Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
21. mar 2014

a foto aby som nezabudla tiez troska divne ajko prve ale som rada ze vobec nejake a hlavne ze ho pomerala .D

tinika
21. mar 2014

@tinika j vidno pupočnik troska ručky nozky, vsetko ok, mozog, mechur a srdiecko ok

tinika
21. mar 2014

to čo som sama sebe napisala? :D:D

slniecko4
21. mar 2014

@tinika super, teším sa, že je všetko ok..🙂 a náhodou, fotka je zrozumiteľná, bábo je dobre vidno.

katka444
24. mar 2014

ježiško tini, ty čakáš bábo. super, gratulujem, nech je to baba, no hlavne nech je zdravučké 🙂

katka444
24. mar 2014

@tinika no taketo krasne tehu testiky som tu ja zameškala 😀

katka444
24. mar 2014

@nikka_ nadherna kristinka 🙂

vavenka
autor
24. mar 2014

@tinika gratulujeme k vysledkom, hlavne, ze je vsetko v poriadku! To je najdolezitejsie... A ako ty? Stale ti je nedobre? Uz by to aj pomaly malo doznievat, nie?
Ako sa mate maminy inak? Vsetko v poriadku? 🙂

katka444
24. mar 2014

@vavenka no mne bolo nedobre cele tehu. nie je to vždy pravda, že len prve 3 mes.

my sme na momentalne na antibiotikách a 9.4. máme konečne po roku a 3 mes. termín na vybratie nosnej mandle. snáď sa to už podarí.
môjho mm stále neviem prehovoriť na druhé bábo. už ma to ani nebaví a tak nejak som stagnovala. 😢

buczka
24. mar 2014

no tak uz sa aj my vytesujeme z nasej princeznicky, vlastne dnes uz mame 11 dni, do nemocky sme sli po odteceni plodovej vody, ale "rodili" sme skorodva dni....nezabrali dve vyvolavacky...nakoniec sa mala narodila po infuzke (oxytocine) (nemali sme zaidne kontrakcie) ktoru mi napichli 11:15, o druhej sme uz mali poriadne kontrakcie, a porodili sme 15:34, hrozila nam sekcia, ale zabrali sme a podarilo sa normalne 🙂 najkrajsi pocit v zivote, ked mi ju prilozili hned po narodeni, najkrajsi pocit v zivote porodit svoje vytuzene dietatko 🙂

buczka
24. mar 2014

@tinika krasne babatenko...hlavne, ze je vsetko v poriadku 🙂

tinika
24. mar 2014

@vavenka uz ok to bolo z obeda dva kila som zhodila, do piatku len hnačky v utorok som aj grcala ale uz ok :D ale dnes som rano zjedla krajec chleba a citila som sa strasne prejedeno a zase mi dvihlo zaludok take stavy este mam ale uz je to lepsie

tinika
24. mar 2014

@katka444 dakujem moja aj Vám by som dopriala

tinika
24. mar 2014

@buczka to ako ja s prvym voda odtiekla v utorok večer oxitocin nič az tabletka na spotrebovanie krčka maternice a to brutal kontrakcie a aj tak nič len sc ostala

vavenka
autor
27. mar 2014

@buczka gratulujem este raz! Prid napisat ako sa vam vodi 🙂 mliecko mas? @tinika ako tehula nasa? Uz lepsie? My vsetko po starom, vanda skolkarka, mladsi doma s ocom, este ma furt plienky, nechce ani za svet na nocnik.... Tak nejak to všetko teraz rychlo bezi, ci co.....

lenocka1979
27. mar 2014

Ahojte dievčatá...tinika gratulujem k tehu a prajem všetko dobré a nech je to dievčatko...určite si to želáš. Každopádne, nech je to zdravučké a ty tiež. Dnes je to už 5 rokov, čo som prvýkrát zistila, že som tehotná 🙂. Tak narovnako s tebou tinika. Takže dakujem za diskusie, rady, podporu a prajem všetkým snazilkam, nech sa čím skôr dočkajú. Držím palce 🙂

tinika
27. mar 2014

@vavenka aj riso ma este plienky pyta sa čurat, kakat ale vez nej sa počura v skolke sa smiala učitelka ze uz prisli na fintu ze on kaka po jedle tak ze ho utekaju dat na zachod ze minule sa tak tesil ked sa vykala den pred sa pokakal a ze hlava dolu ze hamba .D mam sa inac fajne len nech uz skonči danove :D
@lenocka1979 dakujem :D

tinika
27. mar 2014

ahojte no sranda dnes som kecala s mamičkou zo skolky a to ako pri riskovi ze si myslela ze uz rodit idem heh sak aha jaky mam bachor dnes mi dosli tehu trička, skoda ze sa nedali kupit čiste čo uz vynosim doma

vavenka
autor
1. apr 2014

@tinika krasne tricka! a to uz 15tt si, fiiiha, leti to 🙂 ved teraz si len testy davala okukat 🙂 a ako sa vam byva v domceku? Uz mate vsetko dokoncene? 🙂

tinika
1. apr 2014

@vavenka byva sa super tak dnu sme prave včera namontovali moju vysnivanu umyvačku este digestor treba, zaclony, vstavane skrine a vonku este kooopa roboty, plot, chodnik pre auto striesku na drevo streisku... akurat muz robil cez vikend len taky chodniček z tych plochych kamenov ale na auto bude treba poradne dačo
a vy ako mate?

vavenka
autor
1. apr 2014

@tinika no my mame uz relativne urobene vsetko, az na par malickosti ..... Ale okolo domu ved sama vies, furt je do coho pichnut 🙂

tinika
1. apr 2014

@vavenka tak tak pomaličky sak to neutečie :D

tinika
14. apr 2014

moj velky bachor a zajtra mozno bude foto babatka ak gyndak znova prekvapi a da stale to nevyzera ako tehotenske bo mam tie svoje faldy

vavenka
autor
15. apr 2014

@tinika sak uz 17tt, co chces ? 🙂 A co to Risko ma na brade? Uraz? Ci kiahnovy pluzgier? Ako zvladate domacu karantenu?

tinika
15. apr 2014

@vavenka hehe jedol jogurt čokoladovy a pribehol sa sfotit :D inač mame veselo pato ma kiahne reval celu noc ze ho vsetko svrbi, risko ma hnačky, laringitidu a 40tky a muz včera dostal vypoved, no radost zit veru. zatial sme ok doma sme od nedele zavreti tak to este sa da ja bola na gynde dnes ale bez fotečky vsetko ok termin ako podla mrchy, tak uz nie je babo dopredu

slniecko4
18. apr 2014

@tini čo to na facebooku? 🙂 zas chlapec to bude? 🙂 či som zle pochopila? 🙂

tinika
18. apr 2014

@slniecko4 nie nie to kamoska čaka druheho chalana, ja este neviem 2.5. idem na morfo tak uvidime inač uz pekne kope, včera tri slehy som dostala az som sa zlakla :D:D

slniecko4
19. apr 2014

@tinika tini, aha, tak som to zle pochopila.. 🙂 aj mi bolo divné, že by si to sem nenapísala.. 🙂 takže hovoríš, že futbalista to bude, hej? 🙂 A ozaj, prečo dostal manžel výpoveď? teda, ak chceš.. Máš to teraz ozaj "pestré".. Deťúrence ako sú na tom?

tinika
19. apr 2014

@slniecko4 lebo prepustili asi 70 ludi, sice nechapem kedze vačšinou sa zvyknu prepustat ti čo prisli posledny a moj bol sluzobne najstarsi ale asi kvoli vyske platu, lebo teraz setria. teoreticky mohli mu navrhnut aj nizsi plat a nechat si ho ale uprimne vydychla som si, tam uz bola taka atmosfera, kazdy s kazdym dačo mal.... a som velky optimista, verim ze najde niečo lepsie, nie na začiatok, to určite pojde s platom dole aj 400e :((( ale dlhodobo ze vačšia firma, sanca ist hore aj ked sanca je ze bude asi do KE dochadzat a zase nevyhody pre mna, dva dni na to mi volal klient ze ku mne asi presunie dalsich 6 sro (do buducna 10) takze ak to vyjde platovo budeme este troska v pluse ako sme boli ked muz zarabal ale pre mna to bude des, neuzijem si matersku :(

tinika
21. apr 2014

kočky dnes som mala taky zivy sen ze to bude chalan ze fakt začinam pochybovat o svojom tusaku na babu :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre