Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

gergi7
5. dec 2010

@danabel ja som stale tu 😀

katyd
5. dec 2010

@mtsl ahoj, už je vypredané, ale dnes mi jedna mamička volala, že neprídu, čo mala rezervované lístky, tak mám ešte tri, ale mi musíš dať dnes vedieť, či ti ich mám odložiť a na aké meno 🙂

katyd
5. dec 2010

@gergi7 ahoj, vieš koľkí to povedali, čo majú neposedné deti a všetci sa nakoniec čudovali, že im dieťa vydržalo v divadle hodinu aj viac..... ja mám tiež také dieťa, takže viem o čom hovorím 🙂 a v pondelok sa bude spievať a tancovať, takže sedieť nebude musieť, len už nie sú lístky, len posledné tri, ale to som písala aj mtsl, neviem, či si ich ona rezervuje

katyd
5. dec 2010

inak sme aj na facebooku - OZ Caduceus, staňte sa našimi fanúšikmi a budete mať stále aktuálne informácie o našich podujatiach 🙂 a tiež mi tam potom môžete písať, ak budete chcieť odložiť lístky a pod. 🙂

katyd
5. dec 2010

zabudla som napísať, že lístky stoja 1,20 € 🙂

danabel
5. dec 2010

@gergi7 aha, ale nepíšeš, tak som myslela, že máš veľa starostí so zariaďovaním.

gergi7
5. dec 2010

@danabel , ja by som rada mala take starosti. no len pre mojho manzela exituje kopa inych dolezitejsich uloh ako dokoncit stropy a chodbu.

helka101
6. dec 2010

Čaute kočky.. 🙂 to tu nejako spí.. čo je svami 😅

@danabel ako sa mate s Lesinkou 😵 strašne je zlata. a taka velka oproti naam.. 🙂 my sa mame celkom fajn... mala spinka celu noc, pekne papká je spokojna 😉 ozaj moja, dostala si už po pôrode mrchu?? ale vy sa kojíte.. tak asi ešte nemaš, no ja nekojim už mesiac... a stale nič 😒

@gergi7 luci muža už treba do toho dokoopať - rozkopať 😀 😀 môj bol aspon taky, že čím skorej sťahovanie tym lepšie..neťahal čas.. a bola vyhoda, že sme sa sťahovali cez zimu.. a nie cez leto, ked jefutbalová sezona..to by sme sa sťahovali doteraz 😀 😀

sofik
autor
6. dec 2010

Ahojte 🙂

@helka101 máš pravdu, nejako to tu spí ☹ čo sa stalo že malú nekojíš, odišlo mliečko? 😕 neboj mrška ti príde 😀
@gergi7 vy ešte nebývate? tak to aby sme vás v lete nepredbehli? 😀 mužovi nakop riť aby sa rozhýbal a prišiel konečne na to že u mamičky bývať nie je najlepšia vec na svete 😠

danabel
6. dec 2010

@gergi7 musíš napísať Ježiškovi, že rada by si už konečne bývala vo svojom a dať to do rúk rovno mužovi, keď sa spýta, čo chceš pod stromček.

danabel
6. dec 2010

@helka101 ahoooj, no že sa aj ty už ukážeš 🙂
Nejako sem nikto nechodí ☹ musíme to znova rozprúdiť...
...ďakujem za opýtanie, máme sa celkom fajn, ešte stále musíme baliť naširoko (3 pleny 😒 ), ale len do 15.decembra, potom ideme v januári na kontrolu.
...ano, ja kojím a presne máš pravdu, nedostala som a dúfam, že to tak skoro nebude 😀 si chcem užiť predĺžené mrcha prázdniny 😀 Ja som čítala, že po odstavení bába to môže trvať aj 6 týždňov, ale ja si myslím, že aj keď dlhšie, tak to nevadí, však ona sa ohlási a potom si budeš hovoriť, že ešte nemusela...
A vy sa ako máte? Aj si spomínala, že si nechce chytiť prsník kvôli fľaši... tak už sa to vyriešilo ...
Noo asi nám zatiaľ spoločné kočíkovanie nehrozí... asi to necháme na jar 🙂 lebo vonku síce chodíme 2x denne, ale len tu po opatke.

helka101
6. dec 2010

@sofik jani neodišlo.. mala začala odmietať.. a začalo ju napínať ked som ju kojila.. a čertila sa.. včera som si ju priložila, aj pekne chytila, chvilu cuckala.. a zrazu zase začala ako na zvracanie.. tak som to nechala tak.. 😔
@danabel no nam povedal vtedy, že sa nemusíme baliť, ale ešte stale ju pre istotu balim, do dlašieho kontrolneho sona, v 4mesiacoch.. ak bude o.k., tak prestaneme.. 😉 chuda malinka, až 3pleny.. mala kraska..
noo maš pravdu za tie prechadzky až na jar.. lebo sme teraz chore, už sme absolvovali aj jednodnový pobyt na detskom odd. tak nejdem riskovať, jedine tu okolo činžakou, ale aj to len ked budeme 100pro zdrave.. 😅

danabel
6. dec 2010

@helka101 My zajtra voláme- máme sa objednať na január, lebo zajtra má Lesi tri mesiace. Inak máme podozrenie, že jej idú zúbky - na dolných ďasienkach má také biele fliačiky a má ich také trošku opuchnuté a zhora sploštené, tak neviem, nemám s tým skúsenosti 😉 že ako to má vyzerať, ale je dosť plačlivá, slintá a pchá si rúčky do pusy (ale to asi všetky v jej veku)...a čo ste boli na detskom? Ozaj o marči a petulke nevieš nič?

danabel
6. dec 2010

Ešte som sa chcela spýtať tak do pléna: Neviete od koľkých mesiacov prestreľujú úšká?

gergi7
6. dec 2010

@danabel , Kaji prepichli v nemocnici, ked sme isli domov 😉 . To nezalezi podla obdobia 🙂

sofik
autor
6. dec 2010

@danabel my sme boli ked Sofia mala viac ako pol roka ale prestrelia ti ich asi v akomkolvek mesiaci, je to podľa mna menej bolestivé ako prepichovanie, malá sa zlakla akurát toho ked jej to strelili ale inak nemala žiadny zápal, nič len som jej to každý den pootáčala aby jej to nezarastalo 😉

danabel
6. dec 2010

No veď ja som chcela dať tiež v pôrodke prepichnúť, ale mm nechcel,že dáme potom, ale to som povedala, že keď neskôr, tak radšej nastreliť, aby to bolo aspoň rýchle. A neviem kto mi spomínal, že nastreľujú len od piateho či šietsteho mesiaca, vraj je to skôr nebezpečné. No ale sestra mi tvrdí, že ona dala Livi nastreliť ako štvormesačnej.

sofik
autor
6. dec 2010

@danabel veľa záleží na zlatníctve v ktorom si to dáš, niekde ti nastrelia v mesiaci a niekde sa budú vykrúcať že je to skoro tak malým deťom 😉 ale prepichnúť to v žiadnom prípade, to by ti malá nevydržala 🙂

danabel
6. dec 2010

@sofik no tak prepichovanie by som ani ja nevydržala, keby som sa mala na to pozerať 😀

gergi7
6. dec 2010

@helka101 . hm, u vas bola aspon vyhoda. u nas je to prave naopak. cez tyzden robi od nevidim do nevidim a ked pride vikend tak su tie skur...é polovacky 😠 a to su 2 - 3 dni zabite len tak 😖 .
No potesujuca sprava je, ze od tohoto stvrtku sa nam vracia pan majster 😵 . peniazky sme dosetrili, tak pokracujeme 😵 😵 😵 😵 😵 . musime to

sofik
autor
6. dec 2010

@gergi7 tak to máš ťažké s mužom polovníkom ☹ musíš mu pušky poskrývať dokým dom nedokončí 😀

helka101
6. dec 2010

@danabel noo ja si už nepamätam ak oidu tie zubky 😀 fakt som vela veci od maleho pozabudala...

no nam tiež prepichli na detskom a sestrička vravela, že sa držala, lebo driemkala.. a vraj take malinke detičky to necitia, len nam po mesiaci kusok zahnisali, ale potierali sme framykoinom a boo dobre.. 😎

gergi7
6. dec 2010

@sofik , ja som to uz raz spravila 😀 a veru druhy krat mi to uz za to nestoji 😀 !!!!

gergi7
6. dec 2010

@helka101 , ked ho budem dokopavat - rozkopavat, tak ti cinknem a dobehnes na pomoc 😀 😀 😀 , lebo jemu je tu pri jeho máti asi fakt dobre 😠

A citam, ze pisete o kojeni 🙂 . Tak ja mam doma maleho zavislaka 🙂 . My sa este stale kojime. Je jedno co spapa na ranajky, na obed , ci poobede - stale sa musi dorazit mliekom 😀

helka101
6. dec 2010

@gergi7 luci aspon si vyventilujem svoje nervy na mojho muža 😀 😀 😀 😀 😀 tak budem náápomocna

danabel
6. dec 2010

@gergi7 dnes bola u nás svokruška a spomínala, že máte prírastok - dievčatko...

gergi7
6. dec 2010

@danabel , ano mame 😵 . Dievcence by uz zajtra mali ist domov.

gergi7
6. dec 2010

@helka101 , ja Ti budem len a len vdacna 😀 . Dvom ta cinnost pojde iste lepsie 😀

gergi7
6. dec 2010

@danabel , si na fb??? 😕

helka101
6. dec 2010

@gergi7 notakto by bola podííívana 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre