Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

gergi7
3. máj 2009

Ahojte 😉

Luci, ku nam navsteva dosla 8 tyzdnov po porode ☹ . po 6-nedeli mi Dr. predpisal antikoncepciu, ktora bola pre kojance maminy 😉

monika0123
3. máj 2009

nie,moja mama je doma,stara sa o otca.to by si sa cudovala kolko bosoriek tu lieta 😀 inak uz si nepamatam ci to bolo v rakusku alebo taliansku ale oni maju takto na prelome jari a leta nejaky kvetinovy sviatok a daco spominali aj s bosorkami a v radiu hovorili ako vznikla fama ze bosorky lietaju na metle.vraj "bosorky"v stredoveku vedeli ze najrychlejsie sa im dostavi ucinok drogy cez posvu tak si ju davali na porisko a dnu a potom mali halucinacie ze na nej lietali 😀 😀 😀 aspon tak sa vravi tusim v taliansku 😵

pascalka
4. máj 2009

dobre ranko kočky 😀
Monika som ti zabudla napisat,že sme ta videli v priore vo štvrtok,ale ty si mala oči ,len pre draheho 😀 😀
Janulka,tak to sa jazyk plietol aj našmu ocinkovi 🙄 😀 ,aj naša katuška si začala cmulat prštek ako 3mesačna a viac nechcela dudku a zostalo jej to doteraz 🙄 neviem ,ako ju budem od toho odučat 😕 ..
Lucka 19 mne prišla mrcha až po 5mesiacoch a doteraz ju nemam pravidelnu chodi ,kedy sa jej chce a kojila som malu 8mesiacov 😉 a vraj mi dr.povedal,že čim dlhšie žena koji,tym dlhšie trva,kym sa ciklus upravy,ale je to určite individualne 😉 a otehotniet môžeš velmi lahko 😎 ..
Heni a ako sa citiš?
a ako ste vikendovali kočky??

sofik
autor
4. máj 2009

Dobré ránko 😎

lucka 19 mne mrška došla až po 15 mesiacoch asi 2 mesiace po odstaví od kojenia 😉

Katuška si cmúla prštek a naša len cumle musí mat 😀 ja som tiež zvedavá kedy ju to odnaučím 😒

Inak víkend bol krásny slnečný tak sme boli stále vonku 🙂

janulka.
4. máj 2009

Dobré ránko prajeme 🙂
Tak víkend bol naozaj pekny 😀 😀 my tiez velmi lubime slniečko a teplo 🙂
Katka, sofik tak to bude asi sranda odúčat 😒 už teraz som zvedava ako to aj my zvladneme 😖 alebo to zvykne prejst aj samo???
Lucka 19 u mna je tiez očakávaná no nejak nechodi a nechodi 😅 tabletky pripravene no zapadaju prachom 😅 ja nekojim od druheho mesiaca ☹

sarica
4. máj 2009

No takž kočky my sa ešte kojíme a dostala som to po 6mesiacoch....pri Laure som to dostala hned a tiež som ju kojila 😲

helka101
4. máj 2009

Ahojte kočky 😉

Luci ja som dostala hned po šestonedelí.. a odvtedy chodila presne, ale my sme sa malo kojili, len 2-3tyždne, ale mlieko sa mi tvorilo do 3mesiaca 😕

Kedy dame stretko? Vypada byť fajne počasie, aj bez vetra? ha?? 🙂

henikav1
4. máj 2009

ahojte baby, pekny zaciatok tyzdna vam prajem
tento tyzden som slobodna zena 😀 nemam tu ani manzela, ani Mika
Maleho som dnes odprasila do skoly v prirode, dufam ze tam tyzden nebude za mnou plakat.
babatko je stale potichucky, akoby ani nebolo, ziadne ohlasy zatial, to len ja blbnem, preriadujem cely byt, robim zmeny a znova zariadujem babatkovsku izbicku.viem ze este mame horu casu, ale uz sa neviem dockat 😵 😵 😵

monika0123
4. máj 2009

katus aj ja som vas videla uz z dialky ale myslela som ze ste si ma nevsimli tak som sa ani nezdravila.inak vtedy sme v priore sli okolo seba 2 krat.najprvpri bille a potom pri eskalatorre ale ani som si nebola ista ci by si ma spoznala tak som len drzo presla okolo 😉 vtedy som mala dvojdni ked som vas stretavala na kazdom rohu ale zvycajne som bola v aute.raz som vas dokonca pustala cez priechod 😵 ale nabuduce budem na vas kricat uz z dialky 😀 ta maminkla co bola s tebou chodi na tatosa?

helka101
4. máj 2009

Moonika to som bola ja 😠

sarica
4. máj 2009

Monča,si tomu zas dala 😅 😀

marcaradko
4. máj 2009

ahojte zienky,mi sme mali perno pocas celeho predlzeneho viikendu tak som este ani ni poriadne dospataaa....ale aspon neaka trzba bola 😅 ...a nieco k teeeme,mi cikame cez noc dva x a bez plienocky,obcas sa netrafiiime do dvery a hned nas preberie naaraz do zarubni 😀 ...a radusik necikaaa celuu nocc 😀 😉

helka101
4. máj 2009

Marčíí tak schuti som sa už dlho nezasmiala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Monča tak to fakt, si ma teraz urazila. ale že ešte maminka.. 😀 si mohla ta kočka čo tlačila ten druhy kočík, ani nevypadala nato že ma dieťa nie?????????????? 😠 😀 😀 😀 😎 😎 😎

marcaradko
4. máj 2009

xiii.....to je sranda....a z toho kocaka som vykuukala ja a obdalec za nami bola henika 😀

marcaradko
4. máj 2009

jasaaan helka a ako tak pozorujem ty tiez stiiihas vsetky foora a pokeci,.... 😀 😉

marcaradko
4. máj 2009

som to asi prekecla s tym krcmoviim uspechom,si tu dneska kysnem ako taka loksa....hadam bude aspom na elektriku co som dnes spotrebovala na notebuku 🙄

henikav1
4. máj 2009

😀 😀 😀 baby, nemam slov 😀 😀 😀
uz ani neplacem za malym

helka101
4. máj 2009

Marčii no hadam si nepochybovala o mne 😀 😀 😀 😀 😀 ja som všade 😀 😀 😀 😀

Noo tak nemôže stale pršať, musí aj kvapkať 😎

helka101
4. máj 2009

Henika a maš dôvod plakať ked tu maš nas 🙂

helka101
4. máj 2009

aj ja chcem červeny kabriolet 😠 🙄

henikav1
4. máj 2009

no to nemam
len je to taky zvlastny pocit byt ako sama a slobodna, ked som vzdy zvyknuta, maminkaaaaaaaaaa, prosim si piiiiiiiiiiiiit, alebo maminkaaaaaaaaa, kde mam tu novu hru na nintendoooooooooo
a teraz nic, len ticho a poriadok, vobec sa nepotkynam o auticka a robotov 😀 😀 😀

marcaradko
4. máj 2009

no ako som kukala dnes pocasie ,naaam toho nakvapka za nasledujeuce dni a najviac toho asi nakvapkalo v niektorych fanusikovskych obyvackach pri konecnom vysledku cesko slovensko v sobotu 😀 🙄
heni a ako brusulienko,este stale nic ani didki ta nebolia?

helka101
4. máj 2009

Heni to aj ja mam rada, tak poldna, že všetko najdem tak kde položim 😀 ale potom mi ten krpec naš chýýýba.. aj teraz kričááál mamí zo sna.. 😅 no dve hodinky ticha a už mi to chybalo 😉

helka101
4. máj 2009

Fuu no na ten hokej som sa nemohla ani len kuk, našťastie že sme neboli doma ani pri telke. len muž do telefonu hrešil ako pohan, svokra nanho len zííírala 😀 😅 😀

henikav1
4. máj 2009

brusulienko trosku uz odpuchlo po stimulke, ale inac v pohode, len neklamny znak tehu, zaspala som v kancelarii na stolicke tak tvrdo, ze sa kolega smial, ze som skoro spadla
helka, aj mne to uz zacina chybat
dnes ked som odisla z prace, isla som sa poobsmietat okolo skoly 😀 😀 😀
vzdy sa rozculujem na neporiadku, co vie Mike narobit, ale ked tu nie je chyba mi, asi viem uz zit len uprostred auticiek, no a hadam onedlho aj uprostred babik, alebo zeby zas auticiek?
o tomto case zvykne hrat v salone futbal, susedia sa musia cudovat, ze aky je tu klud

henikav1
4. máj 2009

fuuuuuuuuj a hokej, ani nehovorte, radsej nato ryyyyyyyyychlo zabudnime, ze vobec nejaky bol

helka101
4. máj 2009

No dalšia hamba pred celym svetom čo už 😠 😠 😠 😠

Henika chceš dievčatko? 😕 aj my chceme.. 😵 😵

marcaradko
4. máj 2009

ozaj co to bude tie svadobne trapasy?
hej a ja chcem wartburg 😀 .....to mal radko ked sme spolu zacali chodiiit...ani si neviete predstavit kolko je tam priestoru 😅
heni,tak ty mas takzvane medove tyzdne .....az na taku malickost....muziika 😅

henikav1
4. máj 2009

no dobre by bolo dievcatko, kedze uz mame troch chalanov, ale moze byt aj chlap, pri tolkych sa este jeden zvezie 😀
no a uhadla si, mam medovy tyzden a sama, tak si uzivam a leniviem 😀 😀 😀

gergi7
4. máj 2009

ahojte 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre