• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

11. apríla 2017 
a ešte novinka my chodimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face:
20. máj 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Supeer gratulujeme :wink: :dizzy_face: aj Emke, aj manželovi :wink:
20. máj 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj sa pripajam ku gratulaciam :wink: :dizzy_face:

inak ja som zabudla dat malemu vecer plienku a v pohode to zvladol.cikal az rano na zachode :dizzy_face:

pekny den
20. máj 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
G R A T U L U J E M E :sunglasses: :wink:
20. máj 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj myyyyy gratulujemeee :dizzy_face: :wink:
20. máj 2009 o 20:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, viete mi poradit nejakeho doreho pediatra v Lc? Este mam sice chvilku cas ale nepoznam ziadneho a cas tak rychlo leti ze sa ani nenazdam a mimco bude na svete :slight_smile:
21. máj 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj.angela.moj maly chodi ku rumanovej.my sme s nou spokojny.ona je tam pod cinzakom pri cintorine.vedla je dalsia decka stehlikova aj gnekolog orsagh.neviem ci vies kde myslim.
21. máj 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminečky z Lučencaaa máte tam u vás rozprávkový les...??? kde? kedy?
ďakujem a chodiacej slečne blahoželáááme :dizzy_face:
21. máj 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monika, dakujem za typ. My byvame na Rubanisku ale je mi vlastne jedno v ktorej casti Lc by to bolo Hladam lekara hlavne podla toho, ci je dost trpezlivy pretoze to bude moje prve babatko takze urcite budem mat aj plno blbych otazok a potrebujem nejakeho lekara, kto bude mat na to cas a pochopenie :slight_smile:
21. máj 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte. Tak my sme vcera stastne dorazili a mala bola celu cestu ticho a hrala sa.

Lubu blahozelame a za chvilocku letite na dovcu co? Zavidim ale v dobrom lebo Rodos je krasny :slight_smile: :sunglasses:
21. máj 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Angela.. no tak my chodíme k MUDr. Stehlíkovej, je tam ako písala Monika dole pri Rumanovej, a ja som snou zatial spokojna.. tiež som prvorodička a ked bol maly malinky, tak som mohla kedykolvek zavolať nemala proble poradiť.. nikdy ma nejako extra neodbila.. Vypočuje si aj názor matky :wink:

dufam, že som pomohla.. :grinning:

A čo je zo zvyškom osadenstva?
21. máj 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helka,dakujem. A chodia este sestricky na prvu navstevu domov poradit co a ako s dietatkom ako sa chodilo kedysi alebo sa ide hned s takym malym dietatkom do ordinacie?
21. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angela211-podla toho ako sa dohodneš s dr.,tak bud on pride k tebe alebo ty k nemu
21. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ku man prisla rumanova domov.my sme tiez byvali donedavna na rubanisku a ked bol nicolas mensi tak sme tam sli v pohode aj na kociku.ona ma dost trpezlivosti.ja som tam bola velakrat zbytocne a nikdy ma neodbila ze naco ju tolko otravujem :sweat_smile: ked mam rumanova dovolenku tak ju zastupuje stehlikova a raz sme boli u nej a ona je tiez v pohode.

sofi a ako ste tam cestovali?
21. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monika do Prahy sme sli vlakom a z Prahy ma vzala sestra autom az do Mochenwangenu, boli v cechach na navsteve. :wink:
21. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha tak to je super ze to mala tak perfektne zvladla.naspat idete ako?
21. máj 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maly mi akurááát zaspal na gauči pri rozpravke :angry: :angry: :angry: :angry:
21. máj 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angela, my chodime tiez k Dr.Rumanovej. Ja som tam chodila asi od 4 triedy ZDS a malu som tam tiez po narodeni prihlasila. S tou navstevou Dr.neviem ako je. My sme isli k nej hned ako nas prepustili z porodnice :slight_smile:

Korimovci, tiez sa pripajame k BLAHOZELANIU :slight_smile:

Sarica, opat sa obchadzame :angry:
21. máj 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvy krat u dr bol moj muz ked som bola este tehotna.vraj by sa malo ist este pred porodom dohodnut s dr ci vas vezme ale myslim si ze to plati hlavne pre ba a nie pre lc

mne zas maly dnes nechcel poobede spat.idem ho okupat a ulozit nech nezaspi postojacky
21. máj 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak je u vás na Deň DETí nejaká akcia??? Halóóó...!!!
21. máj 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angela, ak môžem odporučiť, veľmi dobrá je Stehlíková. trpezlivá milá ochotná a má aj milú sestričku
21. máj 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teraz neviem ci vybrat Rumanovu alebo Stehlikovu :unamused: Ale dakujem, velmi ste mi pomohli. Len dufam, ze k lekarke pojdeme len na povinne prehliadky a inak ju potrebovat nebudeme :wink:
21. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka funy...tu si ta nik nevsiima....dojdi ku nam pod gastan.....bude sa zabavat cela rodina....xi tot je krcmicka :grinning: :grinning: :grinning: .....taky den deti by si deturence urcite zapamatali..... :grinning: :wink: :confounded:
21. máj 2009 o 23:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcaradko :grinning:
ďakujeeem :dizzy_face: už som si začínala myslieť že som neviditeľnááá :confused: :rolling_eyes: :sweat_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcaradko... nádherný album...!!! :dizzy_face:
22. máj 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zizi diki.... :wink: :dizzy_face:
22. máj 2009 o 13:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi... :sweat_smile:
22. máj 2009 o 20:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
de ste zienky?...zajtra je v halici motozraz nedojdete??? :confused:
22. máj 2009 o 20:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marus ja som ti slubila ked sme boli u vas tak asi dojdeme len neviem kde to presne je tak asi prideme najprv k tebe na vineu :wink:
22. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcaradko... mi teraz došiel ten gaštan... :grinning: :grinning: :grinning:
chľastať sa tam bude :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok