Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

ajkalc
4. nov 2010

@mirka7582 jasne ze isiel dnu.bolo to pekne,ale este krajsie bolo 3D.to uz teda je zazitok.a aj pamiatka.mame aj video.ked som videla Maximka,ten jeho ohrnuty nostek do hora a ako si sucha očka,tak najradsej by som si hned dala vyvolat porod.strasne som po nom zatuzila.ale uz som sa kus "ukludnila" 😅

mirka7582
4. nov 2010

@ajkalc super aj ja sa uz velmi tesim neviem sa uz dockat 😉 ach jaj 🙂 kedy ideme na kavu ?

ajkalc
4. nov 2010

kedy povies.minule som sa ti ja ozvala.teraz si ty na rade.dnes som bola v meste.uz som si kupila aj nocnu koselu na porod.

mirka7582
5. nov 2010

@ajkalc v ponedlok kludne si povec ja sa ti prisposobim 🙂

aleela
7. nov 2010

@mirka7582 no tak ja mam taku skusenost z "velkeho"sona v nemocnici, ze bolo vybavene za minutu aj s cestou, fotku mi nespravili, lebo vraj sa neda a pohlavie mi v 22 tt Krizo povedal, ze sa este neda zistit. Ked som sa ho opytala, ze to co je za blbost, tak ma odbil s tym, ze je babo zle otocene. Mozno mal len zly den, neviem, ale ja som bola z jeho pristupu velmi sklamana. Na to sono som sa ta velmi tesila, a nakoniec mi maleho ani neukazal...

mirka7582
8. nov 2010

@aleela mno hadam ked pojde somnou manzel tak nebude taky 🙂

kuspitka
8. nov 2010

ahojte dievcata.viete mi poradit ,kde v lc sa moze kupit marcipanove postavičky?

mirka7582
8. nov 2010

@kuspitka skus kuknut v tescu sa mi zda ze tam boli

kuspitka
8. nov 2010

@mirka7582 pozerala som ,ale nemaju nic....

sofik
autor
8. nov 2010

@kuspitka skús v nejakej cukrárni, tam by mali mať určite 🙂

kuspitka
8. nov 2010

len ja niesom z LC...a v RS nic nemaju

ajkalc
8. nov 2010

@kuspitka ani v kauflande?tam mate super cukraren.

kuspitka
8. nov 2010

@ajkalc to ja neviem ci oni daco take predavaju,len viem ze oni robia torty,ale to je vsetko

mirka099
8. nov 2010

Ahojte... marcipánové postavičky majú určite v Tescu na pekárni, na Železničnej ulici v cukrárni Bon-bon, a tuším aj v Hypernove.... a tiež si myslím, že skoro v každej cukrárni
😉

reiva
10. nov 2010

@aleela Ahoj. Mne robil všetky tri veľké soná primár Bielik. Pohlavie sa nedá vždy zistiť v tom 20.týždni, ja som sa dozvedela, čo budeme mať až v 30-tom, lebo to bolo dosť neurčité v tom 20.tom týždni, keď mi robili sono. No a ja som poprosila Bielika aby mi vytlačil fotku, s tým nebol problém. Možno mal len Križo fakt zlý deň 😒

katyd
21. nov 2010

Milé maminky, pozývam Vás aj s Vašimi detičkami vo štvrtok na Katarínu 25.11.2010 o 17.00 hod. do divadla v Lučenci (Dom kultúry B.S.Timravy) na predstavenie 20-členného profesionálneho Spišského divadla "Snehulienka a sedem trpaslíkov". Lístky sú už v predpredaji len za 1,20 €. Tešíme sa, že Vám môžeme priniesť takéto skvelé predstavenie aj do Lučenca. Strávte s trpaslíkmi a Snehulienkou pekné rodinné popoludnie v divadle 🙂.

lubu
24. nov 2010

juj my tešimmme a ideme🙂)))

katyd
26. nov 2010

Chcete stráviť Mikuláša so Zuzanou Haasovou a jej detským divadlom Haaf? Tak príďte 6.12.2010 o 17.00 hod. na predstavenie "Mikuláš a Hviezdička" do divadla v Lučenci (Dom kultúry B.S.Timravy). Prežite farebné, rozprávkové popoludnie plné hudby a tanca. Krtko, bocian, zajac, ježko či somárik budú deťom pomáhať privolávať spolu s Hviezdičkou Mikuláša. Lístky odporúčam kúpiť si v predpredaji (Dom kultúry B.S.Timravy, Kino Apollo, Trinásty s.r.o., Zlatá ulička, Mestské informačné centrum, Masarykova ul.), aby sa nestalo, že budeme musieť nejaké detičky poslať domov. Vstupné 1,20 €. Tešíme sa, že Vám môžeme priniesť ďalšie skvelé predstavenie do Lučenca. Detičky čaká od Mikuláša prekvapenie 🙂 .

sofik
autor
27. nov 2010

Ahojte 🙂

Konečne nám nasnežilo, len na sánkovačku to nebude 😒

baby ako? darčeky nakúpené?

danabel
27. nov 2010

@sofik Ahoj, ja som sa dnes potešila, keď som videla ako pekne sneží... len manžel hromžil, že ešte nemáme prezuté auto 😀
Nejak sem prestali chodiť čerstvé mamičky... myslím helku, marcu, petulku... asi nemajú času sem nakuknúť...
Ja už mám nejaké hračky a knižky pre synovcov a netrere... inak škoda, že v Lc máme len Dráčika a hračky v Tescu - všade sú rovnaké hračky...rodičom ani jedným ešte nič...

sofik
autor
27. nov 2010

@danabel ja už mám darčeky skoro pokúpené, ešte pár kozmetických balíčkov a bude to všetko - inak som stále zhánala po minulé roky všetko na poslednú chvíľu ale to bolo o držku, všade kopa ľudí 😒 tento rok som si trocha švihla 😀

danabel
27. nov 2010

@sofik tak ja presne opačne 🙂 ja som minulé roky vždy všetko mala už v predstihu, starostlivo naplánované a tento rok, no Lesinka ma brzdí v mojom puntičkárstve... 🙂

danabel
27. nov 2010

@sofik Vy budete mať o chvíľku Mikuláša v škôlke, však? A onedlho už môžeš aj karnevalové masky zháňať... strašne to letí... iba teraz bol september a ležala som v pôrodke a už je tu 1. adventná nedeľa 😵

mtsl
28. nov 2010

@lubu tak ako sa páčilo divadlo. šimon bol vo vytržení, vydržal sa pozerať celé 2 hodiny 🙂

lubu
28. nov 2010

mtsl aj my sme boli bez dychu..super to bolo... 😉

katyd
1. dec 2010

ahojte, som rada, že sa divadlo páčilo, aj nám sa páčilo, môj takmer 6 ročný syn si to pozrel 2,5 krát a myslím, že to bol zážitok aj pre dospelých..... v pondelok 6.12.10 o 17.00 v DK Mikuláš so Zuzanou Haasovou bude tiež dobrý, bude sa spievať a tancovať 🙂, ak chcete ísť, tak si prosím kúpte lístky dopredu, lebo sa dosť míňajú....
Maminky, ktoré majú radi operu a chcú sa odreagovať, chcem pozvať do Dvorany Reduty v Lučenci 15.12.2010 o 19.00 hod. na charitatívny vianočný koncert "Večer svetových operných árií a piesní", kde vystúpia rodáci z Novohradu, ktorí sú známi vo svete, ale doma ich ľudia veľmi nepoznajú a sme radi, že sa nám podarilo pripraviť pre vás tak skvelý večer. Vystúpia Vladimír Chmelo, Petra Perla Nôtová, Katarína Perencseiová a Andrea Ľuptáková za klavírneho doprovodu troch klaviristiek - Galiny Alechkevitch, Martiny Svitkovej a Anny Burdovej. Vstupenky sú už v predpredaji v Dome kultúry, Apolle, Trinástom a Mestskom informačnom centre.

lubu
3. dec 2010

Aj na mikulaša sa tešiiime veeelmi🙂))) 😀 jasan že ideme🙂))

gergi7
3. dec 2010

aj ja by som islaa . No 😒 moje aktivne dieta neobsedi pol minuty. ktovie, co by to tam s nou spravilo 😅

danabel
4. dec 2010

@gergi7 Jééj ahoj, kde si sa stratila?

mtsl
4. dec 2010

@katyd ahoj, čo stoje lístky? sú ešte v predaji. mala som nabitý týždeň a nestihla som kúpiť. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre