Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

malibuu7
24. máj 2008

tak to aby si sa uz pomaly nachystala na zajtrajsok... 😀
ja mam tiez dnes pocity ako keby som to mala dostat, no ale ja uz neviem, i tak mi to stale pride nejake rovnake..

anamor
autor
24. máj 2008

ahojte kočky, tak ja som tiež stále doma, blahoželám keva, super rýchly pôrod o tretej ešte na nete a o desiatej malá vonku, suuuuuuuper. Aj my chceme, aby to už prišlo. Ja som mala včera bolesti - krížové a menzesové podbruškové, všetko ostalo po starom, ustúpilo po sprche.... zajtra je nedela - pekný dátum k tomu už len tú moju malú potvorku presvedčiť, že aj dnes už môžme ísť 😉

kats
24. máj 2008

Ahojte, tak sa hlasim zas 😉 dufam ze ked sa tu budem vytesovat tak mi to neprestane 🙂 ale uz od pol tretej mam kazdych 20 minut kontrakciu, a zatka stale odchadza - inak fuuuuj 😅

jankapo
24. máj 2008

Ahojte babulky, mam spravu od Livky

Sabinka sa narodila vcera, 23.5.08 o 10:30, 49 cm, 3590g....
Ze porod bol rychly, ale museli Livku cistit a stratila im vela krvi, tak je slabunka, ale urcite sa z toho skoro dostane... 😵
Gratulujeme im vsetkym, maminke, tatkovi, aj braskovi.
😉 🙂

kats
24. máj 2008

jeeej Livka, konecne tak teda gratulujeeeeem jej aj tatovi a malinkej Sabinke 😉

jankapo
24. máj 2008

Kats, mne rano odisla zatka a vecer bol maly s nami. Tak vas Matusko pride v nedelne rano...Hm??? 😉 🙂

simka9122008
24. máj 2008

No super teším sa spolu s nimi a prajem im všetko dobré hlavne nech sú zdravučké a čím skôr doma 😵

kats
24. máj 2008

janka, kiez by 😀 uz sa ho nevieme dockat 😉 zeby aj nas Matusko bol taky rychly ako vas? 😉

jankapo
24. máj 2008

No dufam, ze nenarobi svojmu menu hanbu. 😉

eviku78
24. máj 2008

ahoj kati. tak drzim palce, aby bol Matusko dnes na svete a aby si mala pohodovy porod 🙂
prenechavam ti dnesny termin, pretoze dnes sme mali rodit my 😉 😀

kats
24. máj 2008

Ahoj Evi, ako sa vam doma dari? no dufam ze sa mu do zajtra podari dako vyliezt von 😉

jankapo
24. máj 2008

dievcata, nestvite ma...dnes mam narodky, tak prosim nejake babatko s takym krasnym datumom. ok???

kats
24. máj 2008

janka, tak vsetko najlepsie v takyto krasny den nech sa vam len dari a vsetko je dobre 🙂

jankapo
24. máj 2008

kati, diky...
🙂
prave sa smejeme ze aka oslava... 😀 alcohol-free...xixi...no nic, domaca pohoda. najkrajsi darcek by bol kebyze maly nekolikoval a pekne buval celu noc
ze aka zmena prioriit.... 😀

eviku78
24. máj 2008

jani vsetko naj, naj.
kati nam sa dari az nadmieru dobre a mam aj trosku strach, ze je malicka az taka dobra. zobudi sa, napapa sa a hned spinka. aj v noci sa budi len raz a potom nadranom. stale len spinka. stale sa o nu len bojim. a dnes som dokonca vyliala mliecko, co sa mi podarilo poodsavat do zasoby, tak som taky rev spustila ze az. 😢

eviku78
24. máj 2008

no nic kinderka a maminy, idem sa venovat malej. ideme masirovat a potom kupat. pekny a pohodovy vecer prajem.

kats
24. máj 2008

maj sa evi, neboj sa mala je len spachtos, pekne papa a to je dobre 😉

anamor
autor
24. máj 2008

caute caute,
kats drzim palce nech to pokracuje a do rana ste rozdvojeni, ako pise janka 😉 ale inak ma tu vsetky predbehnete 😒 ach jaj
janka VSETKO naj k narodkam, som chcela porodit kvoli tebe dnes a uz z toho zjavne dnes nič nebude 😖 ale nenahnevam sa aj keby to bolo zajtra 😉 apropo na tej oslave a zmene priorit som sa fajn zasmiala 😀

a livke blahozelaaaaaaaaam 😵 😵 😵 a Sabinke tiez

jankapo
24. máj 2008

no romi, do polnoci mas este 5 hodin... 😉 ja som to zmakla za 2,5 hodiny, tak nikdy nevies... 😀
ale ja som vravela ze do konca tyzdna zatvarame tuto temu...tak este mas nadej... 😵

kats
24. máj 2008

janka, 2,5 hodiny !!!! tsssss teraz mas najlepsie priority 😀
anamorka, este to mozes stihat 😉

kats
24. máj 2008

jani, prosim ta ta zatka, je normalne ze uz od vcera zo mna postupne vypadava? vcera hedasty hlien, a dnes uz hlien s jasno cervenou krvou - to ma dost sokovalo...

tajomstvomaj
24. máj 2008

juj do kelu nejdu mi pridat tabulecky, boze ten kon je pomaly 😠

tajomstvomaj
24. máj 2008

treba sa postazovat a ide to, len to nezakriknut 😉

jankapo
24. máj 2008

kats, jasnocervenaaaa???? 😲 😒 no moja, tak to by som balila tasku a sup na kontrolu...nechcem ta plasit,ale sa mi to nezda...mne odchadzalo doobedu take hnedaste hlienovite, potom voda a tesne pred porodom, ale fakt tesne tesne na vlozke krv, ale to uz sa maly doslova tlacil von...

kats
24. máj 2008

jeeejda, ja som si nasla toto a teda som sa ako tak ukludnila a teraz ty 😅 http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_i...

jankapo
24. máj 2008

beriem spat...ukecala si ma... 😉
aj tak zajtra rodis... 😝 😀

kats
24. máj 2008

no ale aj tak si mi nasadila chrobaka do hlavy 😉

anamor
autor
24. máj 2008

no nič, asi nepridam co som chcela, mozno zajtra, nejako to ide pomaly, vyhadzuje ma to.
kats ja som citala tiez ze krvave pasiky su ok

hodmon
24. máj 2008

caute kocky,
mna dnes pustili z nemocince domov...porodila som 19.5.2008 malu Barborku s vahou 3170 g a 52 cm
porod som mala suprovy, do porodnice som sla na poradnu tak ako som vam pisala....do mojeje porodnice ma vsak nevzali, koli poruche krvi....zobudili sa, ze u nich nemozem rodit, ze mam ist do fakultnej nemocnice...tam ale nemali miesto, tak ze ma chceli len vysetrit a poslat domov....na to mi zrazu povedali, ze mi natocia EKG....po EKG ma poslali na porodnu sal a do 2 hod bola mala na svete..necitila som ziadne kontrakcie, az ked mi spustili plodovu vodu som mala asi 7-8 kontrakcii a po nich som 3 krat potlacila a bolo to....takze na to ake som mala problemy bol porod vynikajuci, co sa neda povedat o siti

kats
24. máj 2008

Hondom suprovy porod 😀 mala ti chcela asi vynahradit vsetky problemy co si mala pocas tehotenstva 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre