• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2008 IV.

20. júna 2008 
autor
zlatik tak vydrz do polnoci a potom vyraz do porodky... a mozno to tentokrat ozaj začalo :wink: mna inak tiež riadne boli podbruško a zle sa mi chodí, ale ja už ani hádam neverím, že to môže prísť :sweat_smile:
26. máj 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda, mna tie krize fakt brutalne bolia a tvrdne mi brusko a co viac, od obeda som bola 3 krat na wecku
26. máj 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anamor,Zlatk...drzim palce aby to uz aj u vas zacalo :slight_smile:
26. máj 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirimaka dakujeme :dizzy_face:
zlatik no clovek nikdy nevie, mozno dnes ozaj pojdes, do tretice vsetko dobre :wink:
26. máj 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatik to vyzera nadejne :wink:
26. máj 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, v noci o 02:32 mi dosla sms od anamor, ze jej o 0:30 zacala odtekat voda, od 1:00 ma nepravidelne kontrakcie - od 20 do 5 minut a chystali sa do porodnice.
takze jej drzme palce :slight_smile:
27. máj 2008 o 05:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilly anamor drzime palce a daj urcite potom vediet
27. máj 2008 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anamor ideeees, drzim palce :wink:
Zlatik aj ty si uz isla? Aj ja dnes idem, ale na kontrolu. Bojim sa toho co mi zas povie, si uz u toho doktora pripadam ako keby som si to vsetko len vymyslala.
27. máj 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romi, supeeeer, tesiiiim sa. :dizzy_face:
Tak see you v majovciatkaach.... :slight_smile:
27. máj 2008 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor, no vidis aka som bosorka ? :grinning: :grinning: vsak, ked sa mi sniva, tak to nieco znamena :grinning: :grinning: drzim palce...
27. máj 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor supeeeeer. dufam, ze uz o takomto case pekne oddychujes na izbe a natalka odfukuje vedla teba. zlatik, dufam, ze aj ty si uz v porodnici :grinning:
27. máj 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky, tak ja sa hlasim este stale ako 2 v 1 :frowning2:
Vcera to zacalo fakt nadejne, bola som sa prejst v zahrade, v kuse bolesti v krizoch a v podbrusku, potom som sa rozhodla hodit si horucu sprchu a po nej som uz nemala ziadne krizove bolesti, len mi tvrdlo brusko a nakoniec to uplne po hodine ustalo.
Vecer som mala vytok, uplne tekuty ako ruzova voda. Dnes rano je toho uz menej a je to zlta voda. Ja som uz na nervy :confused:
27. máj 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej, zabudla som na Anamor, tak predsa to prislo samo, juuj, fakt jej drzim palce a fandim, ved ona mala termin predo mnou.
27. máj 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja stale 2v1 :unamused: u mna to tiez vcera vecer a v noci vyzeralo nadejne, no nic... dnes ma riadne bolia krize, brusko tvrdne stale, no ale neviem, inak ziadne ine priznaky...
27. máj 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Malibu, si este tu?
27. máj 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano som
27. máj 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prave som sa vratila z poradne a hadajte co? Nic :angry: Krcok sa trolinku skratil, ale stale uzavrety. Horsie ze mi dr zajtra odchadza na 3 dni prec, takze musime vydrzat do soboty. Tym padom ja uz sa rodit neponahlam, ale ak sa to do pondelka nerozbehne, v utorok alebo v stredu mi to vyvolaju.
27. máj 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bruska!

uplne chapem, ako sa citite, nam vsetkym, ktore sme sli ako tak na termin, uz z toho poriadne sibalo... a ked si predstavim, ze vy ste to tu vsetko museli aj odsledovat... nezavidim, ale nebojte, dom si vo vasom brusku urcite nepostavia... pride aj na vas! :grinning:

drzim vam palce, hlavne vela trpezlivosti, kym ste 2v1 a potom vela sil!!!
27. máj 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anamor..tak uz mas urcite chrustika pri sebe :dizzy_face:
27. máj 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute zienky, tak mamka mi dnes zohnala temesvaryho roztok na urcenie plodovej vody, takze ak opat bude nieco vytekat, budem vediet o co ide :wink:
Darka, tak my dve sme na tom rovnako, ja tiez ked do pondelka nic, tak v pondelok idem do poradne do nemocnice a v utorok sluzii moj doky, ktory povedal, ze to nebudeme zbytocne natahovat ak sa to samo nerozhybe.
27. máj 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dostala som správu od anamor,Natálka sa narodila o 17:05 má 3500g a 52cm
G R A T U L U J E M E !!!
27. máj 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konecneeeeee....supeeer, uz sme sa nevedeli dockat.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Romi, tak vidis, uz si aj ty maminka, gratulujeme ti a tesime sa v majovciatkach na vas.
Prajem rychle zotavenie a skory navrat domkov. A vsetko dobree...
27. máj 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anamor, supeeeer :dizzy_face: mas ip :wink:
27. máj 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anamor gratulujem a hlavne vela zdravicka mamicke aj malej Natalke :dizzy_face:
27. máj 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Takže my sme už doma odvčera. Len som vôbec nemala čas napísať, deti mi dali zabrať.
K pôrodu len toľko, že takú rychlovku ste asi nezažili. Rano slabé kontrakcie, ani som nechcela ísť, úplne slabulinké a večer o 17.00 mi pustili vodu, že vraj na 3cm otvorená /a na obed len na 1cm ma prijímali/. bolesti skoro žiadne a potom odrazu po pustení vody hrozné bolesti a už o 17,25 bol malý na svete. Rychlovka.
Ak budem mať ešte niekedy čas, popíšem viac.

A gratulujem novým mamičkám - tuším anamnor aktuálne. super.
27. máj 2008 o 22:22  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor gratulujem k Natalke... :grinning:
28. máj 2008 o 05:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vecer mi este pisala anamor:

ahojte, trvalo to dlho, bez epi by som asi umrela :frowning2: 16 hodin som mala kontrakcie pravidelne, o 9:00 prva epi bola ulava. Mala dost place. Inak je ok, dufam. Prisala sa krasne.
28. máj 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anamor gratulujem, vela zdravicka :dizzy_face:
28. máj 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor super, gratulujeme. tak si sa aj ty dockala a uz mas malinku pri sebe. neboj, este len terza zacne tóčo :wink:
28. máj 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor aj ja srdecne gratulujem :slight_smile:
28. máj 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok