Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

gergi7
2. jan 2010

Ahojte 😉
Aj my Vam prajeme v do noveho roku 🙂
Katuske k jej narodenim prajeme vsetko len to najlepsie 😵

pascalka
2. jan 2010

Ahojte kočky. Všetko len to najlepšie v Novom roku nech vas stretne a vela detičiek nech sa rodi 😀 😀
Dakujeme za gratulacie patrične sme to oslavili 😵 a foto na fb 😉
jaaaj normalne mi chyba tehulkovanie 😝 ale Katuška ma hned preberie ,ked niečo vyvedie 😅

Karinke všetko naj k meninkam prajeme a cmuk 😵

gergi7
2. jan 2010

pascalka, co takto sa pridat ??? 😉
dakujeme a idem kuk nove foto

katka444
2. jan 2010

ahojte lucencanky,
najskor vam poprajem stastny novy rok, zdrave babatka a lahke porody.

chcela by som vas poprosit o radu. pomaly sa chystame na kupu kocika a chceli by sme ist pokukat aj do lucenca. lenze ja moc lucenec nepoznam a preto vobec netusim, kde su nejake predajne s detckymi kocikmi. ak by ste boli take zlate a poradili mi. poznam tu hlavnu ulicu a prior. ale mozno keby ste mi napisali na ktorej presne ulici sa nachadza nejaka predajna, tak si vygooglim nejaku mapku a skusim sa zorientovat.

dakujem velmi pekne a prajem krasny den

mtsl
2. jan 2010

katka, neviem či práve LC je na kočíky to najlepšie riešenie. v Zlatej uličke je predajňa detských vecí a majú tam aj kočíky a tak isto aj v priore na 1 poschodí ale výber je veľmi slabý (4-5 ks v predajni) vo ZV alebo BB by si si asi vybrala lepšie. o inom obchode ani neviem

katka444
2. jan 2010

mtsl dakujem za odpoved. to som nevedela, ze je lucenec tak slaby na kociky. myslela som, zeby mohol byt lacnejsi. vzdy sme tam chodili na znackove sportove veci, tie boli o dost lacnejsie nez vo zvolene.
tak sa mi teda asi moc neoplati ist do lucenca 😒

mtsl
2. jan 2010

možno budú mať baby nejaký typ na kočíky ale v LC sú tie predajne s detskými vecami strašne malé a kočíky sa im tam skoro ani nezmestia. skús si niečo vyhliadnuť v BB alebo ZV (aj ja mám kočík zo ZV) a kúpiť to potom cez net, tam sú ceny lepšie

mtsl
2. jan 2010

skús pozrieť napr v www.babysvet.sk majú obchod v BB tam sa mi ten výber páčil - ceny už menej

mtsl
2. jan 2010

ahoj Pascalka,
včera sme na vás mysleli pri správach o prvých bábätkách v tomto roku, ako to strašne rýchlo beží. ja sa neviem spamätať a 2 roky budú za chvíľku fuč.
tehuľkám v dobrom závidím, hneď by som sa pridala

gergi7
2. jan 2010

katka, zajdi si do Vcely u vas v Detve na Sidlisku.Pani tam ma vacsi vyber kocikov ako v celom Lucenci. Pomoze ti povyberat aj z katalogov. Ja tam tiez chodim 😀 , je mi to teta 😉

katka444
2. jan 2010

dakujem 😉

mtsl
2. jan 2010

ozaj Katka, aj my máme nárok na zvýšený rodičovský príspevok až 1 mesiac 😝 ale aj 100€ poteší

mtsl
2. jan 2010

Katka pascalka

sofik
autor
2. jan 2010

katka444 ja by som do lc určite kupovat kočík nešla, skor ZV alebo BB alebo určite internet - dobrá stránka je aj www.babetkovo.sk . Skús popozerat a možno si vyberieš ja som si takisto kúpila kočík cez net. 🙂

marcaradko
3. jan 2010

ahojte 🙂
karinke spatne secko len to naj k meninkam 😵 🤐
katka444,celkom dobra stranka,aj cenovo,dokonca s dovozom je, http://shop.aladdin-kociky.sk/
kamoska si z tade objednala a je spokojna.
no a ja mam vysnivany kocar,...na kery asi predsa len tolko peniazkov nedam,a dala by som na pouzity,no vzhladom na to ze je to len minulorocna kolekcia...asi tazko ho bude niekto predavat teraz,duplom pre to,ze je to neutral farba...cize viacmenej pre dve tehu 😒 ☹
tu je: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6527216
a nasla som dokonca jeho novsiu verziu,tohto rocnu: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6905834
...ozaj,ktory je podla vas krajsi?

marcaradko
3. jan 2010

MM ma sprdol,ze ci karinke prajem špatne...ale nie len nemame na klavesnici makke "A"...ci ako to mam napisat...heh 😅
jaj,a este poznamocku,aj ked sa vam najprv budu zdat tie kociky rovnake,tak ie su,su aj inaksie vanicky a tiez farebne rozlozenie...,mne sa zda ze ten tmavsi je praktickejsi na udrzbu, a ten svetlejsi ma zas modernejsi desing 😕

pascalka
4. jan 2010

Katka ja sa pridavam ku kočkam tu vyber nieje na kočiky a v zlatej uličke len cez katalog ja by som šla do BB alebo cez net 😉
Mima ja už nemam narok.. 🙄 ty ešte hej... 🙂 ale nam to ubieha ako sa vam dari s rozpravanim?nam sa niekedy usta nezatvoria 😅 neviem po kom to ditko je😀 😀
Maruška krasne bruško už sa črta 😵 a ako sa citiš? a čo herpesy??
Gergi,že by som sa pridala 😀 😝 nie som si však ešte ista 😝

mtsl
4. jan 2010

pasc... prečo? veď aj ty máš januárové dieťa

marcaradko
4. jan 2010

ahojte 🙂
brusko sa uz konecne zacina crtat,ved je na case,o 10dni budem uz v piatom a brusko mam ako keby som hrach prehltla 😝 😅
vcera som sa 3 hodiny mordovala s fotkami,stalo sa mi aj to,ze mi dokonca vymazalo aj tie stare z konika,skoro ma svaclo 😠
herpesy sa sice hoja,horsie je to ze nam rodinu napadla chripka a sice som sa nakazenym patricne vyhybala,muzovy sa neak nedalo 😀 ,a vysledok je ten,ze vecer ma zacalo skriabat v hrdle a dnes mam nosohltan v riti 🙄 ...poradte co mozem,dala som si uz vecer oscilococinum.ale neviem co s tym hrdlom 😒
...pepka ma trafi,... 🙄 ☹
...a este ma uz takmer tyznen pobolieva podbrusko,vacsinou na jednej strane,ale zistila som ze vzdy ked ma takto pobolieva,tak mam potom trochen vacsie.takze to sa mi asi maternica roztahuje 😒

marcaradko
4. jan 2010

potebujem este jednu radu,odkedy som mala zap. moc. ciest,tak si obcas doma spravim testik mocu,vsetko mavam v norme,jedine ph mam strasne vysoke pohybuje sa medzi 7-8-9,su to hranicne sfarbenia na papieriku,je to normalne?nemam nastastie,ziadne priznaky zapalu(klop,klop,klop),no neviem ci to tak ma byt 😒 😕 co si myslite?

helka101
4. jan 2010

Marči mne sa lubi farba toho druheho kočííka.. 😉
ale ja ak nahodou zostanem tehu. čo velmi neplanujem, tak sa vratim ku Jane Slalom Pro čo som mala aj teraz, bola som sním maximalne spokojna... takže budem vyberať ten aj pre druhe mimi 😎 len s vaničkou...
Bruško maš super, take malinke 😉 ale môžem ťa ukludniť, aj ja som mala take, a po 5mesiaci mi z tyždna na tyžden vyskočilo pekne do predu... a som bola rada... 😎 😎 😎 takže isto budeš o chvilu gulička 😵
A hrdlo, ja som bratla Bioparox, ked ma šklbalo, to mi dal dr. vraj to je fajn pre tehotne, ale ja osm z neho kus zvracala a ma naťahovala kolkokrat som si strekla, tak som ho prestala davať a kupovala som si homeopatikum... ved sa opytaj lekarničky isto tiporadí, lebo niektore lieky davaju aj podla štadia tehotenstva 🙂

sofik
autor
4. jan 2010

maruš to máš ešte maličké bruško - krásne, ale za chvílku sa ti pekne zagulatí 🙂

kočíky krásne - mne sa páčia všetky 😀

na hrdlo ja som brala sirup Stodal homeopatický ale nezaberal a potom Hedelix 😉

marcaradko
4. jan 2010

heli kukala som ten kocik... cenovo to tiez nieje vyhra 😅 😝 ...inac je pekny a aj super vyzera 😉
dakujem vam za pochvalu bruska,no ja sa prave toho bojim,ze naraz vyhupne a budem sama stria 😝 🙄 ...prakticky som este ani nepribrala,bo v prvych 3-och mesiacoch som cca 2kg schudla a teraz to len dobieham,cize som na tom istom ako na zaciatku...,aj ked priznam sa ,prirastok hmotnosti ma az tak netrapi 😀 😅
pokupila som si dnes este neake homeopatika,uvidim ako zaberu...,a dufam,ze zaberu.bioparox som davnejsie uzivala dost casto a neskor mi prestal zaberat,no uvidim ...a hedelix mozu tehu? 😕

sarica
5. jan 2010

Jéj,baby ako ste sa tu rozkecali! Som rada,že sa darí tehlkám 🙂 Vám to tehulkovanie vychádza cca tak ako mne pri mladšej 😉
ja som pribrala asi 14-15kg(na pocit a na oko 30kg 😝 )...ku koncu tehu som vyzerala ako kamion s návesom 😅

marcaradko
6. jan 2010

mne neak ta choroba ostala na tom istom,vcera sa to javilo,ze som a tom lepsie a dnes rano ma bolelo hrdlo este viac ako prvy den ☹ ...oscilo... som dobrala,a neviem ci ma vyznam brat dalsie balenie.kaslat nekaslem,len ma priserne boli brdlo 😝
ale aspom sa kazdy vecer vytesujem zo zosilnujucejsich kopancekov 😵 ,v pondelok sa normalne vlnilo po celom podbrusku 😅 😵
dnes dam aj foto bruska,mam pocit,ze sa uz hadam aj zacina trochen zvacsovat 😕
14-15kg je podla mna v pohode...ci ni?

lubu
6. jan 2010

😉 cavte

maruš krasen bruško 😵 tfuj tfuj nech su kopnačeky čim dalej silnejšie počkaj aka bude srnda ked budeš nohu citit 😀

no ja som 20 priblala ale som bola akobalon 😝 len pichnut do mna 😀

pupi78
6. jan 2010

Ahojte. 🙂
Sto rokov som tu nebola.
Dodatočne želám Marči krásne tehulkovanie - nech Tvám to vyjde a čoskoro budeš držať bábatko v náručí. 😵 😵 😵

VšETKO NAJ DO NOVEHO ROKU 2010 🙂

marcaradko
6. jan 2010

ahoj pupi 🙂 dakujem velmej pekne 😉 a aj tebe secko naj do noveho roku 🙂 ...ozaj nepridas sa?...najvyssi cas...akurat by si si prekryla matersku 😅

marcaradko
7. jan 2010

dneska sa mi mimi vlniii a vlniii 😵 ...aspom sa mam z coho vytesovat,ked ma uz to hrdlo neprestava boliet,vecer som si dala mliecko s medom a rano som sa skoro dogrcala z tolkych hlienov 😝 😖

marcaradko
8. jan 2010

hu uuu 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre