Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

eviku78
29. apr 2008

luci tak to cakanie na chodbach chapem. mna minule deprimovalo aj cakanie na poradnu. taka som prisla domov hotova, az mi bolo do placu. som sa trosku aj zlakla, ze sa to uz blizi 😨

ajajka
29. apr 2008

luca v partizanskom som z okolia je to taka mala nemocka ale super služby.ked niekedy čitam ake peniaze platite za ukony napr EPI tak mi je zle .tu si EPI len kupiš 800sk a nič viac aj otecko pri porode neplati...jedine za nadštandardnu izbu platiš 400sk .
musino no o skrinach ani nehovorim v kuse som tam strčena a lavne v detskych .... 😎

luca26
29. apr 2008

eviku... nastastie na poradnu sa stazovat nemozem - cakam vzdy tak do 15 minut, ale minule som bola na odbere na 7:00 na lacno a na radu som sa dostala 8:30 - doteraz nechapem, ze som sebou nesvihla o zem.... ale uz to volako doklepeme... 🙂

luca26
29. apr 2008

ajajka... som sa sekla - zdalo sa mi, ze si tiez z BA 🙂 inak v partizanskom je vraj velmi pekna porodnica - kolegova manzelka tam rodila prve babo a druhe uz v BA v Ruzinove a hovorila, ze sa to absolutne nedalo porovnat 😉

musino
29. apr 2008

ajajka, mne detska komodka este stale neprisla....vecicky mam vacsinou povesane alebo v suplikoch v roldore... mna skor desia zimne a letne veci, zimne by mali ist hore a letne dole do policiek, lenze niektore mam dokonca u svokry lebo sa mi sem nejak nepomestili...je to zabava....

zuzkazrzka
29. apr 2008

ahojte...tak mne uz konecne zacina byt lepsie...aj som spala aj neratam tie chodenia na zachod, ale dychala som uz normalne 🙂

misanik pisala ze ju prepustaju dnes domov 🙂

verulka krasne fotecky 🙂

ajajka
29. apr 2008

musino a to maš zatial prve babo ale zabava ešte len bude ked budeš mat dve 😀 ked začnem nema to konca kraja 😉

luca26
29. apr 2008

ficim na obed koculdy... este sa stavim 😉

betatka
29. apr 2008

Ahojky babulky
my teraz spinkame tak mam chviločku to tu u vas pokukať
Mliečko sa nám pomalinky rozbieha teda dúfam musím to zaklopkat klop, klop, klop... aby som to nezakríkla ale aj tak doktroka povedala že musíme malinkú prikromvať. Je to s nou ťažké lebo skoro 20minút ťahá didu (už bez klobúčikov 🙂 ) potom odsávam čo sa ešte dá to je tak vždy na jednu lyžičku 😠 a potom máme oddych takých 20 min a dokrmujeme a to stiahne maximálne už len 20ml a takto to ide dokola celý deň.
Zase som sa vyrozprávala a čo je nové nechce sa mi čítať dozadu?

vs3
29. apr 2008

jej uz aj misanik bude doma s babatkom 😵

anjelok
29. apr 2008

zuzka, tak fajn, ze ti je uz lepsie a super sprava od misanik 😵

vs3
29. apr 2008

betatka neviem ci si citala, ale baby tu pisali vraj na mliecko super zabera melta inak aj u nas v porodnici ju na sestonedeli stale varia 😵

anjelok
29. apr 2008

vs s akym babatkom? nieco mi uslo? 😕

vs3
29. apr 2008

hups 😀 😀 😀

zuzka.sk
29. apr 2008

Betatka.... no Lea chce byt modelka, co uz s nou ? snad nebude tucko ? 🙂
Baby ja uz vas ledva stiham, uz zacinam mat chaos kto uz porodil a kto este nie 🙂 a to vazne.
Idem si citat.

anjelok
29. apr 2008

betatka, gal porodila vcera sarlotku

anamor
autor
29. apr 2008

misanik esteneporodila, ona je v nemocke lebo norko ma tu pupocnu okolokrku tak ju sleduju....Nie?

anjelok
29. apr 2008

vs 😀

anjelok
29. apr 2008

anamor ano aj ja tak viem 😉

zuzkazrzka
29. apr 2008

misanik este neporodila, len ju monitorovali, ale ze ju dnes pustia, lebo malemu s na svet este nechce 🙂

vs3
29. apr 2008

aj ja uz mam z toho chaos ako vidite 😀 😀 😀
ano misanik neporodila, len na nich davali pozor 😀 😀

ajajka
29. apr 2008

betatka všetko naj malej LEI k dnešnym meninkam.

anamor
autor
29. apr 2008

vs ty si nas len skusala, ci mame prehlad....

betatka som rada,ze mliecko sa rozbieha, papas tie homeo?

anjelok
29. apr 2008

jeej, lea ma dnes meninky? tak vsetko najlepsie 😎

betatka
29. apr 2008

Tak gratulujem Gal. Neviete či rodila v Bojniciach alebo v Galante?
zuzka.sk - ešte jej tučko nechýba nemáme ešte ani porodnu vahu tak do nej musíme tlačiť aby papala. Ked ona je taka malá cica 🙂 😉
Ajajka má pravdu ja ked som čítala neviem ktorá to má zaplatený full service tak ja som mala manžela pri pôrode nič sme neplatili, EPI som kupila za 670,- -ten set a látka je zadarmo. Za nadštandard sa u nás platí 400 za deň takže ked ste tam 5 dní výjde to na 2000,-.

vs3
29. apr 2008

Ano dnes ma Lea meninky. Vsetko najlepsie prajeme malickej, vela zdravicka, sil a krasy i ked tej ma na rozdavanie 😵

vs3
29. apr 2008

anamor odhalila si ma 😕 😀

betatka
29. apr 2008

Dakujem v mene Lei za gratulacie hned ako bude hore ju za všetky vyboštekujem 😉

anamor ano papam tie homeo, pijem mlieko, čaj pre dojčacie mamimy, Lucku.

ajajka - tatko bol dnes odniesť Bilikovej glukomer, dufam že si to zapísala lebo že nič si nepoznačila tak dufam že bude všetko OK. Volala mi dnes aj pani z profilaktickej prípravy že ako sa máme. Aké milé že sa tak zaujímajú.

ajajka
29. apr 2008

betatka aj ja som včera zaniesla pero aj glukomer od kamošky čo ta striedala na izbe a nič si nepoznačilatak je hadam všetko OK

ajajka
29. apr 2008

utekam pre malho do školky, večer pridem nakuknut PA

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre