Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

miriamka
15. máj 2008

Baby,a uz vam prisla materska?Mne ani koruna 😠

anjelok
15. máj 2008

no ved ja si tiez tak hovorim, ze nech si este uzivam posledne dni, ale ako pise jankapo, uz sa mi ani lenosit nechce, ani nic..ale to asi preto, ze mam taku kadejaku naladu dnes

miriamka, ved tak je to najlepsie..prirodzene

anjelok
15. máj 2008

miriamka, no ja dnes netrpezlivo ocakavam...mala by som ist na nakup, tak dufam, ze pride

misanik
15. máj 2008

anjelok, ja som navarilo, vyprala, popratala, aj jednu navstevu pohostila a chem ist popoludni este s kamoskou an kafco niekde. Som si povedala, ze ked nerodim idem si aspon uzivat tu slobodu bez baba. Potom take nebude...

misanik
15. máj 2008

miriamka ani mne neprislo nic, ale ja cakam ci mi pride PN za marec vobec...

miriamka
15. máj 2008

A kedy vlastne materska chodi,to je k nejakemu presnemu datumu?

luca26
15. máj 2008

miriamka... mne neprislo nic, len list, ze mi ju priznali... este aj posielat by ju mohli... 😠

misanik
15. máj 2008

no luci aj nemam ani ten list ☹ Ale po skusenostiach ako mi poslali PN za februar okolo 20-teho aprila ma uz nic neprekvapi

miriamka
15. máj 2008

No ja nemam ani ziadne vyjadrenie,ani peniaze...parada system 😠
No ja som dnes tiez poupratovala dost,takze uz len relax 😉

anjelok
15. máj 2008

misanik, ja som vcera navarila aj kolacik upiekla, upratane mam..mala by som len riad umyt, co nejde do umyvacky a pustit umyvacku 😉 ..a este chcem umyt kvetinace, lebo ked pride manzel, tak este nejake kvietky chcem zasadit na balkon

miriamka, mne chodila PN okolo 15-teho a aj minuly mesiac mi prisla materska za ten jeden den v marci 15-teho aprila

misanik
15. máj 2008

JA som vcera zasa nepohla prstom kedze som mala taky blby den 🙂
miriamka, vraj to posielaju nejak podla abecedy, ale po tom 15-tom by to malo prist...

luca26
15. máj 2008

ja sice list mam uz 2-3 tyzdne, ale jest sa neda 😝 inak volala mi kamoska, ze jej materska neprisla 3 mesiace - dobry bordel v tom maju...

misanik
15. máj 2008

luci inak oni vazne to posielaju kadejako, mne napr prisla najprv ta PN-ka a az potom asi po tyzdni list o tom ze mi ju priznavaju ...

anjelok
15. máj 2008

luca, tak ked mas list, tak ti urcite pride, neboj..mne chodila celkom presne a nevynechali ani jeden mesiac..zalezi to urcite aj od toho ako rychlo to posle zamestnavatel a ci su vsetky papiere v poriadku
ja mam zamestnavatela velku firmu, kde su taketo veci na poriadku, takze asi preto to u mna prebehlo celkom hladko 🙂 ..chvalabohu aspon nieco 😀

luca26
15. máj 2008

babulky... ja sa pre dnes a zrejme na dlhsiu dobu lucim - zajtra rano nastupujem do nemocky... drzte sa a nech vam to rychlo ubehne a mate drobcekov pri sebe 😉 a aby so nezabudla rychly porod bez komplikacii !!!
majte sa, urcite dam vediet ako sme dopadli a stretneme sa v majovciatkach 😀 pa kocky

misanik
15. máj 2008

lucka drzim paste nech to mate rychlo za sebou, Vela zdravicka.

anjelok
15. máj 2008

lucka drzim palceky, budem na vas mysliet, nech si ty aj hugosko v poriadku

luca26
15. máj 2008

dakujem... aj ja budem na vas mysliet a silno drzat paste, hlavne nech ste aj vy aj deturence zdrave 😉 letim domov 🙂

aviril
15. máj 2008

luca, držím palce a gratulujem novým maminám

zlatik
15. máj 2008

Caute kocky, Luca, ja som bola v pondelok v 38tt a doky mi povedal, ze maly ma 3500g, takze tiez som prestrasena.
A to ti povedal, ze sekcia kvoli vahe???

keva
15. máj 2008

ahojte dievčence...ja som bola na v 37tt a mne doktor povedal, že malá má 2400g....skoro som odpadla...to je nejako málo nie?

fabiana
15. máj 2008

Materská chodí okolo 18-teho v mesiaci...
Luca, držkaj sa v nemocke!

dididi30
15. máj 2008

ahojte
keva nevadi, plus mintus 200 az 500g, takze pohodka....ale moze mat aj menej, aj ak to nevadi 😉

keva
15. máj 2008

no to mi povedal aj doki, že to nevadí...vraj je to plus mínu nejaké tie gramy....nech je to aké chce veľké len nech je to zdravé...
inak mne dnes nabehla prvá materská

anamor
autor
15. máj 2008

ahojte moje, vidim, ze riesite matersku, tak mne dnes nabehla 😉 sa normalne tesim, moj ucet po tej pnke zyval prazdnotou ☹ uz som si myslela ze ani nepride, prisla asi zaroven za par dni marca a cely april, teda myslim. Vymer vsak nemam....

duracelko
15. máj 2008

ahojte maminy. je možné to ze mne doktor nikdy nepovedal ani nenapisal do papierov kolko vazime a meriame?? ja ani neviem kolko malicka ma - len mam vytlacenu tabulku kolko by mala mat a podla toho si myslim ze aj má.

anamor
autor
15. máj 2008

duracelko ani nas nevazili a nemerali od 31tt, tak si z toho nic nerob....

anjelok
15. máj 2008

aj mne dosla materska pred chvilkou 😉

duracelko
15. máj 2008

idem aj ja pozriet na ucet cez internetbanking - ci mi prisla materska za april 😀

duracelko
15. máj 2008

jeeej, aj mne nabehla dnes na účet moja PRVA MATERSKA 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre