• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
11. jan 2014 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika čo to, tini, čo to? toľká radosť? azda tehotenstvo? :slight_smile:)))
12. jan 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@slniecko4 :D vyzera to tak :D ani do 3tice neudrzim tajomstvo :D este sice len trapny tienik čo poriadne na teste nevidno zajtra maju az dojst kramy takze este tak dva tri dni kym mozno bude vidno ale uz 5 dni min. mi tak nedobre jak pri patovi ze bolia krize, podbrusko, picha viac ako pri kramoch :D
12. jan 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@tinika gratulka! :slight_smile: daj foto, nie? pozeram do grafu, ze uz druhy den testujes :slight_smile:
12. jan 2014 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vavenka ta jeden som mala este svoj a včera kamoska doniesla ze to su zazračne bo kazdemu // ukazali :D:D na foto esten evidno ale ta dam vam no :D kokos teraz som zazila taky sok este sa stale klepem mlady truba za par sekund povytahoval vsetky zastrčky z komody a ta sa na neho prevrhla neviem či vdaka stoličke čo som tu nechala pre klientov alebo uz neviem v tej rychlosti ze nespadla na neho ale ostala na krivo kym som dobehla vsetko z nej zletelo rozbilo sa ale on je ok fuuuu take soky na moj stav
12. jan 2014 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri chlapcoch mi ukazalo az najskor 12dpo to budem zajtra este počkam tri dni a potom testnem este ale mam bolesti je to jasne .D teda snad .D
12. jan 2014 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka a ty kde vidis moj graf? v Grafy BT skupine? či tu si nasla link este?
12. jan 2014 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinika sak normalne na fertilityfriend :wink: ked dam adresu a v grafoch len za lomitko tinika som dala a vyplulo mi to :wink: spehujem ta :wink:
Na tom vrchnom je nejaky tienik, zajtra testujes? Zvedava som :slight_smile:
12. jan 2014 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vavenka ty betarka :D:D:D to by ma nenapadlo :D a to pridavam link na graf do skupiny a vidim tam tinika :D len som zabudla ako sa obrazok da rovno vlozit :D asi vydrzim az do pozajtra :D bo mne to pomaly ide hore tak mam este dva testy nech vydrzia :D:D uvidim mozno neodolam :D
12. jan 2014 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinika aale sak testni aj zajtra :wink: ja som ta len nahodou zahliadla v grafoch bt, sem tam nakuknem kvoli lauritke, ze ci sa im nahodou nezadarilo, jej by som to velmi priala... No a kukam, ze tinika pise vo velkom, tak som kukla graf a hovorim si - bud mas problem s cyklom, alebo plodite :slight_smile:
12. jan 2014 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vavenka a lauritku poznam?
12. jan 2014 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinika neviem ci ju poznas, ona uz roky prispieva do temy grafy bt, vacsinou .-radi takym novym, aj mne poradila zo zaciatku a ona este furt nic, no.... Tak som si ju nejak zapamatala :slight_smile:
12. jan 2014 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka hej uz som si ju vsimla tak verim ze raz aj im sa zadari pamatam ako ked uz som bola tehotna v jeden mesiac sa podarilo katke, shaarke a este komusi čo mal problem :D
12. jan 2014 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika tini, vidno slabú čiarku, gratulujeeeeem..:slight_smile:
12. jan 2014 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak troska to silnie :D
13. jan 2014 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinika gratulujeme! Uz je celkom pekne vidiet :slight_smile:
Tak ti prajem, nech je to do tretice dievcatko :slight_smile:
13. jan 2014 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vavenka dakujem :D
13. jan 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no @tinika tak celkom pekne to už silnie.. bože žena obdivujem ta a gratulujem..
:slight_smile:
ja čakam kažedym dňom a zatiaľ nič, ešte mam 9 dni do terminu.. doteraz som bola v pohode že sa tešim na pôrod, teraz už začinaju pomaly nervy pracovať že čo a ako bude.. ja mam nizky prah bolesti tak uvidime.
13. jan 2014 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikka_ dakujem neboj bude dobre ja mam tiez nizky prah bolesti a v podstate porodne bolesti som zazila len pri patovi tak zase neviem ako je to rodit normalne a ani to uz nezazijem
13. jan 2014 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika tini,super,už ju dobre vidieť..:slight_smile:))
@nikka_ držím palce, o pár dní už držíš bábo na rukách..:slight_smile: a to fakt neviete, čo čakáte? :dizzy_face:
13. jan 2014 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikka_ inac ja mam termin 24.9. :D
13. jan 2014 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinika kde mame foto postupky z dnesneho dna? :wink:
@nikka_ a ako sa citis? Kolko si pribrala?
@slniecko4 nedas sa na druhe kolo ukecat? Pozri, ved tu sa uz tretie riesia, niekto nam uz tretie a stvrte spojil do jedneho, hejze @ingulik :slight_smile: Ozaj ako sa mate s geminkami? Zvladate?
14. jan 2014 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vavenka ahoj dorazila som tera zdomov a netestivala som rano ale sla som teraz a tu je vysledok :D
14. jan 2014 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vavenka hehe inac ja prv nechapala ked minule pisala ingulik ze geminky :D:D
14. jan 2014 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinika no vam sa to zas podarilo na prvy sup, ja z teba odpadnem :slight_smile: tvoj musi mat riadne spermie :grinning:
Pekne ti to silnie..... A citis sa rovnako, ako pri chlapcoch?
14. jan 2014 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vavenka ja ked tak rozmyslam tak pri patovi sa nam nedarilo lebo som nevystihla ovulku som len začinala s meranim BT od kedy sa v tom troska vyznam je to tak :D no mam pocit ze bolelo ma vsetko viac a uz druhy den mi je divne, dnes som mala pocit ze aj na tyčku ale zatial sa drzim :D
14. jan 2014 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tak tesim a zaroven mi je smutno ze tento pocit uz nezazijem :D sak to poznatei tie očakavania, ake to bude, čo to bude az potom stukanie nech uz je to na svete :D:D bo nam tazko :D
14. jan 2014 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinika no mne vobec nieje smutno, ze to uz nezazijem :wink: mne sa nedavno snivalo, ze som tehotna a v takej panike som sa zobudila, ze cisty konec! Si neviem predstavit zas to 24h staranie sa, kojenie, rev, plac, boooze :slight_smile: jedine, co mi u nas pripomina babatkovske obdobie, su uz len jergusove plienky, ked sa tohto zbavime, tak mam doma dvoch velkacov, uz je to brnkacka :wink:
14. jan 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinika gratulkaaaa velikaaaa...juj tesim sa a tisko zavidim...ako pises uz yo nezazijem nikdy viac...

@vavenka my sa mame fajn, konecne zacala aj nam skolka....uz aby bol september a siel aj filip...teraz je s dedom v gelnici a ja mam taky bozsky klud len s geminkami :slight_smile:
14. jan 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika a kedy ides k dr? Ja idem vo stvrtok ukoncit sestonedelie :slight_smile:
14. jan 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok