Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

misanik
14. máj 2008

mirka vitaj doma a gratulujem este raz k malickej, vela zdravicka.

kats
15. máj 2008

krasne rano dievcata 😀
dalsia stastna mamicka je Evka - dnes o druhej v noci sa narodila mala EMMA, 3300g a 53 cm
gratulujem vsetkym maminaam co som zmeskala 😉

zlatik
15. máj 2008

Ahojte babulky.
Mirka, gratulujem k babatku, mala je krasna, budte zdrave a stastne!!!!

zlatik
15. máj 2008

Jeeej Galanta, mala je kraaasnucka!!! 🙂

verulka
15. máj 2008

cafte, miri, rebeka je zlata.
loss, gratulujem- teeeda nelly je riadne velka 😕

miriamka
15. máj 2008

Ahojte,
gratulujem novym mamickam....Loss,mala mala veru krasnu vahu 🙂
My sme boli vcera na poradni,doky povedal ze porodne cesty mam uplne pripravene na porod,krcok spotrebovany a otvaram sa...spytala som sa ze ci ak neporodim mam poradnu opat v stredu,a on sa len zasmial,ze toho sa bat nemusim,ze urcite dovtedy porodim. 😉

ajajka
15. máj 2008

ahojte baby ja len na skok gratulujem všetkym novym maminkam a detičkam prajem vela zdravia.
dve deti daju riadne zabrat aj ked samko je zatial ukažkove dieta no tonko zostal chory ttakže s tym mam viac starosti .už vas vela nezostalo čo?
ozaj aj verulke velka gratulacia neskoro ale predsa. 😀

efcso
15. máj 2008

Pripajam s gartulaciou vsetkym novopecenym maminam! 🙂
Loss, klobuk dole - ta vaha je dobra! 😀

aviril
15. máj 2008

Ahojte. Miriamka, tak držím palce, aby to už bolo čo najskôr a rýchly pôrod prajem.

misanik
15. máj 2008

Ahojte, gratulujem Evke aj malickej, obom vela zdravia a mliecka.

anjelok
15. máj 2008

ahojte maminy a buduce maminy..
my este stale v celku, gratulujem eviku, tak to bolo teda rychle 😉, kats pozdravuj ju a tesim sa na fotky
mirka20, super, ze ste doma, daj nejake blizsie info, ako to prebiehalo a tak..
miriamka no takze coskoro si mamina..u mna to teda tak stale nevyzera 😒

inak citala som vcera v tej mojej mudrej knizke, ze prvorodicky rodia priemerne osem dni po termine, tak neviem, kde to zobrali, lebo tu to tak nevyzera 😀

misanik
15. máj 2008

Jej miriamka, takze to uz bude? No som zvedava aky velky bude Jakubko, podla toho odhadnem aj nasho 🙂 Aj ja uz chem spotrebovany krcok a rodit 😢 Neverila by som, ze niekedy budem tak zufalo tuzit uz porodit.

misanik
15. máj 2008

Och anjelok 8 dni? Ale nase kocky vacsina rodili nejakych par dni pred terminom 🙂

miriamka
15. máj 2008

Anjelok,misanik...no uvidime ci to uz coskoro bude.CS som mala vcera 10 co neviem ci je dobre alebo zle,ale aspon ze krcok je uz spotrebovany.
No som zvedava aky bude velky nas maly...ako som tam citala aka bola malicka Loss,tak nas moze mat aj 4.5kg 😀

anjelok
15. máj 2008

misanik, no ved pisem, ze tu to tak nevyzera 😀

misanik
15. máj 2008

anjelok, dufam, ze my nemame za ulohu podporit statistiku 😀

anjelok
15. máj 2008

miriamka neboj, podla mna nebude taky velky

anjelok
15. máj 2008

no misanik, to dufam aj ja, ale u mna to vyzera tak, ze asi podporim 😒 ..ja som chcela dnes rodit, je pekny datum, ale stale nic..

misanik
15. máj 2008

miriamka ked je krcok spotrebovany tak je to uz dobre 😉 uz to bude raz dva, neboj. A na velkost som zvedava tiez 🙂 mozno nakoniec ani nebudu taki velki

misanik
15. máj 2008

Anjelok aj ja som si robila zalusk na dnesny datum, ale nic tomu nenasvedcuje. Kedy ides na kontrolu? Znova v pondelok?

miriamka
15. máj 2008

No uvidime...ja posledne 2 tyzdne uz vobec nepriberam,schudla som 2kg a pritom jem ako predtym...

misanik
15. máj 2008

miriamka a aj nejak ten krcok citis? Teda ked sa spotrebuval, ci si mala nejake bolesti, alebo tvrdnutie brucha.

anjelok
15. máj 2008

misanik v pondelok, tak som zvedava, ci si ma tam nechaju, alebo poslu este domov, ale to uz hadam nie..to by manzel neprezil 😀 ..ale ktovie, ked bude krcok stale taky, ci sa moze vyvolavat porod, tak ci ma nebudu len sledovat
a ty si ako spala v noci? dalo sa?

miriamka
15. máj 2008

Misanik...ja len posledny tyzden citim tam dole take rezanie,ako keby sa maly prerezaval von alebo co,a to bolo asi to skracovanie a otvaranie.Netusim...
Inac vcera som bola na poradni,a asi 10 babam povedal lekar,ze ak do nedele neporodia,v pondelok o 7.30 maju prist na prijem a porod im vyvolaju.

anjelok
15. máj 2008

miriamka, to akoze tolko bab bolo po termine?

miriamka
15. máj 2008

No bud boli po termine,alebo po vysetreni lekar usudil ze su zrale rodit napriek tomu ze do terminu maju aj 2 tyzdne.

misanik
15. máj 2008

anjelok dakujem, celkom faj noc, vecer am presla hlava, takze uz v pohode. No ja myslim, ze ta tam uz nechaju, ved uz to bude tyzden po. Podla man ti skusia dat ten cipok. Je to nejaka bakteria, das si ho vecer a malo by to pomoct krcok pripravit, Ked som bola v nemocne tak jedej babe co sa neotvarala tak vyvolavali porod. Asi dva vecere po sebe si dala ten cipok a krcok sa pekne prirpavil a potom isla rodit
Inak aj ja co som bola vcera v nemocnici tu v KE sa rozpravali lekari, ze maju normalne plno. Nemaju volne lozka, ze strasne vela zien je teraz v termine...

anjelok
15. máj 2008

aha, no po termine chapem, ale tie co maju do terminu 2 tyzdne, tak preco im to chce vyvolavat? to je divne..

miriamka
15. máj 2008

Mna by tam vcera aj lekar uz nechal...ale tym ze maju plnu prodnicu povedal,ze ked odtecie plodova a budu pravidelne kontrakcie mam prist.Inac myslim,ze keby mi dali jednu davku oxytocinu,porodim uz,.

enajka
15. máj 2008

Ahojte babulky ja som tiez este stale kinderko no ja mam este terminovo cas. Aj ked s nervami som na tom tak ze radsej by som to mala uz za sebou. No mazelik ma ukludnoval ze sa mu snivalo ze porodim 20 v noci tak som zvedava. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre