• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2008 IV.

20. júna 2008 
Miriamka, ty urcite skus vanu hned ako sa bude dat, ak ti to po vani neprejde ale zosilnie, mozes s kludnym srdcom vyrazit na Kramare.
A Verulka? Neviete o kolkej to mala? Ja uz som zvedava :slight_smile:
12. máj 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misanik, ja som tiez zo statiek prisla tak nejak poobede, ak si dobre pamatam, sak ona sa urcite ozve..
miriamka, no to vyzera vselijak, drzim palce :wink:
12. máj 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja si myslim,ze su to len poslickovia...ale vecer hodim urcite tu horucu vanu,a uvidime co bude dalej
12. máj 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, s radosťou oznamujem našu najkrajšiu správu: s poradovým číslom "2" k nám pribudol na Deň matiek o 1,15h náš vzácny pokladík Davdko s výškou 51 cm a váhou 3190g :slight_smile:
12. máj 2008 o 14:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotelka gratulujem. krasny darcek an den matiek :wink:
miriamka ako tak citam, ty asi pojdes v najblizsom case.... mozno dnes...? :slight_smile: drzim palceky.
12. máj 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dorotelka...gratulujem :wink:
Moni...mne je jedno kedy pojdem,len uz nechcem dlho cakat,neviem sa totiz maleho uz dockat :dizzy_face:
12. máj 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka to ti verim :slight_smile: ale neboj, isto to bude coskoro... ked si pisala ze mas pocit akoby si sa trhala, vtedy sa vraj zena otvara....ja som mala taky pocit v 7. mesiaci a na poradni mi zistil ze sa otvaram. U mna to nebolo ok, ale u teba v tomto tt je to krasne :wink:
12. máj 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misanik... uz to davno nie je tak, ze sa robi chlapcom automaticky sekcia, ale ak su vacsi ako 3500 g a vtedy ju robia - mala som dnes dokladny pokec s porodnikom a pred tym este s jednym gyndosom a zhodli sa, ze KP nutne neznamena sekciu u chlapcov...
12. máj 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotelka gratulujem, tesime sa na fotky :wink:
12. máj 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotelka... gratulujeme a tesime sa s tebou :wink:
12. máj 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fabiana neboj sa..ja som rodila normalne a maly mal pupocnu snuru dokonca 2 krat okolo krku..a preto ho dali po pôrode na 2 hodiny do inkubatora...

anjelok mozno aj ty to tak budes mat :wink:
12. máj 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luca ako to..u nas je to tak ze ked je chlapcek KP tak kôli vajickam aby sa neposkodili sa robi cisarsky rez...preco tak riskovat... :unamused:
12. máj 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme pekne, ste milé, fotky sú v albume :slight_smile: ... Ja som už prepustená z nemocnice, malý tam ešte asi 5 dní zotrvá :frowning2: .. Pustili ma 24h po pôrode kvôli kiahňam - to sa môže stať len mne... Za celých 27 rokov sa na mňa nenalepili a nakoniec ich dostanem týždeň pred pôrodom.. Je to normálne???
12. máj 2008 o 15:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotelka ani môj muz este nemal kiahne...ked bude mat maly tak neviem kam pôjde
12. máj 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To sa im potom asi, Mirka, neubráni... Náš Adam ich totiž doniesol zo škôlky a dostala som ich aj ja...
12. máj 2008 o 15:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotelka a ako si to znasala..som pocula ze dospeli to horsie znasaju a je to vraj nebezpecnee
12. máj 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dorotelka, boze moj kiahne, no my sme ich s muzom nemali ani jeden, takze nas caka asi peklo ked ich malicky prinesie. Ako si to znasala?
Luci aj tiez viem tak, ze tu v KE robia pri chlapcoch KP stale sekciu, kazdopadne lekar vie co robi, drzim paste.
12. máj 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dorotelka blahozelam, dufam, ze uz coskoro budete v pohode.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. máj 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misi to vam teda nezavidim..mne je luto aj môjho muza...

inak neviem ci viete lucka 0122 porodila..neviem ci tu niekto pisal..tak ja len tak... :slight_smile:
12. máj 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja sa k vam hlasim moje.....
no dnes som mala rozlietany cely den-bola som s drahym u zubara a odtial sme isli na pasy do nemocnice,na sono,a na poradnu k rizikovemu----ten mi zmeral tlak 140/80 takze dost zvyseny a jeho sprava znela ze zajtra mam ist rano na prijem porodnicky aj pobalena s taskami .....
a bud zajtra alebo v stredu mi musia vyvolat porod kvoli vysokemu tlaku :sweat_smile:
no poviem vam nic-moc ale nejak to zvladnem kvoli malinkej-som rada ze aspon uz budem mat malinku pri sebe....aj drahy ide pri porod somnou aj do vzdycharni tak dufam ze to dopadne dobre-drzte mi palceky babulky moje :wink:
12. máj 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heli drzim palceky a nebojaj uz budes mat malinku Sabinku pri sebe
12. máj 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helena...ale ved to je super,aspon vies ze zajtra uz budes mat malicku v naruci :dizzy_face:
12. máj 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misanik, mirka... dakujem... inak ja som si tiez myslela, ze chlapci s KP idu automaticky sekciou, ale doky mi dnes povedal, ze ak nie je drobec moc velky a ja moc malicka, tak je riziko niakeho poskodenia zanedbatelne vacsie ako pri normalnom porode... :slight_smile:
12. máj 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam za povzbudenie no neviem ci uz zajtra ju budem mat pri sebe ale skor si myslim ze az v stredu.....neviem ci sa bude chciet zajtra robit somnou doktorom-lebo mi tak povedal dr.ze bud zajtra alebo najneskor v stredu mi ho vyvolaju :wink:
12. máj 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luca no neviem to je asi vsade inak..ale u nas sa to robi hned sekciou..lebo môj maly bol v 35tt este tiez KP a to doki vravel ze sekcia...ale nastastie sa otocil tak sme rodili normalne
12. máj 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helena... drzime palce, inak je to zaujimave, ze ked uz clovek vie termin, tak ma zrazu vacsie nervy, mne tiez dnes povedali, ze v piatok do nemocky a v pondelok rodime a mne az vtedy trklo, ze uz je to naozaj tu a riadne panikarim... na jednej strane sa tesim, ze uz bude maly so mnou a na druhej mam strach z porodu... :slight_smile:
12. máj 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luca...a to Ti preco povedali,aby si neprenasala?Ja mam poradnu v stredu,a tiez cakam ze mi uz povedia ze ak do konca tyzdna nic mam prist aj s taskou.
12. máj 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, Heli, nebojte, bude to v pohode, uz budete mat babatka pri sebe :slight_smile: My cakatelky stale nevieme ani dna, ani hodiny... :wink:
12. máj 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri... ja som mu len povedala, ze sa spolieham na jeho usudok a dufam, ze bude porod viest tak aby bol bezpecny pre malickeho a pre mna, navyse ak bude mat maly v den porodu viac ako 3500g tak nebudu moct inak len sekciou, rovnako pri nepriaznivej polohe pupocnika... :wink:
12. máj 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LUCI no veru tak....takze aj teba caka cosi take??????ale nejak to zvladneme lenze ty mas aspon tu sancu ze mozes dovtedy porodit......nie ako ja -mne uz len zostava len dnesna noc bez vyvolavacky ak by som isla rodit v noci.......
12. máj 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok