Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

anamor
autor
29. apr 2008

dobre ranko katmi 😉
ak myslis galantu, tak jankapo uz doplnila vecer, tu funguje spolupraca 🙂

anamor
autor
29. apr 2008

blahozelam samozrejme gal k Sarlotke a zelam vela sil, spanku a mliecka 😉

fabi neviem presne kolko to stoji, ale v homeo teme sa spominlo ze cca 50-60 korun jedna ta homeo tubicka, vraj zavisi od lekarne. Zajtra ti poviem presne....

hodmon drz sa, davno si tu nebola,uz som na teba myslela, kedze mame rovnkay termin 😉

anamor
autor
29. apr 2008
jankapo
29. apr 2008

Breee ranko...dalsi bruskaty den pred nami... 🙂
Katmi...vidiiis...my davame babatka do tabulky pomaly skor ako sa narodia...
😀 😀 😀
Idem kuk co sa pisalo este vecer...

anamor
autor
29. apr 2008

janka veru ty uz mas tusenia 😀

jankapo
29. apr 2008

Etuska- no neviem ako s epi, ale tam si asi kazda nemocnica moze uctovat kolko chce...uz aj v KE-Saci je riadne draha, myslim ze v oktobri, ked rodila segra, tak stala 3900Skk (nezarucena info)..Na Rastislavke stoji 2500Skk, pokial viem, proste je to nadstandartna sluzba, platis za anesteziologa, pouzity material (kanily a vsetko), no a samotnu latku...Ja si myslim ze do tych 3000Skk je to ok, viac, to uz je na uvazeni, ci sa to naozaj oplati...

Maminky vsetky nase...vy sa nam sice vyhrazate s nedostatkom spanku, a mlieckovanim a tak...ale my sa na tie nase babiky aj tak neskutocne tesimmme.... 😵 😵 😵 😵 Od vzrusenia uz ani spat nemozme (aj keby sme chceli)
Myslime na vas, nech sa vam dari a nech ste zdravunki vsetci a nech vam vela pomahaju manzelia a rodicia a vsetci, to je hlavne..

aviril
29. apr 2008

Ahojte. S tou meltou je to super tip. Inak, pri druhom som strašne mala rada na raňajky maslové rožky s meltou a kojila som ho do 9 mesiacov. Takže asi to má niečo do seba. A pijavala som ju aj na večeru, ale nikdy ma ten súvis s mliekom nenapadol. Dobre vedieť.
Gratulujem k májovčiatkam. Inak, kde je ten album, kde sú už detičky pofotené?

anamor
autor
29. apr 2008

V BA stoji epi v kazdej porodnici 2500, o inych porodniciach info nemam.

anamor
autor
29. apr 2008

avril mrk hore na tejto strane je tam link. No zeby som kupila aj meltu???? 😉

jankapo
29. apr 2008

Verulka ma nove foto...som uuuplne totaal dojata z tych deti...
no a zavistou mi trha srdce z tej postavy...
😵 😀 😝

anamor
autor
29. apr 2008

fakt ma verulka uzasne foto a ta figura, no nic musime mat styri, nech sa dame dokopy 😎 😀

verulka
29. apr 2008

diky 😀
galante gratulujem 😵

aviril
29. apr 2008

no verulka, gratulujem. A tá postava, asi to skúsim ešte raz 😀 A prekvapená som zostala pri tvojej foto s malinkým - úplne tam vyzeráš ako mladulinká baba, skoro na nerozoznanie s tvojou dcérou, tak sa podobáte. A malinký je strašne zlatý.

verulka
29. apr 2008

aviril, no je to cim dalej tym lepsie 😉 4 deti to je prima 😀

fabiana
29. apr 2008

Ahojky!
Livka, no presne, keby si videla tie moje kolíky čo mám namiesto nôh, až sa mi chce plakať... A brucho mám totál popraskané, pri malej som mala len pár čiarok, ale pri tomto hrôza... darmo krémujem... ale hlavne, aby sme zdraví boli... 😒
A máme nové bábo?

aviril
29. apr 2008

verulka, možno to skúsim aj do štvorice, hádam sa už konečne podarí dievčatko a budem ešte aj fešanda... no lákavá myšlienka. ale možno niekedy o nejakých 7 rokov. ak sa ťa môžem spýtať, koľko máš rokov? keď už si stihla 4 deti...

anamor
autor
29. apr 2008

fabi galanta nam vcera porodila 😉

fabiana
29. apr 2008

Anamor, to viem, už som jej gratulovala, Šarlotka je strašne zlatá!!!
No Verul, skoro mi sánka padla, aká kočica si už 5 dní po pôrode... Aj si mala nejaké časti tela opuchnuté? Ja len dúfam, že aj ja pôjdem v takejto podobe domov... xi xi, ako vtip to bolo fajn. 😀 Juj, len na 4 deti si netrúfam...
Zatiaľ sa rozlúčim, dnes prídu moji rodičia, musím variť... 🙄

jankapo
29. apr 2008

Nepozerate telerano na Markize? Maju tam ekomaminku... 😝 🙂 Ojooj....

anamor
autor
29. apr 2008

janka pozeram 😉 osobne obdivujem kazdu ktora sa na to da.... ja by som to nezvladla, v dnesnej dobe....

verulka
29. apr 2008

fab, nie nic mi neopuchlo... aviril, mam 27 😀 my sma 1x rodili pred skoro 10timi rokmi 😉

anamor
autor
29. apr 2008

janka daj link na tabulku, nech dievcata vidia, super si to urobila 😉

jankapo
29. apr 2008

romi, ty fakt pokusas moju PC gramotnost.... 😀 😀 😀

anamor
autor
29. apr 2008

janka aspon neotehudementnies 😉 no vidis aka si sikovna

aviril
29. apr 2008

no verulka, super si to stihla. aj ja som bola mladá, keď som mala prvé,mala som len 19. tak to si este aj o rok mladšia ako ja. ja sa možno dám na štvrté, ale už fakt až keď budem mať možno nejakých 34-35. ale keď si spomeniem, že zas by to bol chlapček... no uvidíme, dovtedy sa ešte môže všeličo stať, možno ostanem pri mojich troch mušketieroch, manžel je ten štvrtý...
gratulujem všetkým maminkám ku krásnym detičkám. super tabuľka janka.

jankapo
29. apr 2008

kde ste vsetky??? 😉

lucka0122
29. apr 2008

dobre rano ako sa dnes mame?

lucka0122
29. apr 2008

ahoj verulka mala ajka je uplne ako ty ako kopia....strasne sa podobate...

anamor
autor
29. apr 2008

lucka ty sa pochval, rodenie nehrozi zatial?

avril hadam by ta stvrta uz ozaj bola slecna 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre