Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

helka101
19. aug 2010

@mirka7582 mirka kde byvaš? konkretne?

henikav
19. aug 2010

@mirka7582 aha, tak to uz sa dost dlho snazite, tak vam drzim palce aby bolo vsetko ok a veru chalanov ako bukov, dve krasne baby, alebo jedneho chalana a jednu babu, krasny parik, co ty na to??
No vazne ak budu dvojcatka, tak este budete musiet vymyslat
Uz ta funkcia na opravy preklepov zmizla :(

henikav
19. aug 2010

Co sa tych migren tyka, ja mavam tiez hrozne migreny, ale v tehotenstve uplne prestali, nikdy som sa necitila tak dobre ako prave vtedy a bala som sa ako to prezijem bez liekov.
@mirka 7582 kde byvate?? keby bolo stretko mozem skocit pre vas ak to nie je velmi daleko

mirka7582
19. aug 2010

@helka101 na Podjavorinskej kde je polnonakup 😀 daleko 🙂
@henikav mno uz mame ale stale sa nevieme rozhodnut ,robko,samko ,lukas,michael dakujem veru najlepsie parik a pokoj 😀

helka101
19. aug 2010

noo mirka my byvame na vajanskeho, takže tiež to mame ako dialku, ale asi by nas mm doniesol na aute... 😉 ak by to bolo vtedy ked bude doma...lebo pešo by som si už netruuufla.. halvne s malym, lebo on za ruučku dakedy ide a dakedy nie.. a nahanať ho v 9mesiaci, aby som dačo nevytratila 😀

henikav
19. aug 2010

@mirka7582 ja nie som daleko od podjavorinskej, teda od polnonakupu, mozem pre teba hocikedy skocit, no a stymi menami uz velmi vela vymyslas, najlepsie mat tolko deti, kolko vymyslenych mien, nie??

helka101
19. aug 2010

noo meno neriešime..lebo my tiež neveime... 😒

henikav
19. aug 2010

@helka101 aj pre vas sa mozem zastavit, pokial je to po lucenci, nie je problem

helka101
19. aug 2010

@henikav ideš si otvoriť na SK taxi službu? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale zlata sii 😉

ajkalc
19. aug 2010

@helka101 planujeme ist,lebo tie zabery su pekne. a na migrenu som si dala doniest z Ciech homeopatikum Neo-cephyl. Dalo sa to dostat aj niekedy aj u nas. Su dobre,aj ked osobne na homeo velmi neverim. A ake mate vybrate mena?

mirka7582
19. aug 2010

@henikav no pravdaze dve a dost a ak sa prirodzene podari tak este jedno 😀

mirka7582
19. aug 2010

@helka101 ano zlata 😉 bude nas zbierat po lc

helka101
19. aug 2010

@ajkalc nooo manželovi sa pači Terezka, Paulinka, Sofia, Nina a ja som preferovala Ellu, Stellu, alebo Danielu, Alexu... no mne sa nepači čo vybral on a jemu zase opačne... zatial sme tak dohodnuty, že bude Hana asi... neviem isto... alebo možno Nina... 😉 fkat neviem... niesom snim inejako stotožnena a chlapček bude asi Michael ak by sa to nahodou tak stočilo 😅

henikav
19. aug 2010

@helka101 jasne Heli, nova taxisluzba-henikav 😀 aspon si trosku privyrobim cez dovolenku 😀 😀 😀
Malemu prave vypadol zubok, uz ho ma pod vankusom, takze do rana myska musi doniest darcek. Aj tu nosi myska darceky za mliecne zubky?
@mirka7582 najhlavnejsie je aby boli babatka zdravucke, aby si mala tehu v poriadku, ze kolko babatiek sa vam podari, to uz vyriesi zivot sam za nas

ajkalc
19. aug 2010

My dufame,ze bude baba,lebo zenskych mien mame plno. Ale chlapcenske? Nic sa nam nepaci. Uz mame Kubka. Ja som chcela Filipa,ale manzel ani pocut. Tak Maximilian. Zenske bude Zuzanka. Ale pekne su aj Natalka,Katarinka

mirka7582
19. aug 2010

@henikav mno ano to je pravda sveta 😀 hlavne je nech je vsetko v poriadku a nech sme zdrave aj nase babetka 😀

henikav
19. aug 2010

@mirka7582 ale ja od teba ozaj byvam na skok, na bernolakovej, vies kde to je??? pri kruhovom objazde, blizko byvaleho Risa.
Mne sa inac paci Zuzanka, ja viem, uplne jednoduche, ale co uz, koniec koncov, kazde meno ma svoje caro

mirka7582
19. aug 2010

@henikav vazne ty kokso to sme blizko . 😀

henikav
19. aug 2010

@ajkalc ten vas Kubko pozeram by bol dobry super Mikovi na futbal, pridete na stretko??? Mozu si zakopat loptou, ci on uz skor baby nahana? prva puberta a tak??

ajkalc
19. aug 2010

Boze moj. Pubertiak odletel do Anglicka na prazdniny a ja mu robim recenziu v skriniach. no hroza,co tam vsetko naskreckoval. A to uz v nedelu pride a ja som este ani nevytriedila,nieto este poukladala. Dufam,ze stihnem. A chcem este vymalovat predtym.

ajkalc
19. aug 2010

@henikav on nie je velky futbalista. Skor sa venuje bojovemu umeniu wing-tshu,ci ako sa to pise. Ale ak date presny cas a datum,tak prideme urcite.

henikav
19. aug 2010

@mirka7582 niekedy sa dalo tu popri kolajniciach tam prejst aj na peso, uz si to velmi nepamatam, autom je to na 2 minutky, aj teraz som bola v tom polnonakupe, mama stale nieco vymysla

helka101
19. aug 2010

Noo pre chlapca som rozhodnuta pre Michaela, teda Miško... ale pre dievčatko nevieeem.. strašne som chcel Ellu, ale aj z tej zišlo, lebo hned všetci že Elka. a to sa mi nepači.. Em a Nel je plno, tak to som zavrhla hned na začiatku... ved uvidime, dačo len vymyslíííme 🙂
@henikav noo vidiíš, to ti je celkom fajn napad na privyrobenie 😀

no nič kočky, bežíím odvas.. ideme k našim.. 😵 pekny den.. večer nakuknem ak tu niektora budete 😎

henikav
19. aug 2010

@ajkalc nevadi, aj tak bude fajn, ak sa zideme na nejakom stretku. Mike sa chodil par rokov na judo, ale potom ho zacalai futbalove zapasy tak vycerpavat, ze nieco musel vypustit, casto sme zo zapasu leteli na trening, maly sa prezliekal v aute, s vyplazenym jazykom, no a potom bol 3-4 hodiny unaveny, nakoniec sme nieco museli vypustit, aj mi to vyhovuje, aj mna to stalo vela casu, aj penazi, drahe su tie kruzky

henikav
19. aug 2010

hlavne navrhnite ktory datum vam vyhovuje na stretko, mne najlepsie cez tyzden, ale to hocikedy, len nech to viem vopred a nieco ine nenaplanujem, my sme cez dovolenky dost rozlietani

ajkalc
19. aug 2010

@henikav no to by sme toho tolko nestihali. Jakubko chodi zo skoly vecer o siestej. Takze je vytazeny dost. Idem pokracovat v upratovani. Zatial pa vsetky.

henikav
19. aug 2010

no nic, ja idem zase trosku biflovat, len keby sa mi chcelo, iba otvorim skripta a uz zaspavam 😀 😀
vrelo odporucam ak mate problem so zaspavanim, ziadne prasky na spanie, otvorte si ekonomiu a do dvoch minut spite 😀

mirka7582
19. aug 2010

@henikav xixixi ano da sa tam vselico nakupit 😀

sofik
autor
19. aug 2010

baby tak vy ste toho popísali 😕 🙂

ajkalc vitaj v klube 😀 aj my prerábame domček 😉 a dúfam že tiež na budúci rok v lete budeme bývat 🙂

ajkalc
19. aug 2010

@sofik ahoj.a kde prerabate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre