Máj 2008 IV.

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....
jankapo
18. máj 2008
No Livka, to snad ani nie je pravda...neprehanas to trosku? ty a rizikovka? ojooj... 😉
livka299
18. máj 2008
No veru Janka a to som si myslela ze sa stretneme v porodke 😃 😃
jankapo
18. máj 2008
Potvorka, gratulujeme, super ze ste tak skoro doma, no kde je lepsie... 😉
Tesime sa na fotecky, uzivajte si...a sup ta do Majovcatiek 08...
galanta
18. máj 2008
potvorka,gratulujem,krasne miery.vsetko dobre,vela zdravicka stasticka...
duracelko
18. máj 2008
ANAMOR - dik za doplnenie do tabulky...

VS3 a Potvorke gratulujem k babetkam - nech su vase deticky zdravé
mirka20
18. máj 2008
gratulujem vsetkym novym maminkam a zelam vela zdravia, sil a mliecka x-)
dididi30
18. máj 2008
mirka ved aj my tebe gratulujeme 🙂 a tiez vela zdravicka a mliecka 😉
hodmon
18. máj 2008
kocky, ja mam zajtra poradnu v porodnici ... idem pre istotu zbalena..tak ked sa neozvem,nechali si ma tam
aviril
18. máj 2008
hodmon, tak veľa šťastia
enajka
18. máj 2008
babulky aj mne drzte paste zajtra nastupujem do nemocky a v utorok rano vyvolavaju porod bojim bojim 😞
fabiana
18. máj 2008
Enajka, aj ja zajtra nastupujem do nemocky a v utorok ma čaká to isté... 😉
fabiana
18. máj 2008
Aj potvorke gratulujem k synčekovi... 🙂
aviril
18. máj 2008
enajka, fabiana, držím palce. a prečo vám vyvolávajú pôrod, veď ešte nie ste po termíne?
verulka
18. máj 2008
potvorka gratulujem...kocky, preco vam vyvolavajuporody, ked este nemate TP =-)
enajka
18. máj 2008
mne povedal lekar ze placenta prestava plnit svoju funkciu takze by bolo lepsie ukoncit tehotenstvo.Moc tomu nerozumiem no snad lekar vie co robi
aviril
18. máj 2008
tak v tom prípade ano, to radšej ukončiť, keď je už placenta prezretá. budeš to mať aspoň za sebou.
verulka
18. máj 2008
jasne, enjaka, ja sa len pytam 😉 ked placenta nefici, tak treba babo vybrat...neboj, bude to v pohodke, moze sa to este aj same pustit- zo stresu 😉 kazdopadne drzim paste
livka299
18. máj 2008
No baby ani ja neverim ze ma zajtra poslu domov, no ale uvidime 🙂 🙂 kazdopadne dam vediet... 😉
aviril
18. máj 2008
potom tu už ozaj nik nezostane, držím palce livka
enajka
18. máj 2008
ved sa vsetky stretneme v majove babteka ci nie? ozaj a co anielok?
azurmanka
18. máj 2008
Vsetkym novym mamickam srdecne blahozelame.....Aj nas caka zajtra rano poradna,tak uvidime.....vela stastia vsetkym buducim mamickam,nech su babatka zdravucke a porod co najlepsie znesitelny..... x-)
livka299
18. máj 2008
Aviril dakujem 😉 😉
anjelok to uz urcite ma za sebou 🙂
aviril
18. máj 2008
enajka, hádam to ešte v máji stihneme porodiť ]-(
azurmanka, snáď ťa na poradni poteší dr.
kats
19. máj 2008
baby drzim vam palce nech to mate v utorok rychlo za sebou a babatka krasne pri sebe 😉
novym maminam gratulujem 😉
livka299
19. máj 2008
Ahojte baby tak ja som opat doma, nechcu ma 🙂 ani mala vidiet 🙂 Som uplne bez bolesti, bez priznakov :-S :-S :-S
Akurat mi dnes dr. pichla nejaku injekciu aby sa krcok zacal pripravovat...tak uvidime, v stredu mam dalsiu kontrolu
eviku78
19. máj 2008
ahojte majovky. tak sa len hlasime,ze sme doma z porodnice. som velmi rada, ze uz sme konecne doma. neskor napisem viac. drzim palce kinderkam a za seba mozem povedat, ze porod bol fakt v pohode a dokonca to bol pre mna zazitok 😉
dididi30
19. máj 2008
ahojte, tak konik nam nesiel co??
livka joj to vazne ziadne priznaky?? ja uz 3 tyzdne a od dnes je drobec nejaky kludny....
v sobotu som mala 4 hodiny nepravidelne kontrakcie ale po tych 4 hodinach nic, ako keby sa nic nedialo....
eviku gratulujem a to tak skoro si doma??
sandrika
19. máj 2008
no neni to poriadku dnes sme mali ist domov a ten zapalovy parameter mu zase vyskocil z 11 na 26 zajtra sa mu urobia kontrolne testy a podla toho uvidia ci mu nasadia zase dake antibiotika a uz zase len naslepo no aspon s papanim mi konecne vecer urobil radost lebo cely den jedol len po 20 ml a teraz 90 tak hadam mu moje mliecko doda sil bojovat
anamorautor
19. máj 2008
ahojte,no dnes nam pekne blbol konik.

aviril nezabudaj, ze aj ja som este tu a uz by som tiez sla rodit :-N
keva
19. máj 2008
ahojte dievčence...ja som bola dnes v poradni a už som sa konečne otvorila ale len na jeden prst...a od včera mám chrípku a vraj mi to môže len urýchliť tak uvidíme....

Začni písať odpoveď...

Odošli