• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

@helka101 , ty si vsade, ale uuuplne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Jaaaj, tak to by si chlap velmo rychlo rozmyslel, ci aj nabuduce pojde este na polovacku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
6. dec 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gergi7 luci, ja stiham vše :grinning: ešte si aj magio pretačať z filmom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, myslim, že by to tak skoro nerozchodil, tak by nikam nešiel :grinning: tak skoro :grinning: :grinning: a možno nikdy.. a dame špicaky a to bude paraada :wink:
6. dec 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helka101 , no badam, ze stihas vsetko :grinning: . Mne Kaja spi nejak na H :stuck_out_tongue_closed_eyes: . pendlujem hore - dole :grinning: .
No a co sa telky tyka, tak je pustena :grinning: . ale nejak ju nestiham
6. dec 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gergi7 nie nie som, len drahý. Tak budete mať veselšie v rodine a deťúrence sesterničku. Inak je to super,že máte v rovnakom čase deti. U nás to tak nie je, škoda, všetci sú už veľkí. To robia tie veľké vekové rozdiely. Moja sestra o 7 rokov staršia a drahého o 9. Už aj zabudli, že mali také drobce doma.
7. dec 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danabel , ja som tiez rada tomu :dizzy_face: . Ja mam aj medzi mojimi krpcami maly rozdiel -20 mesiacov :sweat_smile: . a som spokojna :slight_smile: . Detvaky odrastu spolu a verim, ze budu mat k sebe blizky vztah :wink:
8. dec 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:

Nám nasnežilo veľa snehu a už máme za sebou prvú tohtoročnú sánkovačku, prišli sme premočené a malá sa len po snehu chcela váľať :grinning:
12. dec 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
všetkým nám prajem krásne a láskou naplnené Vianoce, užite si pri vianočnom stromčeku rodinnú pohodičku so svojimi bábätkami, veľa zábavy s detičkami, ale aj budúcimi maminkám s guľatými bruškami....
21. dec 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danabel dakujem,aj za celu nasu rodinku.ja Vianoce asi budem travit v nemocnici.uz ma na to Varga pripravil.ak sa vo stvrtok nezlepsi bielkovina v moči,tak stastne a vesele nemocnocne :cry: . ale tvojej rodinke prajem krasne Vianoce.
21. dec 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses:
....chybaju mi stare časy v tejto teme.....hmmm.....ale hadam raz sa tu opat s vama rozkecaaam.... :wink:
.....a v skratke,zajtra ma drobcok pol roka :dizzy_face: .....a okrem ineho mame prvy zub,sedime a ...............staaale nespiiiime :confounded:
tehulky bezproblemove dotehulkovanie a este duplom porod,a maminy vela trpezlvosti a radosti....a ak su aj neake snazilky tak prajem aby tohtorocne pozeranie popolusky bolo plodneee :wink:
...a pre istotu prijemne prezitie sviatkof :wink:
bru nocku,cmag :zipper_mouth:
21. dec 2010 o 23:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Už sa blížia Vianoce, ten čas rýchlo letí. Na stromčeku sviečky svietia, šťastím žiaria deti. Starý rok už odchádza a nový ide za ním, nech ti len radosť prináša, to je mojim prianim.

Šťastné a veselé Vianoce prajem všetkým na koníku:slight_smile:)))
23. dec 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danabel ďakujem pekne,je úžasná:slight_smile:)) uz by sme mali plánovať návštevu dopredu:slight_smile: žeby nám to vyšlo,Majo príde o 2 týždne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lesonok Aj my ďakujeme za tú vianočnú :slight_smile: máte peknučké fotočky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj na FB...
...jasné, naplánujeme...
3. jan 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danabel ano to som velmi chcela sa pofotiť ako cela rodinka!! a nasla som super fotografku!!! taka som spokojná :grinning: :grinning: :grinning: a vy sa už dali fotiť ???
3. jan 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lesonok zatiaľ nie, ale určite chcem tiež fotky ešte kým je takáto maličká...a vy ste sa kde fotili?
3. jan 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danabel v Očovej sme našli šikovne dievča a je aj lacna,ale ved vy fotografku mate :slight_smile:
4. jan 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lesonok Máme hneď niekoľko, aj svadobnú aj tehotenskú, ale je dosť ďaleko...
5. jan 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danabel a inak ako sa mate?
5. jan 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte baby :slight_smile:

nejako to tu uviazlo v konverzácii :frowning2:
13. jan 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uuuha a totoka co?de su tie casy ked sme sa tu :confused: aj vsetky vtedajsie zienky stretli naraz a pisali do noci?...hmm
27. jan 2011 o 00:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako sem nechodím to tu riadne zanedbávate babenky :grinning:
29. jan 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janik26 , no musis to tu roztocit :grinning:
29. jan 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gergi7 potom ked budem na materskej :grinning:
30. jan 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak som sem na chvilu zaskocila. Ako sa mate a deticky? Nas maly ma uz pol rocika a 2 zubky. :slight_smile: Tak zas niekedy dobehnem. Drzte sa! :grinning:
1. feb 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak konečne sem niekto po Novom roku zaskočil :grinning:
Naša Lesinka má o chvíľku 5 mesiacov a zatiaľ kojím, ale už papá aj iné, celkom jej chutí ( zjedla by aj za vedro :grinning:)
Reflux sa ešte stále nejako neumúdril, ale už ju tak nepáli záha. Začína sa pretáčať :slight_smile: Zuby zatiaľ nikde na obzore :grinning:
@marcaradko som o tebe dávno nepočula ...ako sa máte s maličkým? Už lepšie spinká? Ešte kojíš?
1. feb 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danabel Ahoj. Aj nas maly je taky, ze by spapal kolko mu dam, velmi sa mu paci papat z lyzicky a este sa kojime, ale uz iba 3x za den. Nastastie sa nam uz aj nocne spanie upravilo, ako sme skratili denny spanok... :slight_smile:, tak sa aj mamina moze trochu vyspat :grinning:
2. feb 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulka_1 No tak t s nočným spánkom je super... my sme nemali až také problémy s budením, skôr so zaspávaním...ale to už bolo dávno :slight_smile: ....teraz už zaspáva sama v postielke...nejako po Novom roku sme prešli na tento systém...môzem len odporúčať...aspoň stihnem toho večer viacej...aj žehlenie :wink:
2. feb 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danabel My zaspavame sami v postielke od malicka aj cez den, len od 4 mesiaca si daako zmenil rezim a v noci sa budil aj 8 krat a niekedy bol aj 1-2 hodiny hore(a to uz dovtedy sa budil len 2x na papanie). Tak teraz ho uz nenecham cez den vela spat, ma presny rezim a uz prespi od 7 do pol 7 s tym ze sa tak 1-2 krat zobudi, ked si nevie najst cumlik. :wink: , ale to je uz nic oproti tomu ako sa budil predtym :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zehlenie, alebo postihame vecer popozerat co nove na nete :wink: :wink:
2. feb 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky nema niekto zaujem o kocik predavam lebo ho uz nepotrebujem a je vo vybornom stave :grinning:
6. feb 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky nepredavate niektora hopsadlo, alebo bežku (choditko)?
10. feb 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka25 ja mam taketo ak by si mala zaujem :grinning:
11. feb 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok