• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2008 IV.

20. júna 2008 
Diky,aj som si myslela....Vaaa,co to pre mna znamena?to moze aj niekolko tyzdnov pred porodom,nie?ci uz mam daco ocakavat?
30. apr 2008 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Slnyecko, niekomu sa po tom hned porod rozbieha, ale kludne mas aj tyzden dva cas :slight_smile:
30. apr 2008 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Boze,ked ja by som najradsej rodila uz hned teraz,v tomto momente :grinning:
30. apr 2008 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: verim
30. apr 2008 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ved uz aj vyhanam a nic,citim sa lepsie ako pred mesiacom,eh....no co uz...
30. apr 2008 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja sa tiez dnes citim ako v takom 6-tom mesiaci. Uplna pohodicka ...
30. apr 2008 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A ako vyhanas? Daj typ, ja sa chystam vyhanat od pondelka.
30. apr 2008 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A ako vyhanas? Porad, ja sa chystam od pondelka.
30. apr 2008 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, uz zase je ema vyhananie :slight_smile: no treba nakupovat, chodit, pratat a sexovat :slight_smile: ja nemozem este ani jedno :frowning2: sakra, ale uz by som
30. apr 2008 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No,vzdy ked to ide si poskackam na fit lopte,chodim na brutalne prechadzky,uz som si aj cerveneho vinka dala,sexujeme ale teda moc casto nie-velmi sexi si teda nepripadam.Ale tie prechadzky sa mi zdaju najucinnejsie zatial.
30. apr 2008 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzka tak od pondelka brazdime KVP? :slight_smile:
30. apr 2008 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
zuzka a preco nemozes ani jedno ved si v 38tt dietatko je totalne dozrete....veru ja od 37-38tt zacinam z cistenim kobercov a sexovanim :sweat_smile:
30. apr 2008 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo super misanik, beriem Betu a ideme :slight_smile: , kde ty vlastne na KVP byvas? ja pod poliklinikou
Neviem inak kto hovoril, ze tie deti teraz sa menj hybu, ale toto moje co vystraja... nechapem ako tam na to moze mat este miesto.
Ja nad poliklinikou :slight_smile: nad Bilou - Huskova ulica.
30. apr 2008 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
didi, mne to este lekar nepovolil, az od zajtra :slight_smile: ale bola som aj chora tyzden a pol takze aj tak by som nemohla, ale uz sa uvolnim, ved uz mozem rodit :slight_smile:
30. apr 2008 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
misanik, to mame celkom blizko :slight_smile: Ja som hovorila, ze sa malo hybe Adam, ale trochu som to zakrikla, dnes mu to celkom ide :grinning: ale je to uz menej...uz je to nie kopanie ale take vytlacanie sa
30. apr 2008 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi jaj no dobre robis aj moz abstinuje cele tehu a poviem ti ,ze ma to aj zacina lakat ale bojim sa, vydrzim 3 tyzdne :grinning: ....jasne mozes drobcek je uz ok....
30. apr 2008 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hej, take krutenie sa. Moj ked sa natiahne alebo co to spravy, normalne ma prinuti sa vystriet a ohnut tak ako si on zela. Uz to ma silu. :slight_smile:
30. apr 2008 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak to teda hej,aj moj krpec sa vrti ako divi,len aby sa do snury nezamotal :unamused:
30. apr 2008 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dididi, my sme mali sexik zakazany cele tehu, tak ja sa aj celkom tesim, ze zacneme dajake vypudzovanie.
Slnyecko a to vino sa moze? Ja mam mindrak z toho, ze si poharik dam,a potom am to chyti a ako budem v tej porodnici vyzerat? ako neajke alkoholicka? nepobije sa to s tymi ich liekmi a tak?
30. apr 2008 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neboj sa slnyecko...uzi si to, potom ked sa nahodou nebude vrtiet uvidis ako budes panikarit :slight_smile:

didi, my abstinujeme len 3 tyzdne a chyba mi to :grinning: :sweat_smile:
30. apr 2008 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sorry, ale pisem ako tatar, neviem co to ma znamenat.
30. apr 2008 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
misanik...ze dajake vypudzovanie :grinning:
joj baby mne alkohol vobec nevadi, ak je prilezitost alebo oslava dam si za jeden a malicky je taky kludny a pivko po nedelnajsom obede musi byt......ina ked niesom tehu alkohol ani citit...trocha neuskodi.
30. apr 2008 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzka ja uz sa aj bojim ci to este budem vediet. Da sa sex zabudnut? :slight_smile:
30. apr 2008 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
misanik....sex je ako jazda autom aj to viez nezabudnes :grinning:
30. apr 2008 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to dufam :grinning:
30. apr 2008 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak misanik,sak ale nieje poharik ako poharik,ja som si dala len deci kvalitneho cerveneho,to nemoze uz v tomto stadiu uskodit,aj pivko si niekedy dam.A v takom malom mnoztve sa to nebude bit ani s liekmi.
zuzka-ved ja viem,ale ta snura ma stale strasi :angry:
30. apr 2008 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slnyecko, ja viem ze mame snuru okolo krku, minuly tyzden v nemocke nam to zistili, tiez sa velmi bojim.
30. apr 2008 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, vy co robite? stvorka a uz vyse 1000 prispevkov? My sme dnes prisli domkov :slight_smile: Idem pozriet nove babätka.
30. apr 2008 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok