika ako Patko zvladol prvy den v jasliach? 🙂

tinika
1. mar 2012

@vavenka prekvapivo :D tato ho prezliekol a maly uz paral het ,ani pusu mu nedal, len tato ho zavolal a potom mu este z okna maval ked ho zbadal ako odchadza :D :D som zvedava kedey bude kriza, či uz po vikende, alebo az po pripadnej chorobe :D ktora dufam, nepride :D

mum_to_be
1. mar 2012

@pacica - no ako? testovala si?
@tinika - u nas bola kriza po 4 mesiacoch, po vianocnych prazdninach, ale zvladli sme to. 🙂

pacica
1. mar 2012

@mum_to_be ahoj,ano testovala som sa,ale vcera a nie z ranneho mocu,ale nebola tam ciarka,co som si aj myslela :-/ vcera vecer v praci som mala opat jemne zavrate,tak este pockam do 3-tieho a otestujem sa zas 🙂dufam,ze mrcha dovtedy nepride 🙂

pacica
1. mar 2012

@ingulik dala som na teba a nic tam nebolo :-/pockam este par dni 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre