• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

Marus, teraz som si to vsetko precitala spatne. Pisala som ti, ze su to aj priznaky pri tehu a ty si ma odbila, ze si po mrche :angry:
18. dec 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:

Maruš a Gergi gratulujem k tehulkovaniuuuuuuu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: velmi sa s vami teším. Máte skoro aj približné termíny :grinning: vy ste sa snád dohodli :wink:

Nika to máme asi každá vela roboty okolo Vianoc ale už sa tak teším na ne :wink: A hlavne že je sneh a malá sa chce len vonku hrat odkedy je sneh ale sane nám donesie až tatino ked dojde :wink:
18. dec 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofik, ja som cakala, pokial sa Marus prizna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nika, vo stvrtok sme mali aj brzdu so sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Bolo mi sice lepsie, ze isiel s nami, apon som sa nemusela trepat autobusom. V tejto rezervacii ziju uchvatni ludia. Nie raz som si musela sama trepat kocik do autobusu a aj von ho davat. nikto sa neunuval mi pomoct :angry:
18. dec 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gergi to si čakala na Marušku :grinning: :grinning: :grinning:

a ako sa cítiš? nevolnosti nemáš? Karinka bude mat bračeka? :wink:

s tými ústretovými ludmi máš pravdu, to poznám ked som bola v lc :angry: ale ja som bola drzá a povedala som vždy niekomu na drzovku či mi pomože s kočíkom :grinning:

Inak na vlaku je to lepšie tam mi pomohol vždy výpravca bez opýtania :slight_smile:
18. dec 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofik, presne! Ja som tajne dufala, ze sa este niekto prida!

Nevolnosti nemam vobec a ani pri Kaji som ich nemala. No mavam len zachvaty zravosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
18. dec 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa zatial nepridávam ale už by som aj druhé prijala :slight_smile: ale najprv vlastné bývanie :wink:
18. dec 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, to tu ožíva novými prírastkami :dizzy_face: Gratulujeme!!! A držíme palce,aby ste úspešne došli do finále.. :wink: ....k tým neprespatým nociam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme velmej pekne :dizzy_face:
gergiii... :astonished: :astonished: :astonished: ...wow...tak mi sme si tu dole u nas kecali...a mysleli si:no,co poviem jej to nepoviem...a ty betarka...si o mesiac popredu...ved si ani nespominala,ze planujete...ci ste tomu nechali volny priebeh?...no som soknutaaa...
super,a mam s kym kecat o tehulkovani...a to dokonca so skuseou :wink:
ozaj ty ku komu chodis?a v kolkom ti robili geneticke?bo mne sa zda skoro 14tt+3d :confused: ...,no zas pozde sa mi zda najbyzsia poradna.doteraz som chodila kazde 3 tyzdne a sa mi zda pozde az o 6tyzdnov.vlastne cely 4mesiac nic :frowning2:
ozaj chcete vediet co to bude?...mi sme este nie rozhodnuti :sweat_smile:
...a ked sme to tu tak rozsoupli s gergi...takze kto bude dalsiii??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...sofik,aspom by sa popohnalo vsetko ohladom byvania :wink: :sweat_smile:
sarica,ja som si za posledne 3 mesiace nadspala hadam aj na 3-och potomkov :grinning: :confounded: ...ja doslova pol dna prespiiim...ano samozrejme,keby som bola nutena tak je to inak,mno v krcme ozaj robit nebudem...a ktoze by uz tehulku zamestnal..heh :sweat_smile:
19. dec 2009 o 00:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nebud soknuta :grinning: .
chodim k tomasovicovi a aj ty chodis tusim do zlatej ulicky.
Ja som bola teraz v poradni po 5 tyzdnoch. Pri malej som chodila po 4 tyzdnoch.
Budu mat dovolenky, tak hadam aj podla toho ti dali takto termin na odber. stale lepsie ako ist v 20tt
No ja chcem vediet co to bude :slight_smile: .
19. dec 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby tak len pekne odpočívajte a šetrite sa a hlavne ty Maruš :slight_smile: Gergi nedovolí Karinka čo? :wink:
19. dec 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofik, veru nie :pensive: .
19. dec 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marus, gergy, to je ale prekvapko, blahozelam, tak sa tesim :wink:
19. dec 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočandy gratulujeeeem :dizzy_face: tfuj tfuj nech dobre všetko dopande :dizzy_face: sa tešim strašne s vami :wink:
19. dec 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, ja sem k Vám oficiálne síce nepatrím (aj keď som sa v LC narodila), ale chcem s celého srdiečka zablahoželať tehuľkám a zaželať im krásne a najmä už bezproblémové tehotenstvo a v máji a júni nech sa Vám narodia krásne a zdravunké bábätká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Marika, moooc sa tešíme a veľmi Vám to prajeme posielame aspoň virtuálne veeeeľké objatie a od Romanka božtek :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dec 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej juditka :slight_smile: ...dakujeme veeelmej pekne...a samozrejme aj ostatnym maminam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
gergi ,ale aj tak 6t sa mi zda dost...cely 4 mesiac nic... :confused:
20. dec 2009 o 12:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, dakujeme :dizzy_face:

Marus, ja mam termin presne o mesiac skor ako ty. 19.5 :wink:

A moja sestra ma na to o 10 dni svadbu. Tazke bude veselo, si to neviem ani predstavit :sweat_smile:

Marci som ti pisala, ze ja chodim teraz po tych 5 tyzdnoch. Zanedlho budes chodit kazde 3 tyzdne a potom od 35tt budes kazdy tyzden v nemocnici na sone :wink:
20. dec 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super...teoreticky,ak by som ja o dva tyzdne pozdejsie a ty o dva skor..... :grinning: ....radsej nech je vsetko ako ma byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
heh...tak to budete mat naozaj veselo,hlavne ak potiahnes do svadby.... :grinning: :sweat_smile: :confounded:
no to viem ze ku koncu sa chodi kazdy tyzden,ale odkedy zhruba opat kazde 3t?
20. dec 2009 o 23:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, aj tehulky :dizzy_face:
Ste sa teda stym tehulkovaním rozbehli.. od teba Marči som to aj očakavala, ale Gergi ma total prekvapila :sunglasses: :wink: super, teším sa s vami a držím palce nech všetko dopadne ako maa :sunglasses:

Čo mate kto noveeho, nemala som čas vas ani číítať, lebo som bola stale v praci, a dnes konečne som bola po dlhom čase s malym za kus vonku :sunglasses: bolo super, a teraz ideme robiť kolačiky a poupratovať, lebo teraz ked som pracujuca, tak fakt viem čo je to zhon a stres pred Sviatkami, darčeky mam len z časti, tak zajtr amusím posledne dokupiť :sweat_smile:

Maly je zas chory, nebol v škôlke už zo 3tyždne a dnes bol s ockom u p. dr. a dostal antibiotika.. :rolling_eyes: našli mu dva bacily, ktore ho draždia v hrdle a tak na preliečenie, vraj by to malo byť už fajn, tak uvidíme.. či sa nam to zase nevrati ako naposledy :angry:

Kočky, tak vam prajeme Šťastné a Vesele Vianoce... (ak by som sem nestihla nakuknúúť..)
Papaaa :dizzy_face:
22. dec 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

Celý den sneží, aspon keby vydržal na celé sviatky sneh a nie ked sa oteplí tak bude len člaapavica :frowning2:

Helka tak momentálne prežívaš stresové obdobie :unamused:

gergi tak si sestra naplánovala pekne svadbu :slight_smile:

Aj ja prajem spokojné vianočné sviatky plné pohody, štastia a hlavne detom vela darčekov :wink:

pa paaa
22. dec 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helka, to aj ja samu seba :grinning:

sofik, ani mi nehovor :rolling_eyes: . No nemohli dat termin o mesiac pozdejsie.
22. dec 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heli,ty len pekne krasne vypni na sviatky,vykasli sa na upratovanie,napec u molnarov,aj tak ta to o nic lacnejsie nevyjde a balkaj si pekne s minkom ku vianocnym rozpravockam :wink:
zacina vonku prsat a mrznut :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...gergi ja si myslim,ze vy ste to mali dat o mesiac pozdejsie...to by sme viaceri prijali :grinning: :grinning: :grinning:
ja som bola dnes na triple testy,mam si volat o tyzden :confused:
dobru nocku a tiez vam pre istou uz teraz prajem prijemne prezitie vianocnych sviatkom...a detickom,nach si najdu pod vianocnym stromcekom to po com ich ocka najsamviac tuzili :wink: :dizzy_face: :zipper_mouth:
23. dec 2009 o 01:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marus, nemozes spavat???? :grinning:
hej a mali by sme aj izbu spolu v nemocnici, ni?? :grinning:
23. dec 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, tak v prvom rade gratulujem k tehulkovaniu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tešim sa s Vami :wink:
a chceme Vam zaželat krasne vianoce plne lasky a pohody a detičkam štedreho ježiška :dizzy_face: :dizzy_face: posielame cmuk cela rodinka :wink:
24. dec 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, prajem Vam nadherne sviatky, plne lasky a pokoja
24. dec 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my Vám želáme krasne Vianoce.. plno darčekov a vianočnej pohody.. :dizzy_face:
24. dec 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pekný sviatočný podvečer :slight_smile:

Ako sa potešili detičky darčekom? Sofia nevedela ktorú hračku skor chytit a hrat sa s nou :grinning: V nedelu ideme asi na 4 dni do Lc, projekt je už skoro hotový tak už len povolenie a možeme rekonštruovat. :slight_smile:
25. dec 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofik, aj u nas to bolo podobne. No Karin skor zaujimali teplaky :grinning: . Bola hore do polnoci :rolling_eyes:
A zaver dna bol katastrofalny. Svokra zabuchla malej prsteky do dveri. Na mieste by som ju prerazila :angry:
25. dec 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gergi tak to ste mali fakt pekné zakončenie :angry:

Karinka je ešte maličká aby ju velmi hračky zaujímali :grinning: tepláčky sú asi lepšie :wink:
26. dec 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule
blahoželám k tehulkovaniu kočky, veľmi sa s vami teším, maruš, iste sa po 3 kráľoch stavíme :wink:
26. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: samé úžasné správy:grinning:
blahoželám Maruška aj gergi a prajem veľa zdravia vám aj detičkám
26. dec 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok