• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2008 IV.

20. júna 2008 
xi xi didi to nase druhe to je take predsvadbove.... :grinning: lebo na maleho narodky sme sa brali :grinning: :grinning: :grinning: takze sme to nejak neustiehli -vlastne ON :grinning: ale teraz som uz aj rada, aj ked to bol sok, lebo bohvie kedy by sme mali druhe :grinning: :grinning:

ja som chcela o desat rokov, a teraz som rada, lebo sa vratim do roboty a budem sa musiet vsetko ucit odznova :grinning: :grinning:
16. máj 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didi aj ty mas tie tlaky na zospodu? Teraz mi znova zacinaju :confused:
16. máj 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja to mam uz 3 tyzdne a kazdy den viac a viac :frowning2: pri malej som to nemala....
no pekne teda, no nevadi, vybavis si a bude....no ja som tiez chcela az neskor ale nakonie som si povedal,ze teraz alebo nikdy a hned na prvi sup sa nam podaril.....malu sme robili skoro rok :slight_smile:
16. máj 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsak to sa divim ja osm pri malom nemala vobec bolesti az do porodu.... :confused:
My sme tiez maleho ,,vyrabali,, :grinning: skoro pol roka a tato je taka malicka vtierka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vies co si myslism,ze je to tym,ze pri prvom sme nic nevedeli, teda aspon ja nie a teraz viem vstko tak mozno rpeto, ale fakt to pichanie si nepamatam, bolo to lahke tehu, lahodka aj som si pospala poobede teraz nic ani vecer nespavam...hruza
16. máj 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja naopak nevedela som spat a teraz liham ako zabita a asi to bude aj tym mojim malym sidlom :grinning:
16. máj 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm vidis a ja opacne aj ja mam sidlo ale mozem si zdriemut ked je v skole, ale aj ak mi nejde na spanie, neviem...
ok moja idem ja hajat papa a pekne snicky :wink:
16. máj 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru nocku :wink:
16. máj 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko mamulky a este bruska :slight_smile:
fabi, kde sa ponahlas? este nie sme na rade :slight_smile: ja sa mam teraz lepsie, ako v vsetky mesiace predtym, ten tlak, co popisujete, som mavala tak okolo siesteho mesiaca, ked som dlhsie stala alebo chodila, teraz nic, uplne nic :slight_smile: ale aj pri Jankovi mi nebolo nic a prislo to necakane :slight_smile: ale ja si este pekne krasne pockam..
17. máj 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky!
Luci, ešte nie sme na rade, ale ja vás predbehnem... :grinning: Moje deti sa dosť ponáhľajú na svet, zajtra začínam 39tt a presne tak sa narodila aj Kristínka. Okrem toho, pôrodné cesty sú pripravené, otvorené takmer na 4 cm, včera odišla aj zátka, takže už je to otázka pár dní, možno hodín, no veď uvidíme. Zatiaľ sa ale nič nedeje...
Nepribudli nejaké bábätká?
17. máj 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehuly lucia,fabiana ešte si to pekne užite s jednym dietatom .Ja som si to nevedela predstavit ake tobude s dvoma ale je to časovo strašne naročne aj ked malinky zatial len papa a spinka ale zato ten starši doniesol zo školky kašle tak mam s nim viac starosti ako s drobcom.No už by som nemenila,teraz sme už fakt taka rodina :grinning: :sunglasses:
17. máj 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fabiana, nemôžeš ma predbehnúť. aj ja už chcem ísť. mne však zatiaľ zátka neodišla, len už mám skoro úplne vstrebaný krčok.
17. máj 2008 o 12:16  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MIRIAMKA PORODILA
JAKUBKO , 53 CM, 3720 G
:grinning: :dizzy_face:
17. máj 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, blahoželám, nech sú obaja zdraví . tak dosť veľký chlapisko
17. máj 2008 o 12:23  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej, tak Miriamka to ma konecne za sebou!!! Srdecne gratulujem k Jakubkovi :slight_smile:
17. máj 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
v mojom albume su fotky Losskinej Nelly :dizzy_face: bola som ich dnes pozriet, maju sa fajn, v pondelok ich snad pustia, tak sa vam isto ozve aj sama :wink:
17. máj 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fabiana, tak uz aj ty sa predbehujes??? :wink:
Ja tu fakt ostanem sama :cry:
Ja uz chodim na prechadzky, tlacim do seba caj z malinovych listov, sexik, horuce kupele a furt nic. Zato lonova kost ma boli tak, ze ledva zdvihnem nohu a obcas citim z dola take rezanie s krcom. Ani to neviem opisat.
17. máj 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, miriamka super, tak uz to ma za sebou :wink:..gratulujem a zelam vela zdravicka, nech ste skoro domka
17. máj 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte miriamka gratulujem k jakubkovi vela zdravicka a hla´vne vela mliecka.

anjelok ty stale nic? uz mas aj po termine. :slight_smile:
17. máj 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zlatik, ja mam rovnake pocity, nemusis opisovat :slight_smile: mne v utorok doktor povedal, ze som viac ako na prst otvorena a ze mi dava tyzden. a zatial furt rovnako :sunglasses:
17. máj 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééé, Miriamka, blahoželám k Jakubkovi!!!
17. máj 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fabiana, tak ako sa citis?
17. máj 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatik, ja to mám tiež s tými pocitmi ako ty. strašne ma kosti bolia a tiež cítim čosi s krčkom.
loss, teda tá malinká je riadna veľká slečna.
Fabiana, hádam si už nešla?
17. máj 2008 o 19:27  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, MISANIK dnes porodila NORKA, 3420g, 52cm .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. máj 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte gratulujem misanikovi aj miriamke :grinning:
kto tu vlastne este ostal 2v 1? je tu anjelok, aviril, fabiana, zlatik, ja a to je vsetko???? a je len polovica maja :sweat_smile:
17. máj 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kats a ja??? Ja sa toho brusiska asi nezbavim uz som ako sud :angry: :angry: :angry:
17. máj 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pripajam sa ku gratulacii novym maminam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. máj 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livka prepaaac :sweat_smile: , takze nas je este 6 co sa kotulame svetom :grinning:
17. máj 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak veru ale mohlo by to prist zajtra vecer...nas tato ma narodeniny. :slight_smile:
17. máj 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem misanik, tak to obe s miriamkou rozbalili dnes..no a ja stale nic :angry:, aj ked bolesti som mala v noci riadne, aj doobeda, ale poobede to vsetko preslo a uz je to ok :frowning2:, ja budem dozivotne tehotna
takze tie vahy maju obe ok, ako sa bali, ze budu mat slonikov :wink:
17. máj 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok