• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

11. apríla 2017 
Tak na stretku bolo bombovo :wink:

teraz sme sa vrátili z kupka,tak sme všetky tri KO :slight_smile:
Lučenčanky ako sa mate?
22. júl 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
velmej sa tu neukazujem bo mame take vacsie predpripravy na dofcu....zaucanie kamossa do krcmi,povyplacanie sekov a podobnych somariniek,zabezpecit tovar,..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak...
....ak sa cudujete ze som nespmynala dovolenku,tak to len pre to,ze mi to nikdy nemame iste,a vacsinou sa to rozhodne tyzden predtym.ideme na autach do grecka -chalkidiki-sarti...boli sme tam minuly rok a velmej sa nam tam lubilo,tak sa tam idem pokukat po tych nebeskych plazach aj autickom :sweat_smile: :dizzy_face: ...a tak....inac nic novo...
22. júl 2009 o 22:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

ako zvladate teplo? Ja sa vnou vyžíívam :dizzy_face: dufam , že taketo počasie bude čo najdlhšie, aby som prežila tu dlhuu a strašnúú zimu :pensive: nabila sa energiou..

Maleho mam u našich, tak si kus vegetíím, dufam že nebude plakať a hľadať ma, lebo nejaky je teraz umrnčany, a stale ked sa vzdialim kde je moja maminka.. sa mi zda, že v škôlke nam nastanú uplakane dni.. :sweat_smile:
Zajtra mame u svokrovcov zabííjačku, tak zato je u našich.. ale už mi teraz chýba môj chrustik :dizzy_face:

Čo mate všetky novéého?
Veronika? :grinning: ohurovala si na kupku? :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Eli? Dnes som ti videla Gabču nastupovať do autobusu na hlavnej.. ale teba som nikde nezazrela :confused:
Katušky?
Jani so Sofkou čím sa pochváálite, idete dakde na dovču?
Lucky? Kde ste? aj jedna aj druha? :confused:
Moonika, sa venuje drahemu, romanticke prechadzky v meste funguju, však? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Maximiliana, ma tiež doma mladehooo.. :sunglasses:
Marči ty si tu dovču uži, a nabi sa energiou a snažilkujte už! :grinning:

Noo tak sa majkajte pekne, prajeme vam príjemne leto a dohodneme nejake stretko, kde sa stretneme už všetky? :confused: :wink:
23. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ano heli.maly spal taksme sa s drahym venovali sebe.a ty si kam sla taka vyparadena.riadna kocica si bola
24. júl 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor

tieto horúčavy sú strašné :unamused: my sme boli včera celý den na kúpalisku s malou a bolo fajn, ale doma je pekelné teplo :frowning2:

heli ideme na Liptov tohto roku, k moru nejdeme lebo šporíme peniažky na domček :wink:
24. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika,že vyparáádená :grinning: len sukna a tielko. a kočík pred sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani aj Liptov je pekna dovolenka :sunglasses:

Idem ja do hajan, dneskajšok mi dal maximalne zabrať.. som hore už od 3tej.. :sweat_smile: :rolling_eyes: papaa
24. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wawwww ta ja sa tu neukazem takmer tyzden a vy ste nepresli ani jednu stranuuu :confused: :astonished:
...ja som cely vikennd precuvala plus oslavovala,MM mal narodky a dosiel mu uz aj brat z irska,....tak mame domka perno...som ja ale tvedava na tu cestu autom ...do grecka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: ....
heli tento mesiac to asi nestihneme... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2009 o 22:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo...de steeee :astonished: :confused:
27. júl 2009 o 23:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor

Idem sa vám pochválit - kúpili sme už domček v Tomášovciach :wink: takže zanedlho budem už aj ja Lučenčanka :grinning:

Teraz ešte pomaly pošporit peniažky na rekonštrukciu aby sme už na budúci rok mohli bývat :slight_smile:
28. júl 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj :wink: tak to je super, gratulujeeeeme :wink: :dizzy_face: určite si velmi rada, sa tešíme stebou :wink:
28. júl 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko kočky :wink:
Janka gratulujeme super tam Vam bude super ste blizko mesta a predsa na dedine :dizzy_face:
Ako sa mate všetci?
My nejak rychlo Katka všetko opakuje čo počuje a mame o zabavu postarane mala som prazdninarky a teraz mam ešte druhu prazdninarku a zavarala som a väčšinou sme u svokrovcov,tak sem ani nestihnem napisat len sem tam prečitam :sweat_smile:
Tak Maruška krasnu dovolenku prajem aj elenke
Monika inak okna krasne na dome
a kedy dame stretko? my sme sa minule stretli akurat 3 :grinning:
Tak všetky pozdravujeme a pekny dnik prajeme :wink:
28. júl 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofik,to je super!!!!! A kde budete bývať kým si ho porobíte??? :confused:
Aj my chceme stretko!!!!!!!!!!Minule sme boli síce len 3,ale mleli sme za vás všetky :grinning: Jedna druhú sme k slovu nepustili :sweat_smile:
28. júl 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nika zatial u našich lebo drahý je aj tak stále vo Fínsku tak ked sa vráti možno si vezmeme aj podnájom na chvílku.
28. júl 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katus dakujem

sofi blahozelam :wink:

inak vravela som ze uz mam certifikat financnika?nam uz stierkuju izby,teda zatial len oskrabavaju,ale tento tyzden uz asi vymalujem aspon spalnu
28. júl 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby,
akurát sme sa vrátili z dovolenky. malý je čiperný ako keby ani necestoval a od 7mej nás týra, zato my sme K.O.
30. júl 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy ste mali stretko? :confused: . dva tyzdne som bola bez netu :angry: .

Sofik, to je super s tym domcekom :dizzy_face: :slight_smile: . stara uz vie o nom???
31. júl 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, vcera si mi zo skypu usla :angry:
31. júl 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gergi keby viem,že nemaš net,tak ti cinknem.. :frowning2:
tak kedy sa uvidime??
Mima ako bolo? a kde ste boli?
Monika pracuješ?
Heli Nika s Vami som :grinning:
Maruška sa slni pri mori..a čo zvyšok osadenstva?
Heni ešte ste tu?
Sofik ako sa mate?
Lubu????
My pohoda a mame už 17 zubov :grinning:
31. júl 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor

My sa máme fajn, máme návštevu z Nemecka - sestra došla s rodinkou a zajtra ráno vyrážame na Liptov na chalupu na týžden tak sa tešíme :sweat_smile:

mtsl malý sa vybláznil v mori? a kde ste boli?

Monika gratulujem k certifikátu :wink: aj nás to škrabanie čaká, ako v každom staršom dome :slight_smile:

Katuš tak už ste pekne zubatý :grinning:

Maruške krásnu dovču v Grécku :slight_smile:

A ostatné? :confused:
31. júl 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gergi,dáké sa tu míňame.. :frowning2:
Už mi tie nočné debaty chybaju :pensive:
31. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarica, zas tam nie si :angry: !!!
za tie 2 tyzdne, ci kolko to bolo, som chodila spavat po 21:30 :grinning: . ani Tv som nemohla pozerat, od 21.00 totiz chidia polovacky :rolling_eyes: .

pascalka, nevadi :wink: . no dovno som Vas uz nevidela :unamused:

my sa mame s robotou :grinning: . teraz zhaname niekoho, kto by nam za rozumnu cenu spravil strechu.
Skridlu nam vylozili fantasticky. je hned za branou. ani bordel nemozme vyvazat von z dvora :rolling_eyes: .
Karin ma 9 zubkov a 10 sa nam nejak nevie pretlacit. ma tam velku hrcu.
31. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gergi,tak my sme vás konečne dobehli so zubami!!!! :grinning:
1. aug 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, tak to je super, s tými zubami. ja šimonovi neviem zuby porátať, nenechá si pozrieť do úst ale zbežne som ich videla 14.
dovolenka bola super, chorvátsko - Zadar + Plitvické jazerá
sofik, v dobrom závidím domček, keby bola možnosť, hneď by som menila eLBé za niečo bližšie mestu
1. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor

Mtsl my sme chceli bud priamo lc alebo tak maximálne Tomášovce alevo Vidiná :wink:

Gergi keby to bolo ked bude drahý doma tak by ste sa možno na niečom dohodli - robil s partiou strechy v čechách :slight_smile:

My sme už na Liptove a je tu krásne :sunglasses:
2. aug 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika, to vazne? :confused: uz bolo aj na case :grinning:

Inac moje dieta je postrachom vsetkych malych deti :grinning: :grinning: :grinning: . ziadnemu neda pokoj :grinning: :grinning: :grinning:

Sofik, to je super. pomocnikov mame kopu, no chyba nam ten najhlavnejsi :slight_smile: .

vcera sme zacali rozoberat palety so skridlami. kamion nam ich zlozil hned za branu. no a my sa s autom nevieme dostat do dvora, aby sme popratali bordel na vlecku.
to je len otrocina. jedna skridla ma cez 4 kg a je ich tam okolo 3000 zakladnych a o druhych ani nevravim :pensive:
2. aug 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Gergi a akú škridlu dávate? :confused:
3. aug 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haló!Kedy dáme stretko? :confused:
3. aug 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janke vsetko najlepsie narodeninám prajem JA s mojimi babami :dizzy_face: :wink:
3. aug 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaahojcek, no dufam, ze az ked budem zdrava xixi... chripka v lete je najvacsia svina
3. aug 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Sofik, zobrali sme Bramac - zoborska skridla. je prirodna.
Aj my sa pripajame ku gratulacii :dizzy_face:
3. aug 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok