• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

11. apríla 2017 
Marči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som ostala vytocena na 360 stupnov. obyvatelka "NASHO" domu nas zavola na obhliadku. usadila si nas a vyrukovala na nas, ze jej mame vyplatit setko, co poprerabala v domo a ze nam aj blocky da. P... jedna moze byt rada, ze som ju tam nechala do konca mesiaca a nevyprasila ju hned do .... :angry:
4. máj 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci by som jeh povedala, že nech okamžite opustí VAS dom.. :unamused: vy ste to kupovali už stmy čo tam ona vrazila anie že vy jej mate preplacať bločky
4. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gergy, podnajomnicka?
4. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, P.... jedna. to je uz fakt drzost. Som radsej drzala hubu. musim to ist tam este nejak pofotit. v pripade, ak by to vsetko vo vnutri zdevastovala, budem to od nej vymahat sudnou cestou. ja jej dam :grinning:
4. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Henika, my sme si ju vydrazili :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je jasne, ze nema na nic narok
vydrazili ste to v tom stave, ako to je, tak si to siovne pofot
aj ja mam s podnajomnikmi dohodu, ak chcu nieco zmenit, musia poziadat mna a az s povolenim robit a na vlastne trovy s tym, ze to tam zostane, nie ze si vykachlickuj bielu stenu a potom mi to oplieskaju
zachovaj si chladnu hlavu, vobec sa nedaj vytocit
4. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci Henka ma pravdu.. nestresuj, pofoť a kus jej to povedz, že ak dačo urobí, tak ju daš na sud, že vam zdevastovala už vaš dom..

ozaj svokra už vie?
4. máj 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Henika, presne ako si napisala. narok si jedine moze upltanovat v banke a nie u mna :sunglasses:
Ona si uver totiz to brala na prerabku. a este chce aj odomna. pojdem za nou, ze si chcem pofotit miestnosti kvoli buducej prerabke.
Uz som si s nou 2x skocila do vlasou a teraz ked to uz mam na papieri, kaslem na nu

dnes bola fasa den :angry: . aj policajti nas stihli zastavit a stalo nas to 30 eur :angry: :angry: :angry:
4. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:
4. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gergi tak to by som ju aj s tými bločkami vykopla hned :angry: ona už od vás nemá čo vymáhat, všetko bolo v cene ked sa dom dražil. :wink:
4. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mi nehovor o lucenskych policajtoch, ked sme vybavovali svadbu, tak nam dali za dve hodiny, dve pokuty :grinning:
ozaj a kde je ten domcek?
4. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svokra o nicom nevie :grinning: :grinning:
Jujjjj, fantasticky pocit to je :grinning: :grinning:

Ahoj Sofik :wink:
4. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gergi tak svokra bude očami gúlat :grinning: :grinning: :grinning: ked sa to dozvie a ani nestihne nič povedat od prekvapenia :grinning:
4. máj 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Henika, toto boli len takí pochôdzkari z dolnej strehovej. jeden od druheho v aute len odpisovali :grinning:
4. máj 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj Jani :wink:
4. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zial na pokutu to stacilo
4. máj 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heli tebe malý spinká a mojá malá ešte pobehuje, a Minko už poobede nespí? :confused:
4. máj 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ostatne zienky,ja som tu tak polooblacno bo robim a ako naschval teraz ked ste tu tolke tak mi lidi prichaaadzaju :rolling_eyes:
4. máj 2009 o 20:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heni tak máš oddych teraz a hlavne sa v tých prvých mesiacoch šetri :slight_smile: :wink:
4. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani no nespí :rolling_eyes: zato o 18tej zalomí a mam pokoj do rana :grinning: klop klop
4. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru nohy here a slofiika a slofiiika :wink:
4. máj 2009 o 20:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to moja by nevydržala už okolo 13 sa pýta spinkat :slight_smile: ale ked bude staršia tak to tiež určite bude vynechávat :unamused: mne to poobedné spinkanie vyhovuje lebo mám čas na seba :slight_smile:
4. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maruš ja by som si dala malé pivo čierne :grinning:
4. máj 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcaradko, ty nam pises z prace?
sofik, neboj, ja sa uz setrim stale, nielen v prvych mesiacch, ja som si uz svoje odmakala, tak uz len pekne pomalicky, ako na stare kolena :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heni ale pekný dátum narodenia bude mat :slight_smile:
4. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poviem vam dobry vtip, jedna pani mi minuly rok zahlasila, ked som bola s Mikom, vraj mam pekne vnuca :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som rozmyslala aj nad tym, ze sa mozno narodi aj na novy rok, ak ho vyplasia ohnostroje :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani ja tiež potrebujem čas pre seba a vidím že som viacej unavena, že som nonstop sním.. večer ked zaspí, tak dohanam čo neviem pri nom ked je hore, väčšinou riadim, umyjem riad, pozbieram pradlo a tak..

no uvidím ako ho dajú do pucu v tej škôlke :sunglasses:

padam kočky, bolia ma kríže a prsia, prvykrat tak riadne odkedy mavam kramy..

Henika ty sa drž a davaj na seba pozor
Luci ty si nacvič pompezny odchod od svokry
Jani na teba sa tešíííme..:slight_smile:
Marči ja len kofolu :grinning: :grinning: :grinning:

Páááááááááááá
4. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
niektorý ludia vedia povedat :angry:
4. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok