• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

neviete nieco o Helke????
30. sep 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajkalc presne nato som sa sem prisla aj ja opytat ...mozno uz tlaci :wink:
30. sep 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale už by mohla tlačiť, stačilo prenášania :wink:
30. sep 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mohla by uz :wink: . Ktovie, ze co zamyslaju. vcera doobedu mala ist uz na prijem
30. sep 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,Helka je este medzi cakatelkami.V nemocnici.
1. okt 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete niekto ako sa ma Helka??? este stale nic ??? :confused:
3. okt 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helka sa chuda stale gulka každy den snou volam a nejak sa bambulke nechce von a nič snou nerobia.. :rolling_eyes:
3. okt 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chuda :( a preco jej porod nevyvolaju?
3. okt 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuda heluska aj ja ze ked sem pridem budem citat ze uz ma malu pri sebe :unamused: snad uz zachvilocku bude :grinning:
4. okt 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka7582 ale sa potrapi snou :unamused: a malej sa asi nechce ist do tohto zleho sveta v maminkinom brusku je lepsie :wink:
4. okt 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia19 tak to je jesna ze u mamiky je najlepsie ,ale si myslim ,ze by ju rada drzala v naruci :grinning:
4. okt 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile: tak Helka to už má konečne za sebou a je to dievčatko :slight_smile: Volá sa Vanda, krásne meno :sweat_smile:
4. okt 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka si ma predbehla :grinning:
Tak Vanda sa narodila dnes o 17 40 hod , 3300g a 50 cm tešimesa s celou rodinkou :wink:
4. okt 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofik no konecne.hlavne,ze je vsetko v poriadku. :sweat_smile:
4. okt 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@pascalka Katka predbehla a tiež sa tešíme hlavne že je princeznička už na svete :slight_smile:
4. okt 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofik Janulka ved ja srandujem :grinning:
Sofinka ako zvlada škôlu? nas to tiež o chvilu čaka :sweat_smile: a kedy budete Tomašovčanky?
@ajkalc ved už bolo na čase ,že jej vyvolali :confused: a ty ako gulkate sa? :wink:
a ostatne kočky? ako sa Vam dari? nejak sem nestiham skôr na facebooku fičim :sweat_smile:
4. okt 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia19 Lucka teraz som nazrela,že už maly ako vyrastol :astonished: nejak to rychlo leti len prednedavnom si rodila.. :sweat_smile:
4. okt 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@pascalka malá je viac chorá ako doma, tie výrusy sú hrozné, stále si niečo domov donesie :frowning2:

Tomášovčanky budeme možno tak v lete lebo tatino nám už je nastálo doma tak maká na dome a asi o týžden už ide dávať dole strechu tak už to pojde rýchlo :wink:

a vy kedy začínate so školkou? po novom roku? :confused:
4. okt 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@sofik jej tak super,že už mate ocinka doma :wink: no tak na to sa tešim :confounded: na tie choroby čo deturence vychytaju v škôlke..
na ideme po novom roku.. :grinning: rýchlo mi to ubehlo ..
4. okt 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pascalka no to ano tak strasne to leti ved uz pomaly tahame na 2 rocik.boze a este kedy bol taky mainky :cry: ozaj teba asi nemam na fb ake mas meno?
5. okt 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Vou super dalsi cloviecik na svete :grinning: konecne citam dobre spravi :slight_smile:
5. okt 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha tu nikto nieje .co je nova miestnost :frowning2:
8. okt 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem o nijakej.ale asi preto je tu mrtvo,ze komunikujeme cez FB :wink:
8. okt 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru všetci su na facebooku :grinning:
8. okt 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pascalka ahojte, ja nie som :grinning:
A všetci mi to vyhadzujú na oči....
8. okt 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už sa neviem dočkať, kedy sem zavíta helka... asi to nebude tak skoro :slight_smile:
8. okt 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!! neviete mi poradiť vitamíny na imunitu pre decka na zimné obdobie?? :slight_smile: s čim mate skúsenosti? :slight_smile:
8. okt 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... hlasime sa z domu :slight_smile: včera nas pustili.. konečne po 9dnoch .. trapenia sa v nemocke :rolling_eyes:
- prenašali sme 11dní, tak sa mala narodila v 42tt :angry: , ale je to naše zlatíčko dobručke.. prva noc doma bola ukažkova, pekne spinkala, len raz sa zobudila na papanie... a spinka dalej.. :wink: den tiež prespí.. podstata - ak je plne bruško, tak je Vanda spokojna :dizzy_face: a my tiež :wink:

Maly je snej uneseny, stale ju chodí bozkavať, hladkať, ale musíme byť v strehu to je jasne, velky pomocník pri prebalovaní... :dizzy_face:

@danabel ahooj, no a môžeme chodiť kočííkovať už obe :dizzy_face:

@lesonok my sme teraz na Cebione sirupe, ale su aj kvapky čo davaš do mliečka... ale skusili sme už aj IMUNOGLUKAN..ale čo ja viem :rolling_eyes: tento sa mi zda lepší, brali sme ho aj ako menší... uvidíme či zaberie a pomôže počas zimy :sweat_smile:

Pekny víkend vam prajeme :dizzy_face:
9. okt 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helka101 ahoj helka ,gratulujeme ku krasnej "vanduske" :wink: ...nech ste hlavne zdravunky :slight_smile:...je strasne zlatunka,kukala som na FB :dizzy_face:

...to akoze sa ti raz za noc zobudila...to mi vysvetli lebo u nas to je s tym spanim stale katastrofa :frowning2: ...ani v nci ani cez den...jedine ako ho uspime bud u mna na ciciku alebo na rukach.tano noc bola asi takato.uspavanie o 20:30 do 22:00 na ciciku dudlanie.o 23:00 opat papat,o 01:00 papat,02:00papat,04:00papat,05:00 papat,07:00 papat 07:30 sme hore.cez den pospinka 2-3 hodky ale aj to s prestavkami,napr. pol hodka doobedu,hodka cez obed, a 2 x po polhodke poobede...a noc sa opakuje taka ako som pisala....
...najhorsie je to ze z tej nespavosti,som uz taka vymleta ze ked sa v noci zobudi a aj po papani hned zaspinka ja neviem aj tak hodku zaspat,hlavu mi uz ide rozdrapit :confounded:
...ale inak ho lubkame ako kona,a kedze jediny ukludnovaci prostriedok je cicik, tak na trojmesacnej prehliedke mal 6500g :astonished: ...a to podotknem jeho vahu pri narodeni 2940g....a tiez podotknem ze prvy mesiac koli tazkemu refluxu takmer nepriberal :sweat_smile:
pekny dnik prajeme :sunglasses:
9. okt 2010 o 12:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lesonok ahoooj,a ty tu?...no napisala som ako lepsie spinkame :rolling_eyes: ...
kukni si petine fotky na FB,tam su odfoteni spolu so saskou v rovnakych rifliach :dizzy_face:
9. okt 2010 o 12:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok