• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

Heniiika vela bab s deťmi pokope :grinning:
vitaj :wink:
14. júl 2009 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sofi je to firma hesta :grinning: teraz my fesak povedaôl ze ma 38 rokov tak mi skoro oci vypadli.vyzera na 28 :dizzy_face: ale ked sa chlap o seba stara tak aj napriek tazkej robote vypada dobre.len dnes ma nahneval lebo si este nedal dole tricko :rolling_eyes: :grinning: tak obdivujem akurat tak jeho vymakane nohy.ale zas to nie je nejaky brutalny svalac.taky je akurat.
14. júl 2009 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my sa v piatok asi pridáme
ozaj baby nemáte požičať cestovnú postieľku? súrne ju od 20.7. potrebujeme 1.8. by som ju vrátila
vopred dík
14. júl 2009 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, mtsl... no my mame a pouzili sme ju asi dvakrat :wink: tak ak potrebujes
15. júl 2009 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my v piatok nemôžeme,tak inokedy sa pridame :pensive:
15. júl 2009 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Monika super to vypada :wink: Heni vitaj a oddychuj :slight_smile:
15. júl 2009 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No aj mne by to viac bodlo vo štvrtok....tak neviem či dojdeme ..... :pensive:
15. júl 2009 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heni mas velmi podareneho syna a zlatu mamu.kiezby som v jej veku mala tolko energie a vyzerala tak skvele :dizzy_face: je mlada duchom aj telom

nam uz skoro dokoncili okna.zajtra maju robotu uz len na pol dna.chudaci chlapci riadne ich vycerpava toto teplo.prvy augustovy tyzden nam pridu menit vodovodne potrubie,plynovy boiler,menit e premiestnovat expanznu nadobu,robit nove plynove pripojky lebo na prizemi nie je plyn,.... :sweat_smile:
15. júl 2009 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojteee :sunglasses:
...ja som ostrihanaaaa :confused: :sweat_smile: ...na skype mam foto....farbu mam cukoladovu tach velmej nevidno strih....celkom som spokojena...len MM kcel kratsie :astonished: .....tak na rihanu...xi....ale co som mala davnejsie v predu hustu sticu,tak ju este nemam dorastenu na taky strih no za cca dva mesiace dojde asi aj k tomu...mno,ztakze takto som sa ja rozhodla zivot je zmena a dufam toto bol zaciatok tej zmeny k lepsiemu...xi :grinning: .....mimochodom vyzeram vraj mladsie...ha :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :dizzy_face: .....inac dovod ostrihania je trosku primityvny ideme na dofcu a tam mam furt problem namocit si hlavku,bo potom dlho schne a hlavka boli,tak som to vyriesila takto :sweat_smile: .....a tak aj zmena treba obcas.....raz za sedem rokov...hi :slight_smile:
....mno ja sa na stretko neslubujem....mame to teraz kadeake bo o dvy tyzdne by sme uz aj kcely ist na tu dofcu,no treba este kadeco podoriesuvati :unamused: :sweat_smile:
....inac nic novo akurat sa mi mrska zblaznila ....prisla na osemnasty den.....ta ked sa sere nach poriadne ni....xi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
.....este tyzden bude takto teplo a ja sa tu budem dusit v krcme.....tak mozno sa aj dohola strihnem... :grinning:
16. júl 2009 o 13:56  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...a inac velmi dobre dine maju v cba....ak sa neviete s prepacenim poriadne vysrat vrelo odporucam.....po troch dnoch som fcera konzumovala pre istotu na veceru 80 percentnu cokoladu s bananom a zapila to smectou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :grinning:
16. júl 2009 o 13:58  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika ta ty ked zacnes zlepovat z okien vianocne nalepky....tak rovno mozes prelepovat velkonocne...aby si to stihla na tolko okien...xi :sweat_smile:
16. júl 2009 o 14:00  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
....a ozaj maminy ako vase deturence zvladaju totoka peklo?.....chodite snima po kupaliskach ci to radsej neryskujete a clapkate ich domka v nafukovacich bazenikoch? :confused: ...minule davali v spravach,ze sa v slovenskych kupaliskach objavil bacil,co napada zenske organy a zeny sa stavaju neplodnymi...nieco ako chlamidie...ma potesili...idem si ja radsej tento rok k moru.... :astonished: :angry: :grinning:
16. júl 2009 o 14:03  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:

Maruš sekne ti to :wink: aj farba je super :slight_smile:

Moja malá zvláda tie horúčavy celkom dobre, má aj bazén na záhrade tak sa bavká aj tam ale vačšinou sme doma ked je takto teplo :sunglasses:

Monika tak to vás čaká ešte roboty na dome :unamused: ale v lete je na prerábanie ideálny čas :wink:
16. júl 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani diki :wink:
....kurnik ja tu asi zgegnem...za pultom mam hadam sto stupnou dve chladnicky a chladenie na pivo,to secko kuuury jak slak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2009 o 22:18  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte!

Marus, super uces :wink:

Ako to vyzera so stretkom?? kto dojde??

My tieto horucavy zvladame katastrofalne :pensive: , teplotujeme. aj dnes mala kaja 38,5 :confounded:
16. júl 2009 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luci aj my sme dva dni teplotovali.. podobne ako vy.. už včera nemal vôbec,dufam že ani dnes.. ideme k našim na zahradu, tak ma bazeenik, ale slnečník musí nadneho, aby nebol na priamom slnku.. Mam strach aby nedostal upal alebo dačo podobne.. ked nanas sa všetko nalepí :pensive: :angry:

my na stretku budeme chýýbať, inokedy sa pridááme.. :sweat_smile:
17. júl 2009 o 07:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No cavte cice takže asi rozpuštame stertko..ako čitam...tak neva na buduce nam to nad vyjde ked sa aj trochu ochladi..tak krany vikdendik vam prajem...a tešim a na va na buduce :wink: ...
17. júl 2009 o 07:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja si myslim ze nas je dost na stretko tak by sme mohli ist
17. júl 2009 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Dobré ránko :sunglasses:

my asi dnes pojdeme na kupko lebo bude velký hic, už teraz je na slnku horúco :wink:
17. júl 2009 o 08:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute baby, som mierne grilovaná, boli sme na Strehovej. šimona-mrožíka som nevedela dostať z vody. bol celý uveličený deťmi a bazénmi. som zvedavá čo bude robiť pri mori, predsa je už väčší, tak to bude asi vnímať trochu inak ako pred rokom
17. júl 2009 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky.. :wink:
no my sme sa vyblaznili u našich na zááhradke, maly v bazééniku a ja na slniečku... ale teraz som to neprehnala.. na slnko som vyšla len po 15tej.. :sweat_smile:

No a zajtra nas čakajú svokrovci, a poobede ideme asi za kus na kupko, ak maly vydrží a hlavne počasííčko :confused: čo by samozrejme mohlo :wink:

Tak všetkym prajeme pekny vííkendíík.. :dizzy_face:
17. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.ja sa pripravujem na prichod draheho.
rano som drobcovi vycistila bazen a napustila cistu vodu a on tam vytlacil polovicu opalovacieho kremu.cely bazem bol mastny tak ho sestra pucovala :grinning: vyspal sa a uz je zas vo vode.sme mu premiestnili bazem z dvora do zahrady lebo na neho lepsie vydim z okna,

heni nicolas vcera zaspall aky by ho dakto mechom ovalil.riadne sa vysantil s mikom.mike je lesi uspavaci prostriedok ako makovy caj :grinning:

pekny zvysok vikendu kocky
18. júl 2009 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, mali sme problem s netom, ale uz zas nabehol.
Monika, gergi, stretko bolo fajn, aj ked nas nebolo vela, tesim sa ze som Vas spoznala.

My sme sa este s Mikom potom vratili na bicykloch do parku a riadne ma utahal, Monika suhlasim s tebou, aj na mna posobi lepsie ako makovy caj :grinning: :grinning: :grinning: len keby sa niekedy aj on unavil :dizzy_face:

Nikolasko je strasne zlaty drobcek,este take babatko. Samozrejme aj Karinka, krasna vonava babika, taka na spapanie :dizzy_face:

A aj my sme dnes napustili bazen, hura, kym sa naplnil, strhla sa burka takze som ho narychlo prikryvala :grinning:
No hadam este vyjde slniecko a aspon trosku sa v nom okupeme

No nic, idem hajat, "makovy caj" na mna dnes zase ucinkoval, ale aj tak ho lubim najviac na svete

pekny vikendik
18. júl 2009 o 23:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ahojte baby!! Skoda že smne to stretko nestihli :unamused:
Nedáme zajtra nejaké?:? :confused:
Alebo navrhnite si den dáko si to zariadim :wink:
20. júl 2009 o 07:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby,tak čo??? Zajtra o tretej pred parkom??? :confused:
My s Katuškami sme už dohodnute...kto sa pridá?? :confused:
20. júl 2009 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My nejdeme... inokedy ....
20. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to je škoda :frowning2: