Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

gergi7
29. nov 2009

henika, vsak ja tu furt. Dialogy sama vise nebudem 😉

gergi7
29. nov 2009

a karinka chodi uz 2 mesiace. je jej vsade dost 😠

henikav1
29. nov 2009

veru, musis ju velmi strazit, lebo taky drobcek uz vsade vylezie, ale este nevie odhadnut nebezpecenstvo

sarica
30. nov 2009

Jediné čo dali do Pelikanu je 😉 klima a troch zmenili salu...Svadbu sme mali pred 5 rokmi,ale ked sme krstili malu sme tam boli cca pred rokom...teraz tam idu robit starobinec 🤐 ...ten hotel nie je strasny,ale ked môžeš mať niečo krajšie a lacnejsie... 😉

sarica
30. nov 2009

Heni,inak som ti chcela napisat,že som kukala tvoj album s tymi tortami 😲 ..vyzeraju super...aj Helkinu som videla.....vy ste také šikuli...to by bolo smiechu kebyže ja nejaku dám svoju do albumu

henikav1
30. nov 2009

dakujem za pochvalu sarica, strasne ma to lakalo to vyskusat, ked som videla tie nadherne torty tu na konikovi, v teme marcipanove torty. Najprv som tyzden citala a hladala vselijake informacie a potom som sa na to vrhla. Baby su tam strasne zlate, vela mi poradili. No ale od Mikovych narodenin som nepiekla, absolutne nestiham ani spat. Tento vikend som si trosku oddychla, ale to bola len taka pauzicka pred burkou, do vianoc sa uz zas asi nezastavim. Dokonca som nezohnala letenku na december do Prahy, takze budem musiet autom, no zabijak

helka101
1. dec 2009

Ahoojte 😉
vidím že sa tu tema aspon ako tak pohla.. 😝
Veronika dakujeme za pochvalu torty... namakala som sa nanej, ved som ju piekla dokopy jeden tyžden.. čo som časovo nestíhala skrz prace 😔

Henika tak tu cestu autom ti velmi nezavidím... budete to riadna makačka, ale isto zvladneš 😎
Jani tak idete do LC ohladom domu, pripravy a tak? Malinku berete zo sebou, alebo nechavate u vašich.. 😕
Gergi Lucka, no ale ani ty si sa už davno na skype neukazala 🙄 maximalne mi tam blikneš a dosť 😨
Tak s karinky mate velku radosť, však-- všade je jeej 😀 😀 ale aj my sme si tym prešli... 😎

My sa mame celkom fajn, maly si už hadam zvykol aj v škôlke, začal aj papať, čo sme mali dosť velký problem.. dnes sme doma, lebo ideme na kontrolu na kožne.. No a ja som pracujuca žienka, ktora musí stihať všetko čo ostatne pracujuce a taktiež aj dovolenkujuce žienky 😀 😀 😀 no nenudíme sa 😀 😀 😀 😀

A čo je zo zvyškom osadenstva? 😕
Maruška, ty si ako na tom ? 😎
Lucka s Emkou?
Maxi maly je už zdravučky?
Mooonika????

TAk sa držkajte.. papaa 🙂

sofik
autor
1. dec 2009

Ahojky 🙂

helka idem aj s malou ved tato si ju chce tiež užit 🙂 No chceme trocha pomakat na dome a hlavne vybavit projekt a poobzerat v obchodoch nejaký materiál a tak

Hlei už si si zvykla? Joj mna to čaká od marca 😒

helka101
2. dec 2009

Janka zvykla zvykla.. no je to hekticke.. ked som na rano, tak utekam po maleho do škôlky, potom nakup, domou dačo urobiť, venovať sa malemu.. a cely tyžden to iste.. ťaham 12dní v kuse a potom mam 2 dni volno a tie ujdu ako voda 😠 ale tak hladam si aj dačo ine lepšie, čo by mi viacej vyhovovalo aby som sa mohla venovať aj rodine.. 😉

henikav1
4. dec 2009

halo baby, kde ste?? zhanate darceky, vsak??

helka, pokial nenasnezi, tak je to v pohode, nemam problem so soferovanim, ale snehu sa bojim, raz sme sa posmykli na snehovode, takej plackanici napoly primrznutej v jednej z tych serpentin pred Detvou a odvtedy si davam velky pozor.

sofik
autor
4. dec 2009

Pekný večer 🙂

Heli tak to máš tahania dost 12 dní v kuse ☹

Heni ja by som šla hned do Prahy - už mi aj chýba, 6 rokov som tam prežila a poznám ju ovela lepšie ako Lučenec 😀

Ale tú cestu ti nezávidím - kolko to máš km? 😕 Len aby boli cesty v poriadku. 😉

henikav1
5. dec 2009

ahojte baby, krasny vikendik Vam prajem

Heli ty pracujes aj v nedelu??

Sofik, ja Prahu zas dobre nepoznam, len centrum a teraz to okolie Prahy 9 kde mame skolu. Daleko to od nas nie je nejakych 950km, co je dobre, ze vacsina cesty je cez nemecko a nie je tam limitovana rychlost, iba odporucana, takze si to mozem svihat kolko chcem. Ked su cesty suche, tak sa da, ale po mokrych by som sa neodvazila, tam uz musim opatrnejsie, lebo moze aj primrzat
co nove v Lucenci? Mate postaveny nejaky pekny vianocny stromcek?

My uz mame na namesti a tento vikend postavime aj doma, tak sa uz tesim 😉

henikav1
5. dec 2009

tak u nas uz bol Mikulas, normalne prisiel a zazvonil a Mikovi doniesol balicek
Mike zostal paf, lebo vie ze v noci pride Mikulas (mama)

sofik
autor
5. dec 2009

Ahojte 🙂

my sme sa nedávno vrátili, boli sme si u Mikuláša vyzdvihnút balíček - malá samozrejme pozerala ako na prízrak, ani slovo nepovedala, Mikúláš rozsvietil stromček, deti zo školky spievali pesničky a nakoniec ohnostroj ktorého sa malá hrozne bála 😖 A ešte bolo aj varené vínko, horúca čokoláda a kapustnica. Malá má zážitok 🙂

henikav1
5. dec 2009

ja som taka prechladnuta, ze ledva vidim na oci, aby som nahodou nezaspala skor ako maly, potom Mikulas v noci asi nepride

sofik
autor
5. dec 2009

ja som dnes tiež vymrzla a teraz len prikrytá dekou kukám na telku a píšem na počítači 😉

lubu
5. dec 2009

Ahojte 100 rokov som tu nebola...
Sofik viem si malu predstavit naša mala ked videla mikulaša mojho otca skoro sa vopchala do medzere pod gauč 😅 , zlata bola, povedala ako s avola a ako robi havo a potom sa vrhla na baličky skor ako jej mikulaš dal...ocovi bolo v kostyme teplo s apotil ako somar v kufri..nam bolo tak smiešne 😀 no ale mali deti šou a my s nimi a teraz možeme pojedat sladkosti mame asi za 2 igelitky 😅 , akurat som petovi vravela že ako dobre že mmae emmku že sme zasobení na rok sladkostami 🙂 ..

no u nas doma nestihačky ja v škole cely tyžden azajtra zas idem na tyžden do BA ale sme si urobili už velke upratovanie a vyzdobu vianočnu takže len upiect a navarit 😉 a rozbalit darčeky 😅 len ešte musim nejake zohnat 😅

tak všetkych pozdravujem detom posielame booo a nech nas choroby obchadzaju
paaa 😉

sofik
autor
8. dec 2009

Ahojte 🙂

lubu to aj my máme sladkostí až do Vianoc dost a samozrejme kto ich spapá - ja 😀

baby nepoznáte nejakého dobrého projektanta v okolí lc? 😕 😉

gergi7
14. dec 2009

prisla som oprasit temu, aby nezapadla do zabudnutia 😝

sofik
autor
15. dec 2009

Ahojte 🙂

Aspon niekto 🙂

Baby darčeky pokúpené? 😕 Ja už hej a mám klud, dnes postavím stromček, pobalím ich, skryjem v pivnici a už može byt aj Štedrý den. 😉

helka101
15. dec 2009

Sofik.. nemam ani jeden darček, nemam napečene,,, nič nestííham, tak tieto vianoce budu o zhone.. 🙄

henikav1
15. dec 2009

jej, ahojte, nejako som uz ani nevedela tuto temicku najst 🙂

ani ja nic nestiham, nemam ziadne darceky kupene, ale aspon vyhliadnute, ani napecene, to je este skoro, ale zato mam cez vikend skolu a same testy, takze biflujem. Inac stromcek mame postaveny uz od Mikulasa, aj vsetky dekoracie 😉

gergi7
15. dec 2009

cawte 😉

Tak ja mam uz darceky nakupe. Vyriesila som to opat vsetko cez internet 😉 . Este nejake tie drobnostky malej a je uz vsetko.
Stromcek mam este cas stavat. Uz teraz sa bojim ako to pri malej dopadne 😅

henikav1
15. dec 2009

gergi, len nerozbitne ozdoby 😀 😀

sofik
autor
16. dec 2009

Dobré ránko 🙂

Heli pracujúce žienky to tak majú - všetko v zhone 😉

Ja si to ešte užívam 🙂 Vonku mrzne ako na sibíri - včera sme vydržali vonku len pol hodinku a hned sme utekali domov do teplúčka 😉

sarica
18. dec 2009

Banda,od vtedy ako sme presedlali na FB a Eli s Helkou už nie sú na MD,tak to tu viazne 😢

Tak sa vm pochválim ja: V nedelu oslavujeme Laurine 10narodky! Tak už má prvý krížik.. 🙂
A my s Leou sa tešíme jedna z druhej...malá hľadela ako puk na sneh 😵
už sa tešíme a chyystáme na Vianoce,ale to asi každá z vás....škoda,že sa neviem aspon obcas stretnut... 😔

marcaradko
18. dec 2009

ahojte 😎
tak je na case,aby som tuto temicku posunula aspom ojednu stranu...heh
dufam ma teraz nezozeriete,a uznate,ze skor som to nescela svetu dat tentokrat vediet... 😅
ano tusite spravne...SOM TEHOTNAAA 😵 ...teskame sa velmi,ale triezvejsie...
par x som vas misela oklamati,a to napr.,ze som po mrske,no moja posledna mrska bola na moje meniny a to 12.9. 😅
mimochodom,ohladom toho zapalu moc. ciest,som bola preto taka zvedava co mozu a co nie tehulky,bo tan zapal sa mi podaril schytat uz ako tehotnej a to strasne primityvnym sposobom.tesila som sa na prve sono,a plna ocakavania,ci tam bude vidno aspom bublinku,zadrziavala som pekne krasne dve hodiny total plny mechur,no a tosom nemala robit,vecer zacala fasacky brusulienko rezat a po 3-och dnoch neuspesnej samoliecby,ma zacalo zatinat do oblickov,nabehla ku gyn. a skonzumovala tie spominane jednorazove ATB.
momentalne sa citim,celkom fajn...samozrejme ked si odmyslim klasicke tehu priznaky... 😝
okolo 10tt som mala par neprijemnosti,silnejsie popichovanie a dvojdnove svetlohnede spinenie.papala som ascorutin a magnezium-ten si este obcas sibnem....no radsej sumivy...bo v tabletkovej forme som ho naposledy vysplechla 😝 😀
na triple testy idem teraz v utorok a do poradne 19.1.
...a tak,tot v kratkosti 😉
...mimochodom vysledky z boreliozy(odber 24.9.)stale nemam...uz sa ani nerozculujem z akeho dovodu...a po precitani vcerajsieho clanku v novom case o umiestneni tehuly do martinskej FN v kritickom stave s diagnozou h1n1 ...ma to tam neak ani nelaka 😀 😝 😖
seckyyym detickom posielam obrovske BO-steky 🤐 😵

marcaradko
18. dec 2009

pisala som ako madar...,no podstatu ste dufam pohopili 😅

marcaradko
18. dec 2009

fotocky zo sona,tehu testiky a zatial neaktivne brusko... ☹ ...sem hodim hned ako mi zaasistuje MM 😉

gergi7
18. dec 2009

Marus, gratulujem 😵 Tesim sa spolu s Vami 🙂
A tehulkujeme spolu 😀 😀 😀 😀 😀 Ja mam uz geneticke za sebou a sme ok. Na sono idem 15.1 a poradnu mam 20 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre