• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

autor
čo sem už nik nechodí? :confused: a tak sa to tu rozbiehalo :unamused:
19. sep 2010 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, nejak nemám čas sem chodiť :slight_smile:
Maličká mi nevládze sať, tak sa trochu trápime s kojením - s váhou. Keď nekojím, tak odsávam a prebaľujem :slight_smile:
Helka, dúfam, že tvoja neprítomnosť znamená, že si už v pôrodke :wink:
Takto máme maličkú najradšej :wink:
20. sep 2010 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@danabel ahoj.Helka je este v celku.nejak sa to nehybe....a malicka je kraaaasna.anjelik.
nech uz je januar.uz aj ja chcem prebalovat,dojcit,nespat v noci.
20. sep 2010 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@danabel ahojte !!!!! Lesia je proste nadhernatko !!!! velmi sa vam podarila!!! a dufam ze si dostala sms s gratuláciami,pretože majo málokedy odpovedá na sms,no ved tie chlapi :grinning:
20. sep 2010 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@danabel maličká je krásna na foto :slight_smile:
20. sep 2010 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ajkalc , @sofik ďakujem :slight_smile: anjelik je presne vtedy,keď takto buvká :wink:
@ajkalc nebojsa január tu bude ani sa nenazdáme... a budeš mať možnosť sa kvalitne nevyspať :wink:
...ja sa teším na Vianoce :dizzy_face:
@lesonok tak konečne si sa tu ukázala :slight_smile: Dostala som sms, čítal mi ich tomo, keďže som niekedy nestihala :slight_smile:
...ďakujeme, som rada, že sa ti páči (nie len meno), tak potom by ste mohli dobehnúť...
20. sep 2010 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@danabel no jasne hneď ako majo bude na sk,tak sa zahlásime na návštevu,už ohromne sa teším,a ty uz budeš fit po 6 nedelí :wink:
20. sep 2010 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marcaradko ahoj ako sa vám dari? už vám lepšie spinka?
20. sep 2010 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wowky wowky človek tu týždeň nie je a ako sa nám to tu množí delením :slight_smile:
20. sep 2010 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

Ja som dnes bola s malou na očkovaní proti žltačke pretože sa rozšírila na škole a kedže je školka s nou prepojená tak povinne všetci musia byť zaočkovaní :wink: malá trocha poplačkala ale zvládla to na výbornú :slight_smile:
21. sep 2010 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my sme sa tento mesiac očkovali. u mňa na škole je tiež žltačka, dosť sa toto leto rozšírila
21. sep 2010 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@mtsl to je vo veľa školkach a školách čo som počula :wink:
21. sep 2010 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte tiez by som chcela dát zaočkovať skoro ročného synčeka proti žltačke,len mame taku doktorku co nerada robi očkovanie navyše :frowning2: tak isto bude nas odhovarat,no zajtra idem s ným na ročnú prehliadku tak uvidíme čo nám povie :slight_smile:
21. sep 2010 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@lesonok ja som tiež chcela malú zaočkovať pred školkou a tiež ma odhovárala doktorka a teraz sme sa už museli dať, ale ked zaočkuješ dieťa druhou dávkou očkovacej látky do roka od prveho očkovania tak dostane už celoživotnú ochranu a to je určite super pretože v kolektívoch je žltačka dosť rozšírená :wink:
22. sep 2010 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je tu niekto ci nie
22. sep 2010 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tuuu :slight_smile:
22. sep 2010 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
A sme nakoniec na ATB, bojovali sme týžden ale nezabralo to, prešlo nám to na ušká :frowning2: tá školka dáva malej zabrať :unamused: Od začiatku školského roka bola v školke len 6krát :unamused: ale nevadí, kým som doma tak može :wink:
22. sep 2010 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sofik my sme zo staršim synom tiež mali toho dost ten prvy rok v skolke,pravidelne kazdy mesiac bral antibiotika a kaslal v jednom kuse,ale teraz je uz predskolak a fakt sa to vyrazne zmenilo,tak ze len vam vydrzat a v skole bude pohodicka :slight_smile:
22. sep 2010 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@danabel ...pripájam sa ku gratulácii, nebola som tu...boli sme na dovolenke.....
23. sep 2010 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzulask Ďakujeme... ešte je to stále aktuálne :grinning:
24. sep 2010 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,nema niektora z vas skusenosti ako sicka topanok v Krivani alebo Detve?Zaujimalo by ma ako dlho trva kym sa pri zalozeni novej dielne to rozbehne.
24. sep 2010 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte stale 2v1 :rolling_eyes:
27. sep 2010 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Heli malej sa veľmi nechce :grinning:
27. sep 2010 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jani aby to nakoniec nebol maly.. :rolling_eyes:
27. sep 2010 o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dúfajme že nie :slight_smile:
27. sep 2010 o 08:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo ja začínam silne pochybovať, ked poväčšine sa dievčatka pytaju na svet skorej ako by sa mali... a tej moojej neviem či sa nechce, alebo..... ale mna to už nebavi :rolling_eyes:
27. sep 2010 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Heli nestresuj, mna mama dva tyzdne prenasala a teda mam pocit, ze som zenskeho pohlavia :grinning:
28. sep 2010 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maximiliana ty si teda :grinning: :grinning: :grinning: tak ale dikes za povzbudenie :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2010 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@helka101 a ty už bež rodiť :grinning: :grinning: :grinning: to mne sa asi nestane aby som bola tak dlho tehotná :frowning2:
28. sep 2010 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooooooo :slight_smile:
30. sep 2010 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok