• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

9. jan 2010 o 01:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky :slight_smile:

Maruš pekne ti to stúpa - už 18tt :slight_smile:
9. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, takto sa nám to zdá(ked to z dialky sledujeme),že to letí... :wink:
A o chvílu budeme drobcov v kočíku sledovať :dizzy_face:

Však aj na nás ste prvýkrát hladeli ako na 14dnových a teraz to po byte chodí a kričí "nahaj ma!" :rolling_eyes:
10. jan 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stuuupa stuuupa...neak to aj mne zacina ubiehat :sweat_smile:
...ze nahaj ma :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 22:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,zienky vy ste uz uplne zanevreli na konika....bolo by vam seckym tehu treba :sweat_smile:
12. jan 2010 o 22:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maruš, dáko to tu dochne...ved vieš Eli a Helka(naše dve naj akterky) robia,už to nie je ono,ale keby vás možno viac otehotnie...tak téma by bola zachránená :dizzy_face:

Tak podme dievčence,snažte sa! Ja sa budem len prizerať :grinning:

Dnes som inak bola v meste s malou na prechádzke(asi po 100rokoch),tak som si to užívala...a myslím,že aj malá.. :confused:
Laura bojuje v škole ( bude vysvedčenie),tak som zvedavá ako dopadne ten boj :zipper_mouth: Ocinko nám už zas zarezáva v práci... :wink:
A my s Leou máme skoro každý den rovnaký...
13. jan 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sarica a ty sa nechceš pridat? :grinning:

viazne to tu a stále je menej času :wink:

my sme boli s malou na preventívnu prehliadku do 3 rokov a všetko je super, boli sme aj na krvný obraz lebo si doki myslela že je chudokrvná ale všetko ok a malá ani nezaplakala ked jej brali krv z pršteka len mi stále vravela "Mama kúpi Kinder vajíčko". No aj sme kúpili hned, ked bola taká ukážková.

Len nech je čím skor jar lebo človek doma len priberá :confounded:
13. jan 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru nika,pridaj sa :wink: ...mozno to bude tento x chlap :grinning: ...a sofik,sofinka by urcite prijala surodenca...hmm? :confused:
no aj ja by som sa mala konecne vybrat na neake nakupy,bo nemam ziadne tehu oblecko,s vrskami mi to az tak neponahla,no nohavice uz nosim aj so zipsom rozopnutym :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:...nemam bruseno velke,ale neak mi vadi este aj ked tam mam hrubsiu gumu na teplakoch :unamused:
sofik super,ze je mala zdrava ako rybka,len tak dalej... :wink:bode a uz bude mat 3 roky...waw,tie deti vam tu neako rychlo rastuuu :fearful: :sweat_smile:
no o tom priberani,...tak doteraz som vzdy takyto cas mala od leta na sebe tych 4-6kg,a prvy x v zivote ma znepokojuje,ze som vobec nepribrala,stale sa pohybujem na tej istej vahe + - 1kg, :rolling_eyes:...no ten sinter v brusku,to asi vsetko nabera za mna,bo silu ma jak kon,vcera vecer ma tak kopalo,ze ma to obcas aj zabolelo a normalne som nevedela zaspat :confounded:...nechapem ako moze take male,mat taku silu :confused:
13. jan 2010 o 14:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja som vas prisla pozret ako sa mate??
13. jan 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
No fakt to tu viazne :sweat_smile: .
Sarica, ja som s malou nebola na prechadze v meste ani nepamatam :grinning: . No mala by som este vyuzit situacie, kym sa da. S dvomi deterancami to bude o drzku :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Marus, deturence rastu a rastuuuu. Vsak aj ry mas uz skoro poovicku tehu za sebou :wink: A k tomu kopaniu. Som zvedava, co nam napises v 36tt :grinning: :grinning: :grinning: . to bude uz ina sila :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gergi,presne na to som vcera v noci myslela,ked sa to opat zopakovalo,uz aj radko sa smial,ze je ako mlincek.ja vobec nechapem,ako moze mat taku silu,kopat a spriecuvavat sa v tom malom priestore,proste ono ma to fakt doslova niekedy zaboli,...to tak ma byt uz takto skoro? :confused: normalne mi zacali creva zblnkotat,co mi ich tam tak poprehadzovalo,potom si hadam zastalo,bo pupok mi slo vystrelit :sweat_smile: :confounded:
14. jan 2010 o 11:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maruš to sú len začiatky :slight_smile: Vo vyššom štádiu už zbadáš na brušku aj jeho nožičku alebo ručičku :wink: a kopanie bude viac cítit

gergi tebe sa to tiež pekne kráti :slight_smile: už vieš čo to bude? :confused: chlapček čo? :slight_smile:
14. jan 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofik, zajtra idem na sono. Dufam, ze sa nam malicke ukaze, a nebude sa hanbit :grinning: :grinning: :grinning:
marus, drobec ma este kopu miesta :slight_smile: a aku ma silu ti ukaze neskor :grinning:
14. jan 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma nestraste :astonished: ,ja to myslim vazne,ze ma to boli,nie vzdy,no v noci sa zacne vrtiet,priecit...a hadam tam aj stojky robi,no neviem ci je to normalne takto skoro,ze ma to aj dost boli ked je prilis aktivne a soik ked vravis o tom ze bude rucku,nozku vidno,mala by si mi vtedy vidiet brucho,je sice male ale pekne vidno,kde je a kde kopka a vlniii sa,vyduva mi ho ako keby som si prstom zvnutra tlacila :sweat_smile: ...ved uz len to je cudne ze som pohyby zacala citit v 15tt(14t+3d) a vsade pisu,ze od 16do 20tt by mala tehulka citit prve pohyby a mne uz pohyby radko v pohode citil v 17tt,akoze som rada,ze je take aktivne,len neviem ci to tak ma byt.jedinaaa,jedna co zacala citit pohyby v tom tyzdni je gergi z mojich vsetkych konverzacii tu na MK,no ale aj ona je druhorodicka a tie zacinaju pohyby citit skor.
juuuj,gergi tak sa zajtra ozviiii :dizzy_face: ...ja idem do poradni v utorok,ale asi mi sono nebude este robit,bo sestry som sa pytala,som zvedava ze kedy potom...bo uz teraz bude 6 tyzdnov co som vobec u neho nebola :rolling_eyes:
bruuu nocku a detickom BO-steky na nosteky :zipper_mouth: :dizzy_face:
15. jan 2010 o 01:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruš, aj ja som cítila pohyby veľmi skoro a tiež mi tvrdili že tak skoro to cítiť nemôžem :slight_smile:
15. jan 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si na 100% ista :slight_smile: ...mno konecne este niekto :sweat_smile:
akurat mimcu zacina discoteka v brusku...,asi zacnem s inym rezimom,bo ked si na toto zvykne,neviem kde sa s nim pojdem v noci prechadzat aby zaspalo :confounded: :sweat_smile:
16. jan 2010 o 00:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gergiii...mno cvo?chlaaap? :confused:
16. jan 2010 o 00:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej 19,19,19....hiiii :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. jan 2010 o 00:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,tu to zijeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
dnes som bola v poradni,sono mi nerobil,az o 3t :frowning2: ,pozeral ma len od spodu,a priii krcok mam pekne tak ako ma byt :wink:
vo stvrtok si budem niest moc,bo som mu vravela ze si ho kontrolujem a mam dost zvysene to ph,tak vraj pre istotu si to skontrolujeme,aby som bola kludnejsia :sweat_smile: :wink:
vravela som aj za skore a dost intenzivne pohyby ...heh,tak vraj sa ma az na buduce chcel opytat,a bol prekvapeny,ze tak skoro,no a ze aj to,ze ma obcas zaboli mimcove mrvenie sa,je normalne...,no takto skoro zriedkave,vraj budeme mat neakeho silaka akcneho :grinning: :sweat_smile:
19. jan 2010 o 21:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko :slight_smile:

Maruš už máš pomaly polovicu za sebou - a to tú lepšiu :wink: Už sa budeš len pekne gulatit :slight_smile:

Aj ja som pri Sofii cítila pohyby možno už v 17 tt a dobre si to pamatám, prvý som zacítila v metre ked som šla do kina. Super pocit :slight_smile:
20. jan 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a baby konečne budem prvá! Takže: gratulujeme Šimonkovi k druhým narodkám!!! :wink:
22. jan 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej,tiez sa priddaaavam,cmuq :zipper_mouth: :dizzy_face:
22. jan 2010 o 21:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj ja prejem Šimonkovi všetko nak k 2 narodeninám :slight_smile:

maruš už si v polovici - 20tt a ani sa nenazdáš a už budeš rodit :slight_smile: Chodíš aj na nejaký predporodný kurz alebo cvičenie pre tehulky?
23. jan 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme, za priania. Dnes budeme oslavovať. cez týždeň sme boli so Šimíkom kupovať kamión. Včera sa Mimika vrátila z lyžiarskeho a na dnes sa sľúbila starká s tortou. :slight_smile:
23. jan 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
nie som Lucencanka, ale poprosim vas o radu: potrebujem zistit ci su v Lucenci predajne s detskymi kocikmi a kde.
zatial som nasla len jednu aj to vo Filakove :confused:
dakujem
25. jan 2010 o 08:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanusa, v Lc je to nula bodov. Neoplati sa ti sem chodit. Je tu tusim len jedna predajn a v Priore a ta nestoji za nic. Zajdi si radsej do BB alebo navstiv internetove stranky :wink: . Z netu sa viac oplati objednat
25. jan 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky gergi, chcela som nazivo vidiet a skusit kocik...mame tam cestu tak pojdeme pozriet do prioru :dizzy_face:
25. jan 2010 o 15:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davno som nebola v Lucenci, ale ak sa nemylim, videla som pekne kociky v hypernove, rovno oproti pokladniam, v lete, asi v auguste. Neviem ci tam este su, vsetko sa tam tak rychlo meni
25. jan 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,nooo a mam polku za sebou..heh :sweat_smile: :dizzy_face: ,,,neak sa to rozsouplo,ale nak...,nak ho uz mame domka :dizzy_face: ,aj ked musim priznat tehu si uzivam naplno,je to fakt neopisatelny pocit a mala by ho zazit aspom kazda zena,...ked uz muzi nemozu :sweat_smile: :wink:
zatial som len pozerala par cvikov na nete,mam aj fit loptu tak som sa trochen po nej pogulala a obcas ked si spomeniem,postiskam ritusu(ako ked vam treba cikat)heh.no mala by som sa viacej hybat,bo dost som zlenivela...,moja aktivita spociva v tom,ze sa premiestnujem z gauca ku kuchynskemu stolu a aj ked mi to moja zazracna vaha nedava najavo,MM ma uz o tom upovedomil,ze neak zacinam "pucit" na takych miestach co asi velmej tehotenstvom nebude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
ale,ak mate skusenosti s kurzami dajte tipy :wink: aj kde a za cvo,a v com spocivaju :confused: dikes :wink:
heni,oproti pokladniam je momentalne nieco lakavejsie ako kociky,...cukraren :grinning: :wink:
25. jan 2010 o 17:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcaradko, no veru pekne ti to ubeha, onedlho budes stiskat ten najsladsi batoztek :wink: len to s cvicenim moc neprehanaj nie ze zacnes aj posilovat :grinning: :grinning: :grinning:
a cukraren, neviem ci vydrzi do leta, kym prideme, ale ako si pamatam, tak to bola malinka miestnost, neviem si predstavit ako tam natrepali pult a este aj nejake stoly, ale preco nie, po vycerpavajucich nakupoch, ak prave nemas mrazene v kosiku je fajn zastavit a posilnit sa pred cestou domov
25. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok