Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
15. mar 2012

@ingulik hehe nezavidim ti čo ta čaka :D ja sice sa trapim s inymi vecami ale aj tak :D tento polrok by som si nerada zopakovat v niektorych veciach :D

ingulik
15. mar 2012

@tinika ako to myslis?

tinika
15. mar 2012

@ingulik teraz to ze ti nezavidim? no proste porod a tak :D a to zabehnutie lebo sme sa teraz dost trapili :D

ingulik
15. mar 2012

@tinika aho, no tak ja dufam ze to nebude az taka katastrofa...ako isto to nebude ruzova zahrada, ale dufat mozem 🙂

tinika
16. mar 2012

včera sme si tu s ingou pisali akoby nič a dnes? dnes je uz Filipko na svete, gratulujeme a vítame ho medzi nami :D nech je zdravučky a spokojny

vavenka
autor
16. mar 2012

Jeeej gratulujeme 🙂 🙂 prosime si info co a ako 🙂

slniecko4
16. mar 2012

@ingulik jeeej, gratulujem aj ja, nech je zdravučký a nech mu chutí maminkine mliečko..🙂))

mum_to_be
17. mar 2012

ingulik, gratulujem!!!! nech je filipko zdravucky! velmi sa tesim, ze uz to mas za sebou a prajem ti, aby si si aj druhe materstvo dokazala co najviac vychutnavat!

zuzub
17. mar 2012

ingulik, to je super, gratulujem, hlavne zdravíčko a mamine veľa síl 😉
tak a je to jasné teraz som narade už len ja 😕

zuzub
17. mar 2012

kočky mám otázku umývali ste v tehotenstvé okná? by sa nám brutálne zišli a muža asi na všetky neukecám ten nemá čas na nič tak budem musieť asi aj ja nejaké umyť, myslíte, že by to mohlo mať nejaký negativ.vplyv?

tinika
18. mar 2012

@zuzub pri prvom ano v 8m lebo sme prerabali a potom uz nie bo pri druhom od začiatku som mala rizikove

mum_to_be
18. mar 2012

zuzub, este pockaj, az ked uz budes chciet porodit, sa do toho radsej pustaj. 🙂

alicia28
18. mar 2012

@zuzub , ja som dnes rano okno umyla,,,uz je vecer a nic mi nieje,,,zajtra umyjem dalsie,,,mam cas,,postupne to pomaly spravim ,,,je to namahavejsie.......... ale nikam sa neponahlam a zvladam v pohodke 🙂

ingulik
19. mar 2012

Ahojte baby...tak ako pise Tinika...15.marca na obed bolo este vsetko fajn, vecer ma ale chytili kontrakcie kazdch 10min a neskutcna zimnica...o 23tej sme dosli do nemocky, dali mi infuzku a bolesti polavili, rano o 11tej V piatok sa rozhodli na zaklade utz a toho ze jazva sa brutalne stencila z 6mm na 3,4 ze to pojde na sekciu a o 16tej sa maly narodil. Miery 3580g a 51cm....po prebrati to bolo strasne, horsie ako po prvej ale teraz uz le to ovela ovela lepsie, dokonca mam maleho uz na izbe od vcera....dalsie info az budeme domka, dakujeme za gratulacie 🙂

tinika
19. mar 2012

@ingulik takze tiez sc kvoli jazve ako ja :D

mum_to_be
19. mar 2012

ingulik, tak ale mas to za sebou.... prajem ti velmi rychle zotavenie. filipko je krasnucky, nadhernu pusinku ma. a ta nozicka je super. 🙂 nech je aj taky dobrucky ako je krasny! miery mal idealne! papa zatial.

ingulik
19. mar 2012

@tinika no tak predsa....ale uz som nevladala, tak je to super i takto
@mum_to_be dakujem velmi pekne 🙂

vavenka
autor
21. mar 2012

@ingulik jasne ze je to super, zvladla si to perfektne! A prajem rychle zotavenie 🙂 A ako maly Filipko? Nema zltacku? Ci uz ste aj doma? A ako mliecko? Pustilo sa?
Inak ahojte zeny, uzivate si jarne dni? My celkom, len nas caka veeela roboty, kym sa ako tak spojazdni zahrada, dufam, ze tak o mesiac uz aspon trava bude 🙂

ingulik
21. mar 2012

@vavenka ahojky, tak dnes nas pustili uz sme u nasich zatial...v pondelok pojdem vybrat stehy a az tak asi pojdeme do Kojsova....maly ma zltacku, taky je ako maly pomarancik, ale hodnoty z krvi dnes klesli vyrazne tak nas pustili....
...baby poviem Vam, ze clovek sa neskutocne tesi domov z nemocky, ale ja som z toho prichodu hadam viac vycerpaana ako zo samotnej sekcie, dokonca az tak ze ked som maleho kojila poobede rozrevala som sa ale ze preco ani sama netusim...

tinika
21. mar 2012

@ingulik teraz kukam to aj nika ma dva mena? :D po mamine a filipko po tatovi :D a ako zvladol tato s malou bez mamky?

mum_to_be
21. mar 2012

ingulik, to su tie hormony. neboj sa, bude to v pohode. mas dve krasne deticky a si super maminka!

ingulik
23. mar 2012

@tinika ano ked sme sa rozhodli dat malemu dve mena tak nech ma aj Nika a dali sme jej dopisat na matrike
@mum_to_be dakujem, uz je to lepsie, to fakt len ten prvy den bol taky...uz sa pomaly aj rozhybavam, menej to boli tak uz to bude hadam len lepsie a lepsie 🙂

zuzub
29. mar 2012

čaute ženy, zatiaľ ešte hlásim 2v1, dnes som mala poradňu, otvorená na prst, krčok polotuhý cervix 2cm.akurát neviem kde budem rodiť lebo v Martine prerábajú oddelenie a majú zákaz prímať pacientky z iných okresov, ešte mám volať po veľkej noci ale asi sa to nezmení.tak som z toho trochu taká rozladená lebo už som s tým počítala aj viem ako to tam chodí a tak.tak zatiaľ to vyzerá, že pôjdem do Čadce kde máva služby aj môj gyndoš.hlavne dúfam, že sa mi podarí vyhnúť žilinskej pôrodnici.
inak sa máme celkom dobre len už ma všetko pichá tlačí bolí a tak ved to poznáte 😀 😀 😀 a začínam mať hrozný stres z toho ako to s takými dvoma krpcami doma zvládnem 😕

vavenka
autor
29. mar 2012

Servus zuzi, neboooj nic, zvyknete si raz dva, ja som tiez taky cas, ako si ty, zacinala depkarcit.... Je pravda, ze som mala slubenu mamku, ale myslim, ze by sme to zvladli, aj keby ona nechodila, akurat ze by bol vacsi bordel doma, lebo by som nestihala pratat 🙂
A celkom ok nalez este, na to ze si uz 36tt, nie? Joj to s tou nemocnicou je na prd, ale tak hadam ta v Cadci odrodia, no....
Tini teba som sa chcela opytat, ako patko a jasle? JE to lepsie? A ako nocnik a rozpravanie?
My uz tiez mame prihlasku do skolky soma, od septembra sa hadam podari, samozrejme ak nebude mat plienky herecka, co zatial o nocniku alebo wcku ani pocut 😠
Ingu ako to zvladate?

zuzub
29. mar 2012

Vavenka, diky za povzbudenie 😀 ja som Miška tiež chcela dať do školky,ale nakoniec som z toho upustila lebo asi by sa mi veľmi nechcelo sa v zime rano trepať aj s polročnou malou aj snim a vodiť ho kedže mm bude chodiť stále aj na služobky tak by ho nemal kto zaviesť do školky. a my sme na tom s nočníkom rovnako, ani obraz ani zvuk.
kočky neviete má manžel nárok na voľno alebo očr ked budem v porodnici a nebudem mať prikom nechať Miška?

tinika
29. mar 2012

@vavenka ahoj, no čo sa tyka nočnika tak davaju ho pravidelne ale nič, a oznami ked uz je po kalamite, ale pusa sa mu nezastavi, sice nekeca este ako ma, len to svoje a skomolene ale ovela viac ako predtym, ale je tam necely mesiac, z toho tyzden bol doma bo bo mal v nedleu teplotu tak lekarka ze ho mam doma nechat, tak uvidime
inac viem min. o 2 detoch ktore vzali v 2r s plienkami do riadnej skolky u nas
@zuzub ja keby muz rano nevodil tiez by sa mi nechcelo :D a aj moj muz mal na patka očr ked som bola v nemocke, akoze bol chory ako vravela lekarka

ingulik
29. mar 2012

@vavenka zvladame uplne super, Filipko je uzasne babatko, vela spinka, kaka a papa a ked je hore tak si tak pokojne lezka a pozera svojimi ockami na tento svet (aj ked toho vela este nevidi 🙂 )...veronika je pokladik, pomaha odnasat pinave plienky, vybera ciste, maleho by aj pusinkovala keby chora nebola....
@zuzub u nas bol cez tyzden manzel doma a mal tiez ocr na malu a teraz je doma este ma ocr na mna, som bola u svojej dr ze ma chrbat boli a potrebujem pomoct po ekcii tak v pohode nam dala a inak viem aj tak, ze davaju v porodnici uz ocr pre manzela...a neboj, skor ci neskor i najdes system a zvladnes to....ja i teraz mam obcas depky ze ako to bude, hlavne vtedy ked sa Nika nevie do koze vmestit, ale stale je to OK a vsetko sa nejak zvladnut da

tinika
30. mar 2012

@ingulik ja neviem o tom ze porodnice davaju, a som myslela ze lekarka da ze som v nemocke ale dala ze patko je chory

ingulik
30. mar 2012

@tinika muzovmu kolegovi dal lekar co rodil jeho zenu...my sme mali od detskej ze mala je chora a nakoniec je chora i tak :(

ingulik
31. mar 2012

Ahojte kocky...chcem sa spytat ci balite alebo ste balili vase deticky nasiroko a do kedy...lebo ja maleho balim, ale ked ma tie ortopedicke nohavicky tak chudatko sa trapi pri kakani a prdkani...nie je nejak moc nespokojny len sa viac pucit musi ako ked ich nema...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre