Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

danabel
22. apr 2012

@lola77 jasné, veď ja som jej už minule hovorila, že dobehnem pozrieť, ako sa má a aké sú tam priestory...ja som chodila cvičiť, keď to ešte bolo na hygienickej... ohľadom doktoriek ti poviem len toľko, že druhí s ňou môžu byť spokojní a ty zrovna nie, každý má iné nároky...treba skúsiť...alebo sa ešte popýtaj mamičiek na burze 🙂

lola77
22. apr 2012

@lesonok Určite sa každej mamičke a budúcej mamičke bude burza páčiť 🙂

lola77
22. apr 2012

@danabel Ďakujem za radu 🙂 Popýtam sa. Zatiaľ sme rozhodnutí pre Kollárovú. A dobehni pozrieť na cvičenie 🙂 pani Čičelová sa poteší 🙂

mt1986
23. apr 2012

@danabel ano ano chodím 🙂 o 14-ej hod 🙂

katyd
10. máj 2012

Srdečne Vás pozývam 🙂

zuzanka7834
21. máj 2012

ahojte, viete mi niekto dat cislo na pani doktorku Hricovu? Neviem ho nikde vygooglit 😒 Dakujem.

v555
21. máj 2012

@zuzanka7834 ahoj už si doma???

henikav
22. máj 2012

Ahojte baby, mama dala inzerat na ten stojan s hojdackami a smykacku aj bazen, ak by ste mali zaujem, napiste mi, lebo my malo chodime do Lucenca a maly je uz aj tak pubertak, uz ho zaujima len moda, nove mobily, x-box a baby, takze my si to uz neuzijeme 😀

lola77
28. máj 2012

@henikav A máš aj nejaké fotky?

henikav
28. máj 2012

@lola77 jasne, poslem ti link na mamine inzeraty do IP, ale mozes si to kludne ist aj pozriet, sice vonku stoji len stojan, hojdacky mama vzdy odkvaci ked tam nie sme? Byvame v centre mesta, blizko namestia

zdenka1234
25. jún 2012

@henikav Ahoj ešte stále je to aktuálne??? chcela by som vidieť fotky ...Ďakujem pekne AHOJ 😉

zdenka1234
25. jún 2012

@macalc Ahoj...Tak ako si spokojná s pani Dr.Tóthovou??? Mi k nej chodíme a zatiaľ spokojnosť... 😉

henikav
25. jún 2012

@zdenka1234 myslim ze je to aktualne, mozes sa ist na to pozriet dam ti cislo na mamu do IP a adresu

macalc
25. jún 2012

Zdenka 1234 ja som tiez velmi spokojna z dr Tothovov to sa neda porovnat z dr Hrycovou 🙂 🙂 🙂

zdenka1234
26. jún 2012

@henikav Ďakujem veľmi pekne 🙂

graceful9
18. júl 2012

baby, neviem či sem ešte niekto chodí,,,,ale ja by som sa chcela opýtať,,,,bola niektorá z vás na tom termálnom kupku v rapovciach? ako je tam? či aj kupko má ráz ako samotné rapovce? 😅

lesonok
19. júl 2012

Ahojte!!!!! prepravujeme pre vas ďalšiu burzu deckeho oblečenia🙂

maggie37
24. júl 2012

Ahojte Lučenčanky, niekjtorá na pokec?? 😝 🙂

danabel
25. júl 2012

@maggie37 🙂

danabel
25. júl 2012

@graceful9 no je to tu už dosť mŕtve, každý je vo svojej téme podľa drobca alebo v súkromkách 🙂 My sme sa boli pozrieť pár dní pred otvorením a zdalo sa mi to dosť malé, pozemok ,na ktorom to je vyzerá ako dlhý slíž 😀, ale bazény vyzerajú dobre, sú tam aj stánky s občerstvením hneď na začiatku a je tam vzadu aj nejaké ihrisko - pre nenáročných je to myslím v pohode 😉

graceful9
25. júl 2012

@danabel nooo veď som si všimla, len som nevedela, kam mám napísať 🙂 ďakujem pekne 🙂 a parkovisko je v areáli? vieš, kvôli "dedinčanom" 😅

danabel
25. júl 2012

@graceful9 no keď sme tam boli, tak sme zastali pred vstupom na kúpalisko, bolo tam také ešte nedokončené parkovanie - neoplotené. Oplotený je len ten areál kúpaliska - teda aspoň vtedy to tak bolo 😅

graceful9
25. júl 2012

@danabel jááááj no to sa mi nejak nepáči 😲 som tam chcela ísť aspoň kuknúť, ale takto priateľa asi nenahovorím 😕

danabel
25. júl 2012

@graceful9 no celé kúpalisko je vlastne v poli,oplotené takým zeleným pletivom, zrejme sa im nepodarilo zatiaľ odkúpiť väčší pozemok. Ale nemyslím si, že by bolo nejako nebezpečné - nechať tam auto pred areálom - možno je to už teraz strážené. Aj my sa tam chystáme, ale to počko je otras 😠

graceful9
25. júl 2012

@danabel a cenovo je to tam ako?

danabel
25. júl 2012

@graceful9 si kukni všetky fotky a prečítaj komnetáre 🙂
http://sk-sk.facebook.com/pages/Termálne-kúpali...

lusika02
25. júl 2012

Ahojte ja nie som z LC som z okolia ma nazov zaujal tak som nakukla. Niektora tu pisete na Hricovu nieco...my sme pri Tothovej a som spokojna na maximum, ale keby ze viem o Hricovej pred 6 rokmi (neviem ci uz robila) tak som u nej pre mna je to TOP pediatricka v sirokom okoli LC.
Inak tie ceny na tom kupku by som aj ja chcela vediet a ako tam je pacilo sa vam?
@v555 Ahoj ja mam termin tiez februar 2013 ku komu chodis? Teda ku ktoremu lekarovi 😉

graceful9
25. júl 2012

@danabel ďakujem pekne 🙂 vidíš to ma nenapadlo na fb kuknúť 😀 celkom sa mi to pozdáva, a myslím, že cez víkendy tam bude menej ľudí ako na strehovej,,,,len neviem, či by bolo dobré aj moju malú do takého bazéna,,,,,či? lebo my sme sa s ňou neboli nikde ešte kúpať a teda ja neviem, aká voda je pre také malé deti vhodná a tak,,,

v555
28. júl 2012

@lusika02 ahoj,chodím, ku Dr.Balcovi 🙂 🙂 🙂 a Ty??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre