Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

janulka.
1. máj 2009

Ďakujeme pekne 🙂 Katka je tiež zlatučká taká malá šibalka
🙂 a ten prstek ? zasranko maly to sa naučil minuly tyzden, vypluje cumlik a šup prštek do pusy 😠
jeeej a ocko nam volal kolo siedmej a prve čo povedal bolo že Katky sli domov bez ocka tak aj on este chvílu ostane no nejak sa mu už plietol jazýček 🙄

gergi7
1. máj 2009

Tak dnes ste vsetky gulasovali 😉

Aj nasi sa este bavia na dvore.

U nas sa máj stavia az na Turíce. No a niekde je to uz júnovka 😀 😀 😀 čo už 😀

helka101
1. máj 2009

Ja som negulašovala 🙄 len polievala kvety na zááhrade, plela burinu s mojimi nechtáááámi tymi dezertovanými 😀

gergi7
1. máj 2009

Helka, bola si happy 😀 😀 😀

helka101
1. máj 2009

Luciíí ako nikdy 😀 😀 😀 😀

gergi7
1. máj 2009

😀 😀 😀

helka101
1. máj 2009

ale tak ja rada pomôžem.. som sa naťahovala s bandaskou z vodou, a tak ma bolia kríže ako fras.. otec ma skoro prizabil že čo to sama vlačím.. 😠 že ma sekne a on nema čas somnou utekať na pohotovosť 🙄 mile od neho 🙄 😀

roasha
2. máj 2009

nikde nikto.... 😕
heli,ty ako?zatial nic? 😕 😉

lucia19
2. máj 2009

ahojte maminky ako sa dnes mame?prisla som kuknut 🙂

monika0123
2. máj 2009

ahoj luci.nemas nahodou modro-strieborny kocik?

monika0123
2. máj 2009

ja som mala podobny a predala som ho jednej babe a jej otec mi vravel ze uz predcastne porodila,tak ked vidim tu farebnu kombinaciu tak sa obzeram ci to nahodou nie je ona a minule som videla babu s takym kocikom a mi napadlo ci to nie si ty

henikav1
2. máj 2009

ahojte baby, ako je dnes u vas? Tu nam sice pekne svieti slniecko a mna nejako stale trasie zima 😖
uz sa tesim do lucenca, aj my budeme gulasovat a opekat

lucia19
2. máj 2009

ahoj monika ja mam modro kremovy kocik😀

helka101
2. máj 2009

Roashi došla mrcha 😔

roasha
3. máj 2009

helka,.....".bodaj hu!" 🙄 😔

sofik
autor
3. máj 2009

Dobré ránko 🙂

roasha a je že som tu len sama tak skoro ráno v nedelu 😀

roasha
3. máj 2009

ale kurca je hore od 6.30h 🙄

lucia19
3. máj 2009

AHOJKY BABENKA LEN JEDNA MALA OTAZOCKA KEDY PO PORODE DOJDE MRCHA??

henikav1
3. máj 2009

ahoj lucka, no to zavisi od toho, ci kojis a ako dlho

lucia19
3. máj 2009

NO JASNE ZE KOJIM A ALEX BUDE MAT UZ POMALY 3 MESIACE TAK TAK A JE TO PRAVDA ZE TERAZ JE VACSIA PRAVDEBODOBNOST ZE SKOR OTEHOTNIEM NIECO TAKE SOM POCULA? 😖

henikav1
3. máj 2009

ano Lucka, otehotniet mozes a vela zien na to ani nepride, pretoze nemaju mrchu. Je to sice individualne a u kazdej ine, ale mne prisla tak asi v tom obdobi, ked som maleho uz prestavala kojit.
Co sa otehotnenia tyka, ak nechcete hned dalsie, su antikoncepcne tabletky specialne, ktore mozes brat pocas kojenia a neskodia babatku

ukmima
3. máj 2009

ahojte, uz konecne viem, kto je mrcha 😀 , ja som dostala "navstevu",len teraz...kojila som 15 mesiacov, minuly mesiac som mala 2 dni "spinenie" a tento mesiac uz RIADNU mrchu...
Zatial nejem tabletky,ale uz sa natom pracuje

monika0123
3. máj 2009

luci mne tiez prisla az ked som prestala kojit.ja mam napr vnutromaternicove teliesko.niektore zeny sa nam stazuju ale ja s nim nemam problem(len muz sa zo zaciatku stazoval ze ho citi ale rychlo si zvykol)mne tabletky robili problemi zdravotne a este aj nemam rada to ze som na ne musela mysliet kazdy den a potom stres ked som zabudla.mne teliesko davali az ked som dostala prvu riadnu mrchu.prvy krat tiez len spinenie.my sme dovtedy pouzivali antispermicidne kremy ci ako sa to vola.su aj cipky a je to bez predpisu v lekarni.

monika0123
3. máj 2009

inak vytam ta ukmima 😉

monika0123
3. máj 2009

inac ukmima,mi to tiez volame navsteva.doteraz som si myslela ze je to mamin vynalez toto pomenovanie.doteraz som to u nikoho nepocula 😉

pisem to sto krat.zas mam monolog 😀

henikav1
3. máj 2009

ahoj monika, ako sa mas? co nove?

monika0123
3. máj 2009

zas sme sa o cosi dalej podali s domcekom.daco sme vybavili.snad buduci tyzden uz budeme mat list vlastnictva.snad sa nevyskytne uz nic necakane.dnes drahemu vadilo ze nemozme este prerabat ze nakupil kosacku a motorovu pilu a kosil a pilil.aspon to tu vyzera normalnejsie 😀 .tento tyzden som robila jednu hlupost za druhou.najprv som nezavrela bubon na pracke tak roztrhlo remen a to som mala kopu spinaveho pradla co mi drahy domov doniesol,a napr vcera sa mi podarilo na aute preradit v 2 rovno do 5.hned mi bolo podozrive ze nejak dusi ten motor 😲 😵 .ale drahy odisiel tak je rozum na svojom mieste 😀 😀 😀

a ty tehulka ako sa mas?o rok uz budes kocikovat 😉 vcera bola u nas teta oznamit ze sesternica caka maleho aladina (sesternicin muz je tunisan a ziju spolu v kanade tak si znich robime srandu)koncom roka sa rozhodli pre babo a podarilo sa na prvy sup lenze v 6 tyzdni potratila a teraz je uz v 14 tyzdni.
rodit budes v belgicku?

henikav1
3. máj 2009

Tak to mas radosti, ja ked som prerabala domcek, tak som sa tiez tesila kazdej drobnosti a tiez sme iba upratovali na dvore na zaciatok.
No a taketo nehody, ako si mala s prackou sa mozu prihodit kazdemu, predsa ten co nic nerobi, nic nepokazi.
No a ja si tehulkujem, zatial ani neviem, ze je tu este niekto so mnou, nasa mala zubrienka je uplne kludnucka, tvari sa uplne nenapadne. Som zvedava na tie uskrny, ked pridem v lete s velkym bruchom, budu si tukat po cele, ze stara a este decko 😀 😀 😀 Ale zatial to nikto nevie

monika0123
3. máj 2009

a kedy im to planujete povedat?ci chystate sokovu terapiu? 😀 my sme nasim tiez povedali ze som v tom az ked som bola v piatom mesiaci.cakali sme kym sme si neboli isty ze je vsetko ok lebo otec bol tesne po porazke tak sme nechceli aby boli nestastny rodicia ak by nam to nahodou nevyslo.hoci mama vedela ze som tehotna skor ako je.sa ma pitala ci som tehotna a ja som vravela ze nie.ved som to sama nevedela 😅 bosorka to je ale nevrav to nikomu.ona vie hned vsetko 😀 😀 bola 4krat tehotna tak vie hned ze je niekto v tom.a s tym vekom sa netrap.stare su tie co rodia v 70-tke.a ty mas vyhodu ze vyzeras mladsie a teraz sa bezne rodi este len prve dieta v tridsiatke 😉

henikav1
3. máj 2009

chi chi, to si trafila, prve som rodila v tridsiatke
Vies ked niekto rodi mlady, tak ked mu uz deti odrastu, este si moze uzivat. Este je sam mladucky. Mam byvalu spoluziacku, co uz bude teraz kazdu chvilu treti krat stara mama....
Ja som to spravila naopak, najprv si uzivat, cestovat, potom sa niekde stabilizovat a zazobat a teraz si uz mozem kludne uzivat deti na stare kolena 😀 😀 😀
No a sokova ci nesokova terapia, ako sa to vezme. Neprekvapi ich to asi az tak velmi ked vedia ze sme chceli dieta. Ved minuly rok som bola v LC s vekym bruchom, takze ma videli. Myslim, ze sa to da predpokladat, ze ked niekto chce dieta a nevyjde mu to tak skusa znova. Len nam to trvalo dost dlho, v prvom rade som sa musela pozbierat psychicky, aj fyzicky.
Nerobi nahodou tvoja mamina na zeleznicnej v jednom butiku??? Lebo tam mi to povedala na jar minuly rok jedna pani predavacka, ked som skusala, vraj ci nechcem aj tehotenske a to som este ani ja sama nevedela, ze som tehotna 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre