• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

11. apríla 2017 
vekovej :grinning:
21. jún 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj,Gergi tak ty si mohla včera aj nahá mu tancovať na stole a nemala by si uspech :grinning:

Ti chýbam,čo?Dáke som mala včera vybité baterky.. :unamused: ...som zaspala pri Van Hensilgovi :sweat_smile:
22. jún 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute bamule :slight_smile:
Heli nooo ja ranny vtačik,ale sa priznam ma tatik zobudil,by som zaspala a musela som ist o osmej už makat :grinning:
Nika jasne,že celebrita :grinning: :grinning: :grinning:
Maruška Katka sa stale vrti ked hudbu začuje zabavala tam celu salu,len to nieje na kazete :grinning:
kedy stretko? vhodna doba ked vonku prši :angry:
ak by sa cez tyžden vyjasnilo,tak by sme mohli do haliče hmm??? ja viem niekoho zobrat,len Monika ma teraz ine na praci,ked je drahy doma :grinning:
Gergi daj vediet ako si dopadla :sweat_smile:
Elenka ako? a čo zvyšok žienok?
22. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..gergi tak bude gulaaas :grinning: :wink:
22. jún 2009 o 12:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...to nemyslite wazne....de ste v tomto "kraasnom"pocasiii??? :astonished: :confused:
...bruuu nocku :wink:
23. jún 2009 o 01:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko :slight_smile:

aspon dnes vyzerá že bude pekne svietit slniečko :sunglasses:

baby možte si dat stretko :wink:
23. jún 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka tu prši :angry:
23. jún 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Katušky
23. jún 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som sa tu objavila po dlllllllllllllhom čase
23. jún 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na Rúbanisku už svieti slniečko :sunglasses:
23. jún 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj v halici uz svieti slniecko...... :sunglasses: .....a ja pracuvam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2009 o 13:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:

Nika, mi hovor :rolling_eyes: , cely vecer sa tocil len o tom. Hore krkom mi uz liezol :angry: . a este, ked mi zacal ukazovat ako ho strelil a ako srnec do ľuftu vyletel :pensive:
Chybala si mi :wink: . Vcera som bola zase ja mimo. Boli sme na nakupy v BB. Isli sme pokukat ten novy obchod Merkury Market. aj sme co to pokupili a zajtra ideme opat .

vcera som bola na tom priestupkovom :slight_smile: . Samozrejme, ze sa dotycnana nedostavila. Ale nevadi :cry: . Pan, co to vysetroval, mal tiez o tom svoju mienku a samozrejme si spravil mienku aj o nej.... Spis sa zalozil a skoncili sme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Este ona bude platit sudne trovy. Bolo jej to treba????

dnes mi bol znamy pomerat strechu a urobi nejaku tu ponuku.
Baby a co so stretkom????? Ta pizzerka v Halici by bola super :dizzy_face:
23. jún 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,

nestiham pisat, som aj za stretko, ale tento tyzden ho uz asi neporiesime, ked ma prsat :angry: Buduci sa uz nezucastnim, lebo cely tyzden budem mat stretko so zubarkami :angry: :unamused: :grinning: :grinning:

Lucka, tak vies chlapi, musia sa pochvalit a este radsej maju ked su chvaleny, takze len ho chval :wink: :grinning:
Teba caka leto na malte, ked zacnete prerabat :unamused: ale stoji to zato, ze budete vo svojom :slight_smile:
Tak super, ze sa to na tom priestupkovom same :grinning:

Maruska, uz zase pracujes? A co novy zamestnanec, sikovny je? :wink:
24. jún 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj aby som nezabudla...vsetko najlepsie Janikovi k meninam, zelam mu vela zdravicka stasticka a nech ho Katusky posluchaju :wink: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sa pripákame ku gratulácii
:wink:
24. jún 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo teda ... Elenka sa nezdááš :wink:

Aj my sa pripáájame ku gratulácií :wink:
24. jún 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko kočky :slight_smile:
Tak Janik Vam velmi pekne dakuje :grinning:
Hrudka jeee ako sa mate? ja som napisala a odišla :confused: ako domček? zdravy ste?
No a stretko v nedohladne...teda to je hruza s počasim :angry:
Pekny upršany den prajeme :rolling_eyes:
24. jún 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, máš IP. Aha, ešte na domček si sa pýtala... No, teraz práce stoja, snažíme sa stále predať byt. Chodíme tam len obrať úrodu a pobehať s babami po dvore.
24. jún 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,

chvilku som sa tu neukazala, ale teraz mam zas kopu volneho casu, kedze som na marodke a po nej letim rovno na moju rodnu hrudu na dovolenku. Mali sme nejake komplikacie, takze ked pridem, nebudem sa gulat, prisli sme o babatko :frowning2: Teda gulat sa mozno budem, ale uz len tymi kilami co som nabrala pri stimulke
Ale uz sa tesim domov, asi stravim mesiac v Lucenskom parku, tam sa citim najlepsie a konecne si oddychnem.
Aj Mike sa uz velmi tesi
24. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj heni tak to ma velmi mrziii :pensive: držim palce nech si rychlo o.k
ked budeš v Lc sa nam ozvy a dame stretko..
24. jún 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super pascalka, uz sa na vas tesim, dovtedy sa hadam pozbieram a nebudem vyzerat ako mumia :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heni,aj mne je to luto :pensive: ..
Ale na stretko určite dojdi...kedy pricestujete? :confused:
24. jún 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prideme okolo 10-12 jula, to uz je za par :dizzy_face:
este par veci pozariadujem, zajtra ide maly na par dni do Disneylandu, tak to bude paradny oddych, potom sem pride na par dni kamoska aj s dcerou, no a potom uz len par dni na zbalenie a frcime
24. jún 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Henika, je to smutne, ze si prisla o babetko. :frowning2:
24. jún 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Henika aj mne je to luto :pensive: určite sa ozvi ked budeš v našom kraji a dohodneme stretko
24. jún 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....heniii...mooooc,moooc ma to mrziii :pensive: :pensive: :pensive: :frowning2:
24. jún 2009 o 22:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elri, svata pravda. U nas musim chvalit len ja :angry: .
Na tu dovolenku sa tesim :grinning: , vsak budeme na svojom robit :grinning: :grinning: :grinning:

Henika, ja uz nemam kocky to napisali aj za mna :pensive: . je mi to tiez luto :pensive:

Na zaver dna sa aj ja pripajam ku gratulacii :wink: . Vsetko len to najsam najlepsie Janik :slight_smile:

Dnes sme boli opat v BB na nakupe. sme sa pphadali v obchode na plavacke. Moj drahy bol tvrdohlavy a nedal si pekne povedat. Kupili sme 40 metrov2. Cely cas som ho nevedela presvedcit, ze nam treba 5O. No a doma prisiel na to, ze som mala pravdu :angry: :angry: :angry: .
24. jún 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko :sunglasses:

Aj ja sa pripájam ku gratulácii - síce oneskorene ale predsa :grinning:

Heni aj mne je to velmi lúto ale doma na svk určite prídeš na iné myšlienky :wink:

Gergi chlapi sú raz takí - nedajú si poradit a nakoniec zistia že my máme pravdu, u nás to je podobne :slight_smile: Takže už pomaly budete prerábat? :confused:
25. jún 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gergi,to musela byť sranda,ked ste doma na to prišli :grinning:
25. jún 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka, môj muž zase všetkeho kupuje naviac.. Môj ocino nam vypočítal kolko potrebujeme dlažby aj obkladačiek do kupelky, aj s rezervou ale môj muž samozrejme ešte popridaval, tak mame aj dve nenačate balenia :grinning: :grinning: to iste s plavačkou, ktoru ale využijeme,kedže sa nam stale na novom mieste prelomí.. :angry:

aky odtien si ide davať? urob už fotky.. mne to minule všetko nestiahlo, čo si mi poslala,lebo som pohla notebookom a odpojilo net :unamused:

pekny den
25. jún 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok