• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

11. apríla 2017 
...mne tiež kým kábliky pozopína :rolling_eyes: :sweat_smile:
22. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika......sak ved tu bude zo 3OO-5OO motorkaarov...myslimze si ze sa ani cez namestie nedostanes :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....nebojsa rucim ti za to,ze to neprehliadnes...v takej malej dedine.... :grinning:
zuzi....to bude tyyym teplom..... :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...nu ,ale vidis nic ine ti nezostava,bo som jedina co ti ponukla tipa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. máj 2009 o 22:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá,idem sa vyspovedať zo svojich hriechov :astonished: ,ked budete počuť rachot,tak sa kostol zrútil pod ťarchov mojich hriechov :grinning:
Zajtra má už Laura Prve sväté príjimanie :dizzy_face:
23. máj 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sarica, tak pozor, aby fakt nespadol :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leu ste už krstili? :confused:
23. máj 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné kristili :wink:
23. máj 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto je krstný, M :sweat_smile: aťo?
23. máj 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...nu a preto sa ja nemchodiim vyspoveduuuvuvat,bo nestem,aby sme v halici prisli o ten jediny kostol co tu mame :grinning:
jaaaj,nedaju mi spat,hadam od siestej tu motorky vrrrkaju,....ich oblejem ked pridu na pivo :rolling_eyes: :angry:
23. máj 2009 o 09:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcaradko... presné údaje poprosím :wink: :slight_smile: ĎĎĎĎ :grinning:
23. máj 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ceho motozrazu....ci kostola...aj mne dneskaj velmej zapiiina :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......,no halic je blyyyzko lucenca,7 km smer VK.a tam ako som uz piiisala dnes najdes viac motoriek ako ludi...mimochodom bude aj zrebovanie o čopra(-nemam ani v pate ako sa to piise),nu ale podstatne je ze listok do tomboli stoji len euro :confused: ....dojdite babenky
23. máj 2009 o 09:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Marus a bude na tom motozraze aj nejaky program, ci nevies... mne maly za motorkou dobreze z kocika neskace, tak by sme sli kuknut
23. máj 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marca a to je len dnes...???
Myslela som polohu toho gaštana :grinning: :grinning: :grinning:
a očúúúvaj... ti písmenká nejak že inak skáču... to pivko??? robí??? :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten zraz je len dneskaj,a ano je tam aj program,ale aky a kedy presne neviem...no fakt sa oplati,bo aj deticky niektory prevezu,potom su tam aj take detske stvorkolky aj velke,a tak....proste deturence vo svojom zivlke...hlavne chlapci :wink: ...a oteckovia duplom :sweat_smile:
gastan,je na konci halici,vidno ho z hlavnej cesty,no ak sa opytas domacich...nieje tu nik kto to tu u nas nepozna...a stratit sa tu nestratis neboj...xi....sice krciem-podnikov kde lievaju alkoholicke napoje tu je 9 :astonished: .....no nasa ja najstarsia,akurat ked sme ju kupili mi tak trochen porobeli :sweat_smile:
.....keby pivko vcera som tu bola do druhej-v praaaci myslim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a od siestej tu uz motorkary behaju,o siedmej zacal otes s MM kanadsky sindel byt na strechu,a co ma uz nacisto zdvyhlo z postele bol volajuci kamos :rolling_eyes: ......takze uuuunava zuzi uuunava :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2009 o 12:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:

Tak kde sa vsetci flakate? :confused: je teplo tak doma nikoho niet :sunglasses:

Moja mala dostala dnes horucky tak uvidime co to je, ale vsimla som si ze jej vychadzaju dolne stolicky :unamused:

Co mate nove :confused: :slight_smile:

marus sla by som na ten motozraz a hlavne koli tej hlavnej vyhre - super motorka :slight_smile:

Zuzka a vy v Rimavskej nemate nic na den deti? :confused:
23. máj 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marca :wink: :slight_smile: :grinning: aj u mňa bude únava... zajtra... dnes sa ide na výbeh :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Sofik... máme, niečo je na Skorušine... ale v LC som bola so Zuzkou 2 razy a bolo super a teraz by som chcela ísť s Mišiačikom až mi to vyjde...
A Soboťanky mi niekam pomizli :cry:
23. máj 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marus sorry ale prisiel drahy necakane skor domov tak sme nedosli :wink: mali sme inu zabavu :grinning:
23. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pekne nedelne ranko vam prajem

Tak mi uz mame v albume nasu prvu fotocku, sice tam este vela nevidiet, ale pre mna je to ta najkrajsia machulka na svete :dizzy_face:
24. máj 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile:

Henika, krasna fotečka :dizzy_face: držím palce nech to všetko pokračuje tak ako ma..a cez leto ťa uvidíme bruchatúú :sunglasses:
Veronika,no ake sú šaty?Dobre? :confused: Už sa isto vo velkom chystate čo? Dnes maš o zábavu postaranéé :grinning:
Maruš myslela som na teba, lebo cestou ku svokrovcom sme na každom kroku stretáávali motorkáárou :sunglasses:
Katky, a vy ako? Vajííčka mali skoro uraz, ale naštastie sme to zvladli do chladničky :grinning:
Jani ako je malej? Bola to len nejaka vyróza?
Elenka, s vami je čo? Kedy už konečne prídete dole? Môžeme to dohodnúť na tento týžden ak chcete? :wink:
Monika, tak si zas užívaš drahééého? Určite si rada... :wink: :wink:
Janulka a s vami je čo? Dufam že ked bude nejake stretko tak sa pripojííte?
Lubu???????????????????????????????????????? :rolling_eyes: ani sa neozveš!

Nooo my sme dnes doma,ocko je nam v robote,poobede ma futbal a príde domou len okolo 22tej,tak sme s dubáákom sami :cry: ideme čo to porobiť a poobede si vymyslíme nejaky program, aby maly vydržal a šup o 18.30h spať :grinning: :sunglasses:

Dúfajme, že nebude pršať.. Papáááá :rolling_eyes: :slight_smile:
24. máj 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj u nás to vyzerá na dážď :angry: :angry: :angry: čo s mojím besným psom? keď bude pršať...??? :rolling_eyes:
24. máj 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute ženy my sa mame fajn a uživame si ocinka :wink:
Heni krasne foto a kočik :wink:
Nika ako bolo?
Heli :grinning:
tak pekny dnik všetkym :wink:
24. máj 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky ja som k.o.,tak pracuvala som v piatok,vcera do vecera a dnes znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a aby sa mi vcera neplietlo tak sme trsali do stvrtej rana....tak som tak trochen unavieta dneskaj :confounded:
24. máj 2009 o 18:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky.....po 1OO rokoch mam ča napiat ako sa mam a čo mame nove...
Tento týžden ubehol rýchlo peto tie štatnice , potom ešte v robote nejake vybavovačky apotom tyžden prejde ako voda ahup už je piatoka my ideme vždy niekde preč... :slight_smile:

Máme sa oki...Emmi je zlata ma 6 zubov nejake asi na ceste lebo občas zurime :sweat_smile: , už je smelšia aj vonku aj ked stale musi mat nejaky zachytný bod po blizku :grinning: ...
O týžden takto už budem pomaly balit.... stale mám pocit že polku veci mi chýba do kelu.... :sweat_smile:
snad emmi zvladne cestu do BA a potom lietadlom dobre...toho sa asi bojim najviac nikede 2 hodiny koro ráno nou čakat v letišnej hale toho sa fakt bojim...Ešte tsale nemame pokyny k odletu snad už zajtra nam budu volat z cetovky :rolling_eyes:

čítat vas čitam..takže ake tako info o vas mam
:grinning: ....ak bude nejake stretko dajre mi určite vediet tento týžden je peto v čechach na utaži takže budem volná :grinning:

posielam všetkým bo aj malym aj velkym aj maruške aj fazulke :wink: paaaaaaaaaaaa
24. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky :sunglasses:

Ani ja som nemala tento tyzden cas vam napisat, najprv sme boli sme chori, deti kaslali a soplili a ako napotvoru to v strede tyzdna chytilo aj mna :angry:
Okrem toho sme robili nejake upravy v byte, deti uz maju spolocnu izbu. Matejko uz spinka na velkej posteli :slight_smile:
Som sa bala ako to zvladne, ale v pohode....Ked ide vecer buvat povie, z on uz nejde do postielky ale do velkej postele :grinning:
A este mam novinku ale tu vam napisem cez skype :grinning:
24. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzkafuny, den deti byva v parku, vola sa to putovanie rozpravkovym lesom...su tam rozne stanovistia a deti tam plnia vselijake ulohy...je to v podstate nieco podobne co byvalo v lese a potom na priehrade. Uz roky sa opakuju, mohli by to uz zmenit :sweat_smile: Ale zase vzdy lepsie ako nic, detom sa to rata :grinning:
24. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Henika, krasnu fotku mas v albumceku. Veruze ta prva foto zo sona je najkrajsia :dizzy_face: :dizzy_face:
Lucka, tak vy zachvilku letite sa mate. Neboj Emmka to urcite dobre zvladne, deti vedia prekvapit. Kolko krat sa zbytocne obavame...
Jani, ty uz si u sestry? ako sa mate?
Nika, ako dopadlo Laurine prve sväte primanie? Kostol este stoji? :sweat_smile: :grinning:
Katka, ako bolo?
24. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubu,
napíš alebo zavolaj do cestovky a sprdni ich lebo ti tie pokyny k odletu ani nepošlú. to isté sme mali aj mi a musela som spraviť cirkus a do hodiny som ich mala v maily
24. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau Mima, no v cestovke si davaju nacas :angry: A vy idete niekam toh roku na dovolenku? Zachvilku uz mas prazdniny :wink: :grinning:
24. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,dobré ráno :wink:
Včera to dopadlo skvele....len som z celého víkendu zmorená :unamused: ....takže prišiel prac,tyžden a ja si možem konečne oddychnut :wink:

Neskôr vložím fotky :wink:
Inak u nás všetko po starom :dizzy_face:
25. máj 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas po starom,tak ani nepisem :slight_smile:
lubu,TM gratujujeme ,prajeme vam stastnu cestu/v cestovke by som tiez narobila humbug,su povinni vam pokyny poslat najpozdejsie 2tyzdne pred odchodom/!
jejky,aj nam uz pridu :sweat_smile:
vsetkym co nieco oslavovali,prajeme dodatocne vsetko naj :zipper_mouth: :dizzy_face:
henika,krasna fotka :wink: :dizzy_face:
25. máj 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamkýýý
Malého mi do pasu napíšu na počkanie???
25. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,hej na pockanie. :wink:
neviem ale od kolko rokov uz musi mat vlastny pas/asi od 5r/
25. máj 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok