Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
21. máj 2014

čaute kočky, tak sa hlásim ako Mgr. - 4 x A. 🙂 Konečne sa môžem venovať rodinke..🙂
Tu čo nového?

vavenka
autor
22. máj 2014

Slni gratulujeme!!!!! A moze sa zacat leto 🙂 ides si aj doktorat robit?

slniecko4
22. máj 2014

@vavenka ďakujem..🙂 vieš čo, MM aj chce, aby som išla, hlavne po včerajšku, keď ma predseda komisie vyhlásil za google..🙂 ale mne už stačí, ani s Mgr. to ani platovo, ani nijak viac nestúpne, tak načo.. Chcem sa už venovať malej, veď od tehotenstva stále so mnou do školy, v brušku, bez bruška, na kojenie som za ňou utekala, odsávala a ona sa tak teší, že už nebudem chodiť do školy, že až.. Som včera došla domov,čakala ma s kytičkou natrhaných kvetov a otázka-už sa mamka nebudeš učiť?

tinika
26. máj 2014

@slniecko4 jeeej gratulujem a tesim sa s tebou :D

tinika
26. máj 2014

v sobotu ideme na svadbu :((( a to je čo doma mam, to zelene obyčko tričko tak nič z toho a tie dalsie dva ... jedno dost obtiahnute a druhe neviem .( snad stihnem este dačo zohnat

vavenka
autor
2. jún 2014

@tinika Co si nakoniec obliekla? Mas aj nejake foto? 🙂
Och ja som tak bola v deviatom mesiaci na svadbe, ked som Vandu cakala, to tiez bola dilema riadna..
Nakoniec som mala cierne nohavky a taky top okolo krku, bez rukavov, volny, na spodku gumicka bola, celkom ok, ale tak to uz asi bolo jedno, ci by som mala saty, alebo mech od zemiakov, vo vsetkom som vyzerala rovnako 😀

tinika
2. jún 2014

@vavenka kupila som si taky zlty vrch len foto teraz neviem narychlo hehe či v mobile je abo dajaka isto bude zo svadobnych ked sa k nim dostaneme :D ja som bola v 8m s riskom ale to bolo nič proti tomu bolo to u nas nie cesta dlha a teraz sa citim ovela horsie a skor nevladzem stat dlho zohnem sa ta som tzafuneta som akurat posadila par kvetov a som KO teraz

tinika
2. jún 2014

tak foto v oblečku nemam svoju az ked mi poslu znami ale mam foto tohoto :D

tinika
2. jún 2014

ups takze este raz :D zamok kde bol sobas a vedla v zahrade svadba

slniecko4
15. jún 2014

ahojte babenky, ako sa máte? čo máte nového? my si už konečne s Peťkou naplno užívame jedna druhú, bez učenia..🙂 Promócie 3.7. a už čo sa týka učenia sladké ničnerobenie. 🙂 Kam idete s deťmi v lete na dovolenku? my by sme chceli na Oravu.. nemáte pozitívne skúsenosti s nejakými penziónmi?
@tinika ako sa máš? ubieha ti to rýchlo..🙂 ako sa cítiš?

tinika
15. jún 2014

@slniecko4 my sme boli minuly vikend donovaly, bojnice mozno este jeden taky rychly vikend inač nikam lebo tato ma novu pracu takze dovcu nedostane :D na orave sme byvali na sukromi ale uz neprenajimaju, syn sa im ozenil a byva tam :D citim sa ako kedy niekedy super niedey nevladzem ani stat pri linke resp. na posteli sa neviem otočit a ked sa nejako podari sadnut tak brutalne boli panva ale uzivam si kopkanie malej, zatial len take vnutorne, bo cez moje hrube brucho este slabučko vidno :D akurat som sa dala sfotit tak davam aktualnu foto bachora 25+4tt

vavenka
autor
16. jún 2014

@tinika tini nooo pekne uz mas brusko, fajne 🙂 ale tak ved si uz 26tt 😉 neboj nic, potom sa das do kopy 🙂
Ako chalani? A teda Barborka uz definitivne? Ako sa vam byva v domceku? Exterier este neriesite?
A preco oravu chcete? My sme s partou chceli ist povodne sem http://www.penzionsustiak.sk/ , ale sme sa nevedeli na termine zhodnut.... Vyzera to super, pre mensie deticky.....

@slniecko4 no a co ta rigorozka? Nejdes? 🙂 Uz mozte teda aj druhe dieta zacat planovat, si pozadu 😉

tinika
16. jún 2014

@vavenka no jo Barborka uz definitivne, chalani uz len ju Baška, Baja volaju uz nemam šancu zmenit .D:D: byva sa fajne a exterier pomaličky, včera sa davalo pletivo na horny murik, zahradku mam vpredu tu to este na foto vyzera nijako ale pomaly sa to risuje ale velmi pomaly bo muz teraz ma novu pracu chodi neskoro domov takze nie je tak času. Troska aj kvietky máme provízorny chodniček, riadny sa bude robit asi buduci rok, musime dosporit, lebo sa muselo kupit druhe auto pre muza tak peniazky sa minuli a čo este mame ostava ako rezerva keby dačo

tinika
16. jún 2014

neskor dam viac foto teraz len čo som narychlo nasla
este nemame ani dlazbu na schodoch a terase, zabraldie len provizorne, vsetko stoji peniaze a čas takze postupne

vavenka
autor
16. jún 2014

@tinika no ved jasne, mi nemusis hovorit, vsetko kopec prachov stoji... My uz sice mame vsetko, ale tak dlazbu na terasu, priedomie, chodniky sme lacnu kupovali a sami polozili, plot mame len pletivo z bocnej a zadnej strany, akuras spredu murovane, aj to otec moj obkladal kamenom a vrchne dosky tiez sme sami montovali, aj branicka vlastnorucne urobena... Travnik tiez sme sami siali, kvetinovy zahon vpredu mam len taky miniaturny 🙂
Toto nas dvor, tam kde je jergus na fotke s kociarom - vzadu vidno pri plote prednom akoze kvet, to je vsetko, co na dovre mam 🙂

vavenka
autor
16. jún 2014

Takto to vyzeralo na jar, teraz uz je z toho dzungla 🙂 + este aj na tej poslednej fotke vidno ten plot predny, no....

tinika
16. jún 2014

@vavenka to vanda taka vystrihana???? pekne to mate veru my mame plot z oboch stran, resp. mur, plot len z hornej, dole bude davat sused, z predu este netusime a vzadu neriesime bo teoreticky budeme dokupovat pozemok za nami :D

tinika
16. jún 2014

my tiez budeme plot robit sami ale netusim kedy a aky

vavenka
autor
16. jún 2014

@tinika nee vanda, to je jergus 🙂

vavenka
autor
17. jún 2014

@tinika som vcera cvakla tu skalku pre teba 🙂 aj "zahradku" aj plot.....

tinika
17. jún 2014

@vavenka super krasne dačo take chceme aj my ako mate vy plot inac aby nuda nebola, od aprila som PN dodnes som nedostala ani euro, poslali mi kontrolu na firmu, nič nenasli, teraz to riesia dakde vyssie aj lekara asi budu kontrolovat tak dalsich 60 dni si predlzili rozhodovanie, ja aj na matersku pojdem kym mi ju daju ma uz seru som zvedava či mi daju matersku, budem sa stazovat, nemaju dovod mi ju nedat, tak ako ani PN, kedze som na rizikovom

slniecko4
17. jún 2014

@vavenka no rigorozka určite nie, načo aj..🙂 efekt žiadny..🙂 a druhé kolo? ani ti neviem.. keď by sa pritrafilo,bola by som rada, ale s mojimi krámkami neviem,či v to ešte môžem dúfať.. celý minulý rok som nemala,až v decembri, teraz v máji, v júni som zatiaľ nedostala, tak uvidíme.. už 36 rokov, tak asi tak..

slniecko4
17. jún 2014

a ináč, holky, @vavenka @tinika kráááásne máte záhradky, šikovné ste..🙂

slniecko4
17. jún 2014

@tinika tini,my sme boli pred 2 rokmi v Tatralandii, tak sme boli tiež v Habakuky..🙂 ste si dali taký výletík? a kde si našiel MM prácu? gratulujem. je to lepšie ako predtým?

tinika
17. jún 2014

@slniecko4 no habakuky zavrete do konca juna tak tie sme nedali :( ale taky rychli vikend bol a celkom fajne bolo :D a MOJ muz hehe (nie tvoj muz ) si nasiel pracu v KE v ness firme bude robit dačo podobne ako robil resp. skor dost ine ale proste programovanie a veci s tym suviciace, je to velmi obsirna oblast pre laika programovanie je to iste .D ale su rozne softy atd bude robit niečo pre banky :D no lepsie platovo ma nizsie teraz ale prekvapili nas lebo to čo pozadoval dostal hned ako nastupny a po 3 a 6m mu este 100e pridaju ja som počitala ze po polroku sa na tu mzdu čo pozadoval dostane, takze sme spokojni navyse ja mam par novych firiem takze bude lepsie, spokojny aj s kolektivom, cestovanie ho nezatazuje, kupil si ojazdene autičko aby bol skor v praci aj doma, len este do jula chodi busom bo tam kde firma je teraz nie je miesto na parkovanie takze teraz chodi len do PO autom na stanicu a tak busom, aj to pride domov o polhodku skor ak vobec stihal bus tak chodil o 6 domov a teraz o pol 6 :D akurat stava skor a deti musim do skolky nosit sama čo som sa tsila ze ked budu chodit do zupcan tak ich rano da do skolky a ja sa s malou nebudem trepat .( čo uz, zvyknkem si a este aj na to ze tak raz za tri mesiace pojde na mesiac mimo sr to bude tiez pre mna naročne najma cez danovu sezonu snad to prezijem asi si najdem nejaku pani na upratovanie a zehlenie :D:D a občas strazenie deti :D aby som pracu stihala

tinika
18. jún 2014

@vavenka tak som ti dnes pofotila nas bordel :D kopa roboty, drevo na pristresok doniesli, tak zabera miesto dole som začala vyplievat kvety ale tak sucho ze sa neda ani kopat :D:D

tinika
18. jún 2014

ta kopa dreva bola pekne na betone poukladana sme min. rok makali a teraz to muselo preč aby pristresok urobili ,tak tato bude mat zase zabavu to ukladat bo ja max. vo vyske pasa a vyssie budem ukladat :D

tinika
24. jún 2014

čafte dovolenky uz naplanovane? hodilo mi tu foto betonu heh tak tam uz mame pristresok len nie je skridla na nom .D inač zajtra začinam posledny trimester, ale to leti a ja sa este nezastavila normlane sa bojim ako budem stihat v sezone :D:D

vavenka
autor
26. jún 2014

@tinika jasne, naplanovane 😀 dvor, nafukovaci bazen, pieskovisko, trampolina....
Budem rada, ked prezijeme prazdniny, budeme latat platat, s muzom nebudeme ani jeden den doma spolu, kedze u nas je skolka 2 mesiace zatvorena a moj otec by obe deti nezvladol.... Cize 2-3 tyzdne budem s nimi ja, 2 tyzdne muz, na tyzden asi vandu odtrepeme na vychod k svokre a otec k malemu pride, mozno mamka moja pomoze tyzden.... Cista katastrofa 😀
Vy idete niekam?

tinika
26. jún 2014

@vavenka no u nas tiez zavreta skolka dva mesiace .( ale v meste je otvorena, ale tak kazdy tyzdne inde tak budu tiez doma so mnou dufam ze neosiviem a neporodim predčasne :D nikam neideme bo ja som PN a muz nema narok na dovcu este čo menil robotu :(( o 2tyzdne sme mali ist na dovcu a namiesto nas ide mojej svagrinej brat .((( s nimi ta vies jak ma to sere :( ale čo narobim, hlavne ze muz ma robotu a snad aspon dajaky rychly vikend este dame

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre