• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

ahooojte :wink:
19. aug 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. aug 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne maly uloženy a ja mam veget... a napchavam sa .. :sweat_smile:
19. aug 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co dobre?ja som si nakrajala dynu.a tradicne si dam pohar piva.a zajtra bude veselo,preveselo.
19. aug 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo rožky s morčacou šunkou... :wink: ktomu chladenu colu, s ktorej mi je už kus zle, tak dnes posledny pohar a zajtra pauza :angry: mnam pivo, minule som aj ja stiahla celu plechovku :grinning: a čo je zajtra, že bude veselo?
19. aug 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dyna a pivo......dobra kombinacia.ako sa nastavuje,aby mi prispevky naskakovali same.ak niekto nieco napise tak neukaze,len ked idem na Kto ma spomina. Nenaskakuju prispevky same,ako pri klasickom chate?
19. aug 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie to tu tak nenaskakuje, stale si musíš kukať či ti nabehol novy prispevok ked vyndeš na hlavnu strnaku a tam maš najnovšie prispevky, tak ti ukže modrym pismom kde si bola :wink: alebo si pridaj tutuo temu do oblubenych, a tam si to vieš lepšie kontrolovať.. :sunglasses:

jaaj to hej , aby eše aj dnes nebolo veselo :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty davas maleho tak skoro spavat? A rano potom do kedy spinka?
19. aug 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo zvykne spavať od tej 20tej do 7mej.. :slight_smile: takže pohoda, ale dnes vybehuje, ešte je hore, tak si idem k nemu lahnuť, elbo ma sneho švahne... dakedy zaspí bez problemu sam.. a tearz štrajkuje.. a som chcela začať kukať film... a prt môžem :frowning2:
19. aug 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak posli manzela
19. aug 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manžel je v praci..
19. aug 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ides rodit?das si epidural?a pupocnikovu krv si date odobrat?
19. aug 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial som rozhodnuta bez epiduralu.. nemala som pri malom a prežila som, nedam si ani teraz. a tu pupočnikovu krv si nedame.... je tam priliš vela otazok, načo nam nedaju odpoved... kamaratka sa o to obšíírnejšie zaujímala... a nieje to bohviečo... zase v rodine nemame take formy rakoviny dedične, načo tato pupočníkova krv zabera... a duuufam, že ju nikdy potrebovať naše dieťa nebude :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. aug 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som za epidural. Naco sa mam trapit. Clovek si da plombovanie zuba pichnut injekciu a pri niecom tak dolezitom ako je porod si neda? Ale ked to pojde tak rychlo ako pri prvom,tak mi ju mozno ani nestihnu pichnut. :slight_smile:
19. aug 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, tu som, vidim ze rozoberate tazke temy, tak teda moj nazor epiduralku aaaaaaanoooooooooooo a krv z pupocnika som darovala, neviem ci sa da aj na slovensku, ale v be sa moze darovat, len to treba zahlasit skor
19. aug 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne uz niekolko krat pichali epidural,ale pri inych prilezitostiach,ako je porod. A je to v pohode. Skoro vobec to necitit. Len uz po tolkych vpichoch mam to miesto trochu citlive,tak ja teraz uz aj poslepiacky ukazem dokimu,kde ma triafat :slight_smile:
19. aug 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zase mam strach zo zubara, tak sa to snažim rieišť aby ma to nebolelo, ale pôrod ma tak nevystrašil, aby som to takto riešila a stale sa uvažuje či budem rodiť normalne aelbo sekciou tak možno to zažijem.. uvidime :sweat_smile:

Henika tu sa to da odobrať za poplatok, čo si hradiš sama okolo 25tisíc, alebo darovať..
19. aug 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajkalc ja som mala epiduralku len pri porode, ked som uz takmer niekoho po 20tich hodinach rodenia zmlatila, lebo mne sa porod spustil zastavil, spustil zastavil, tak vyvolavali, no hruza a ja som uz bola unavena, vycerpana, zacinala som byt agresivna, tak som na nich navrieskala nech si anesteziolog pohne zadkom, lebo som si ziadala epiduralku uz dve hodiny predtym a nejako nestihal. Potom tam bol do 5 minut :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja normálne nestíham čítať :slight_smile: tak sa to tu rozbehlo :grinning:
Vitaj @ajkalc medzi nami dievčatami :wink:
Ja by som tiež rada prísť na stretko, ale ja už som dosť načatá, tak neviem, či budem vtedy ešte doma.
19. aug 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helka101 sekciou nie ak nemusis, vazne neodporucam, ja som mala cisarsky v mladosti a teraz v starobe, ako som uz aj pribrala, tak sa mi obcas ta jazva zapaluje, pritom v mladosti som s tym problem nemala
19. aug 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav U nás zbiera vypadnuté zúbky spod vankúša zúbková víla a môže tam nechať nejaký peniažtek alebo sladkosť :grinning:
19. aug 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odobratie tu stoji 880 E.a potom kazdy rok nejakych 40 E.neviem sa rozhodnut.nie je to vela penazi a moze to pomoct aj inym clenom rodiny. Takze neviem
19. aug 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danabel tak ty sa velmi nehyb, len nohy na stol a hladkat brusko, aj to nie velmi intenzivne, lebo aj hladkanie moze vyvolat kontrakcie
19. aug 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav heni mala ma polohu KP... tak zato to zatial planuju takto, ale vraj sa uvidí v 37tt :sweat_smile: uvidime.. :rolling_eyes: najradšej by som spontanne, ale mala je od začiatku zle otočena.. :pensive:

Danabel no rada by som sa stebou stretla... ved uvidiš, ako sa ti bude dať, alebo sa stretneme už len s babätkami... už maš vybratu detsku doktorku?
19. aug 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pôvodne chcela tiež epidurálku, ale keď som sa rozhodla pre BS, tak sa to vyriešilo samé, oni epi nedávajú a podporujú prirodzené pôrody a vlastne všetko prirodzené. Som zvedavá ako to pôjde, keď tam už budem, tak nebudem mať na výber :sweat_smile:
19. aug 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danabel ja som rodila maleho 5hodín.. z toho 3hodiny som mala už bolesti velke, ale dalo sa to vydržať... :wink: a myslim, že druhy pôrod bude lahší, teda duuufam, že hlavne kratší :slight_smile: už aby to tu bolo...
19. aug 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helka101 no vidis.ja sa zubarky vobec nebojim. minule som si dala vymenit vsetky plomby.bolo ich 10 ks.v zivote som nemala injekciu u zubara.a ani porodu sa nebojim,len naco mame trpiet....
19. aug 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajkalc noo ved jasne, načo trpieť ked nemusíme :wink: to maš pravdu... ja som zase myslela to tak, že zubara sa bojím stršne, zla skusenosť z detstva a ten blok je tam... ale pôrod nebol pre mna až tak stresujuci aby zanechal nejake zle spomienky vo mne... :sweat_smile: zase sa ju aj bojim dať si.. predsa len pichaju to do miechy.. a som za všetko spontanne... tak nech to ide tak ako ma
19. aug 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc vsetkym.idem si citat knihu.
19. aug 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helka101 jasne, viem to pochopit, ked je porod rychly a bez komplikacii, tak ano, ale ako pise ajkalc, naco sa trapit ked nemusis. No a sekciu samozrejme ano ak je to odporucane zo zdravotnych dovodov, ale iste by som si ju nevybrala len tak
19. aug 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok