• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

11. apríla 2017 
Ahojte babulky.
Chcela by som vas poprosit aby ste mi poradili nejaku normalnu dr v LC chcem zmenit dr a neviem sa rozhodnut za vsetky odpovede budem vdacna
29. jan 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulka_1 ahoj, už nechodíme :slight_smile: chodili sme na Strehovú, ale už nebudeme...chceme skúsiť Veľký Krtíš možno od marca. A ako sa máte?
29. jan 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuro ahoj a čo ideš dávať šiť? :slight_smile: Plánovala som už tento týždeň prísť, ale sme chorí :frowning2: ...a ináč ako sa máte?
29. jan 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macalc Ahoj, neporadím, lebo aj ja chcem zmeniť :grinning: Keď nájdeš normálnu, tak mi daj vedieť :wink:
29. jan 2012 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danabel ja som zacala chodit k dr Strazkovej ale potom to prebrala dr Hricova a uz od zaciatku bola nejaka odmerana k nam chodili sme len do poradne mala nebola casto chora a vzdy ked se prisli tak nas vital no co uz zase ste tu a vlani v lete a na jesen som mala jednu prihodu z drHricovou mala mala 2 dni vyoke teplty tak som snou sl k dr crp vysetrene zapal v krvi dost vysoky a moc bol negativny odpoved bola mala ma roblem z ladvinami lebo isto chodime na kupalisko, dostali sme atb a po tyzdni kontrola na jesen sa nam to znova zoapkovalo a znova to iste ze ladviny tak sme boli aj na somo negat vysledok moc negat krv v poriadku a ze ak sa nam to zopakuje este raz tak pojdeme na nefro ale na zaklade coho mi povie ze mala ma taky problem cim skor nas a ten pristp ze uz ju aj popocuvam ked ste ju vyzliekla no nemam slov a cim skor nas vysupovat koli tomuto hladam druhu dra to nekonecne cakanie nas vybavi za 10 minut adruhych za pol hodinu
29. jan 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macalc ahoj píšem ti IP :slight_smile:
29. jan 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuro ďakujem za IP, asi by som to inak nenašla :slight_smile:
29. jan 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danabel Ahoj, no ja som myslela ci niekde do lucenca nechodite, ale tam asi nic take nieje. :unamused: . No tak asi pockame do leta a vtedy sa vykupeme dostatocne :grinning: . My sa mame celkom dobre, pekne rastieme, mame 10 zubov + 2 nam idu teraz, chodime uz na nocnik, cely den vydrzi bez plienky iba na spanie a ked ideme von mu davam, ale uz sa aj vypyta, no tak som rada ze mu to tak pekne ide :slight_smile:. A vy ako?
@macalc no my prave ku tejto dr. chodime, ale zatial sa da, este ze nebyva casto chory. A ak aj tak uz viem ktore lieky mu mam dat, lebo stale tie iste predpisuje. :slight_smile:
30. jan 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petulka_1 uz sme sa prehlasili k dr Tothovej a uvidime ze aky pristup bude tu . :slight_smile:
30. jan 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petulka_1 To plávanie je dobré aj mimo leta ako otužovanie a je výborné na celkovú imunitu + spoločnosť detí a nové básničky a pesničky, ja neľutujem...určite pôjdem, keď raz budeme mať druhé, len si dobre rozmyslím, že kam.
Máme sa dobre, len teraz sme chorí (ja a drahý), maličká sa túto zimu zatiaľ drží dobre. Aj Lesi sa pýta na nočník už dávnejšie, len sme boli na víkend u známych a keď sme prišli, tak prestala. Zmena prostredia na ňu zle zapôsobila a začala aj horšie spávať a rozprávať. Pomaly sa to už upravuje a znova sa pýta, so spaním to je horšie, lebo len tento mesiac je vyšla 1. stolička a celkovo 7. zúbok, takže ešte nás to čaká :sweat_smile: ...užívame si každý jeden, konkrétne táto stolička jej išla mesiac, tak som zvedavá na ďalšie.
Lesi hlavne veľa rozpráva, niekedy sa nestíhame diviť, aké slová sa na ňu už lepia :slight_smile:
Do Nezábudky nechodíš alebo neplánuješ?
@macalc ale si rýchla :slight_smile: držím palce, nech je to lepšie ako doteraz :wink:
30. jan 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danabel uvidime a verim ze bude lepsie a ked nie skusime dalsiu dr :slight_smile:
30. jan 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danabel No ved preto som sa pytala, ci to nieje v lc, lebo tam by sme obcas mohli zbehnut. :unamused: Co tam nebolo dobre kde ste chodili? No zatial som o Nezabudke este vela nepocula, tak neviem ako to tam funguje, ty tam chodis? Si priamo z Lucenca?
Sebino sa tiez snazi zopakovat vsetko, len niekedy sa to nepodoba na to co chce povedat. :slight_smile: ale mamina mu rozumie :wink: teda vacsinou.
30. jan 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.dnes sme boli u novej dr a mala ma zapal priedusiek a aj zapal hlasiviek dal nam unasin a ventolin sirup a ten pristup sa neda porovnat zatial som spokojna z novou dr, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. jan 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte všetkých srdečne pozývam na burzu detského oblečenia, tehotenských vecí a materských potrieb :slight_smile:
16. apr 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danabel - priiideme a už sa veeelmi tešime :slight_smile:
17. apr 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka25 super :slight_smile: aj my sa tešíííímeee...ja beriem aj segrine veci po Alexovi na predaj :wink:
17. apr 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte žienočky :slight_smile: chcela by som sa opýtať ohľadom tej burzičky, to bude priamo v budove tržnici? Ďakujem :slight_smile:
20. apr 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano burza bude priamo v budove tržnici. ale budu aj čisté textilné podložky na všetky predajné stoly, tak sa nemusite bat ze sa vase vecičky zašpinia:slight_smile: ak mate záujem tak sa treba nahlasit na predaj,zeby sme vedeli ze kolko predajnych stolov treba pripravit, uz mam zapisanych 25 záujemcov,tak len šup šup s rozhodovaním :slight_smile:))))
20. apr 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám záujem, ale na nákup :slight_smile: a už sa teším :sunglasses:
20. apr 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mt1986 to je tiez vyborne,ved predsa aj nakupovať niekto musi:slight_smile:)))))
21. apr 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lesonok jasné :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. apr 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lesonok @danabel Super nápad s tou burzičkou :slight_smile: Teším sa na ňu :slight_smile:
22. apr 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela by som sa spýtať, aké máte skúsenosti s MUDr. Rumanovou? Rozhodujem sa medzi Kollárovou a Rumanovou.
22. apr 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola77 ja odporúčam Kollárovú, je to moja doktorka od narodenia a pred mesiacom sme ku nej prešli aj s malou od Dr. Hricovej, napriek tomu, že je na opačnom konci mesta
22. apr 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mt1986 ahoj, nechodíš náhodou v stredu cvičiť k p. Číčelovej? Aj jej som chcela dať plagát, len neviem kedy začína prvá skupina...
22. apr 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danabel Ku Kollárovej chodil aj môj priateľ a tiež ju moc chváli. Rumanovú mám zas hneď vo vedľajšom vchode.
Ja chodím cvičiť. Myslím, že prvá skupina začína o 12h. Ja chodím až na 17h.
22. apr 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola77 aha, no to mi akurát malá ide spať :slight_smile: nevieš náhodou, či tam nie je aj skôr? Alebo jej zavolám a nejak sa už dohodnem...už je to vlastne posledná streda do burzy...
22. apr 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola77 aj ja som si volila doktorku podľa toho, ktorá mi je najbližšie, ale nedopadlo to dobre...ak máš k dispozícii auto, tak podľa mňa radšej vyberaj podľa kvalít a vlastných požiadaviek na lekára
22. apr 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danabel To ti neviem povedať, ale zavolaj jej a ona bude rada, ak jej dáš nejaký letáčik a ona nám to na cvičení určite povie :slight_smile: Ja sa na burzu určite chystám, bude to podľa mňa veľmi zaujímavé a pre mňa nové :slight_smile:
Veď asi zvolím tú Kollárovú, autom k nej viem zájsť. Ja som len chcela vedieť, aké sú ohlasy aj na túto Rumanovú, či s ňou majú mamičky skúsenosť.
22. apr 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola77 Teším sa ze prídeš!!! je to prvý krát tak veľmi dúfam ze budu všetci spokojný a aj predievajúci a aj nakupujúci:slight_smile:))
22. apr 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok