• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

11. apríla 2017 
autor
mám kde ale mne na slnku stačí pol hodinka a už mám dost :wink: nevydržím dlho len tak ležat :unamused:

a ako to že si vyhádzaná? :confused: boli ste niekde na kúpalisku?

nové nemáme nič, všetko po starom :slight_smile:
18. jún 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale dostala som alergiu na slnko..fasa,nie?Ved je leto :angry:
18. jún 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses:
akurat sme sa boli prejst v parku aj s MM a havkom ,mno a videli sme vzorneho ocka so syncekom,len samozrejme ze on nas nepoznal...xi....takze helka,pekne si si to domka naucila.....dufam si ten volny cas vyuzila naplno...xi :wink:
...a boli tam aj malinke lubutkyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
...a tak,....idem natierat posedenie co mame vonka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
....nika tie vyrážky od slnka mam aj ja...,no aj napriek tomu po troske skusam slniecko.....,prvykrat som si isla ruky zoskriabat :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....dobre je ked pred letom papas beta karoten,to som urobila pred svadbou a nemala son ziadnu alergikus a aj superacky rychlo ma chytalo :wink:
prajem vam pekny zvysok dna :sunglasses:
18. jún 2009 o 17:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Maruš...
nooo využila som to paraadne, konečne som si našla čas na najkamošku a bola snou na kaféééé :sunglasses: a čuduj sa svetu, ani raz mi nezvonil mobil... len ja som volala, že kedy už prídu po mna :sweat_smile: :grinning:

Videli sme aj Elenku s Matejkom.... asi boli odniesť Gabču na karate.. a flakali sa po uliciach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No to stretko môžeme dohodnúť na budúci tyžden... Nam je pomerne jedno ktory den.. :sunglasses: Len nech je to poobede...
18. jún 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maruš, idem vysočiť z kože,tak to svrbí :zipper_mouth:
Natierm sa faktorom 55 a h.....z toho
:rolling_eyes:

Heli,tak ty si dnes oslnovala na káve? :wink:
18. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veroni to neni bohviečo... boh vie čo to maš,lebo koža ti ma dobry pigment..

No oslnovala..s tym,že ked kamoška vstala, ona sandale na 10cm opätku a ja... ťapky :grinning:
18. jún 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To raz za čas ideš ohurovať mesto a ty ako naša vyslankyna si dáš na hanbu sveta ťapky?! :rolling_eyes: A tipujem,že si si so sebou vzala dáku modelku :rolling_eyes: Pri oslnovani robíš zásadné chyby Helka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo Veronika, ked mne sa najlepšie asi oslnuje stym fuurikom a stebou po boku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nieee herečka... Aj autáá nam trubia :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trubia nám, to áno-ked im zavadziame :grinning:
18. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo už aka si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: VEd su cely happy ked im idete cez prechod...

napríklad.. ti policajti.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja som tade nešla!!
18. jún 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale som ti nepovedala,že to boli bratovi kolegovia :grinning: ..ved nei v zlom,..ale ktorý by sa už ulakomil na ženy s kočikmi..ktore ešte maju namierene do --ved vieš kde sme sli :grinning:
18. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo sa to hambíš čo napíísať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ja som tam nešláááááááááááááá :sunglasses: to len vy dve ste take... samice. :grinning:
18. jún 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heli este neviem co tam budem robit.vcerajsok bol na ....... ...... ....... ...... . bola som vo zvolene pozriet kupelnovy svet a black red white zamilovala som si to tam.maju super veci.bolo mi treba na zachod tak som sla do nedalekej hypernovi a nenechala som tam svoje okuliare :rolling_eyes: ked to drahemu poviem bude mat radost.boli to raiben-y,milacik mi ich kupil minuly rok v spanielsku-madride a aj ked bola na ne obrovska zlava tak stali 100 eur.drahy mal radost ze nosim take hrde okuliare a teraz su fuc.ked som sa tam vratila uz tam neboli. :rolling_eyes: nejaka zvolenska ... sa z nich teraz raduje.ostalo mi iba puzdro a handricka na cistenie.az ked som si dnes chcela v meste kupit nove okuliare tak som pochopila preco boli tie okuliare take drahe :pensive: taka som na seba nahnevana :angry:
19. jún 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute

co robite v tomto teple? My sme prisli pred chvilkou domov a uz nevystrcim dnes z domu ani nos :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:

Heli, no uhadla si, boli sme zaniest Gabiku na karate :wink:

Nika, aj ja mam cele ruky vyhadzane od slnka :angry: strasne to svrbi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Monika, a kde si si polozila okuliare? Ja si ich nechavam stale na hlave. Tak som si ista, ze si ich nikde nezabudnem :grinning:
19. jún 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme maly so sestrou super zabavu kym maly spal.najprv sme hrali bengbinton a potom sme mali vodnu vojnu a "nechtiac"bol mokry aj cely sused :grinning: :grinning: :grinning: prisiel sa kukn ut co robime tak sme mu to predviedli :grinning: :grinning: :grinning: ale aspon bola sranda.sme sa vyblaznili ako male deti :dizzy_face:
19. jún 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moonika dakedy sa fakt zblááznite ako male deti :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eli, no to maš pravdu, to teplo je strašnee.ale ja mam zas take počasie najradšej!!! Ked aj tearz ležíím na gauči a je teplo... ale tak na zajtra už hlasia ine počasie,z ktoreho asi tak nadšena nebudem :confounded:
19. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heli, ani ja nemam rada, take vyrazne zmeny v pocasi :frowning2:
19. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co ste dnes robili s Mirkom?
19. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:

Ešte ste tu? :confused:
19. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu
19. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čo ste dnes robili v tom horúcom počasí, ja som ležala na gauči v chládku izby :wink:
19. jún 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu :grinning:
19. jún 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes kukala same svadby......na jednej z nich bola aj pascalka s rodinkou :dizzy_face: .....katuska bola straaasne zlatunka,ked ste s nou tanikali.....tak hlaaavkou kyvala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. jún 2009 o 22:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my sme dnes doobedu boli v meste s Helkou a potom doma a potom podvečer sme vyšli na piesok :wink:

maruš,tak malá Katka je iná celebrita-gény sa nezaprú :wink:
19. jún 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute hviezdy :wink:

no tak počasie sa nam už unavilo so slniečkom a tam mame dnes zatiahnute, ale vonku je aj tak príjemne :sunglasses:

Katka taký čas ako si sa ozvala, ja ešte búúúvam,ale inač by som šla stebou.... aj tak som potrebovala zeleninu a tak.. :pensive:
NO hlavne hviezdy vyraáážajú na sobotnajší nakup až okolo 9tej, však Veroni ? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ozvite sa poobede ak nič nebudete mať..

My mame dnes ocka zas na futbale,aj zajtra... ale už končí sezoona, tak mame mesiac pokoj, a dufam že si konečne užijeme jeden druheho a budeme sa chodiť niekde kupať.. :sunglasses: už aj plavky su vybrate :sunglasses:

pekny den.. :wink:
20. jún 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :wink:

Dnes je ale hrozné počasie, len dúfam že od budúceho týždna bude pravé letné počasie :slight_smile:

Heli aspon na mesiac budeš mat pokoj a užijete si to s manželom :wink:
20. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee
....ale maaame za krasny prvy letny den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
...a nezabudnite na ockov....volaku cukoladu a pusu... :sweat_smile: :wink:
21. jún 2009 o 12:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj.drahy vcera prisiel domov.okuliarom sa nepotesil ale ani ma nevykarhal.a koncertu sa potesil a chce tam ist so mnou :dizzy_face: zajtra mam pohovor do roboty.zatial caute babenky :wink:
21. jún 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

:grinning: :grinning: :grinning: zajtra idem na to pojednavanie. som zvedava ako to vsetko dopadne :rolling_eyes: . No a hned po tom sa chystam na policiu, udat dotycnu za kradez.

monika, aj ja som stratila okuliere. sice mali od tych tvojich velmi- velmi daleko. No ma to s.re, lebopo dlhom case, som si konecne nasla normalne, ktore mi ako tak aj sedeli :grinning: :grinning: :grinning:

marca,a predstav si. Ja som zabudla na den otcov :angry: . zajtra to vynahradim :grinning:

nika, kde si o takomto case??? :confused: :grinning:
21. jún 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drahy akurat dosiel domov. strelil srnca I.vekoj. sa tu teraz vytesuje :rolling_eyes:
21. jún 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok