Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

slnyecko
30. apr 2008

Diky,aj som si myslela....Vaaa,co to pre mna znamena?to moze aj niekolko tyzdnov pred porodom,nie?ci uz mam daco ocakavat?

misanik
30. apr 2008

Slnyecko, niekomu sa po tom hned porod rozbieha, ale kludne mas aj tyzden dva cas 🙂

slnyecko
30. apr 2008

Boze,ked ja by som najradsej rodila uz hned teraz,v tomto momente 😀

misanik
30. apr 2008

😀 verim

slnyecko
30. apr 2008

Ved uz aj vyhanam a nic,citim sa lepsie ako pred mesiacom,eh....no co uz...

misanik
30. apr 2008

Ja sa tiez dnes citim ako v takom 6-tom mesiaci. Uplna pohodicka ...

misanik
30. apr 2008

A ako vyhanas? Daj typ, ja sa chystam vyhanat od pondelka.

misanik
30. apr 2008

A ako vyhanas? Porad, ja sa chystam od pondelka.

zuzkazrzka
30. apr 2008

ahojte, uz zase je ema vyhananie 🙂 no treba nakupovat, chodit, pratat a sexovat 🙂 ja nemozem este ani jedno ☹ sakra, ale uz by som

slnyecko
30. apr 2008

No,vzdy ked to ide si poskackam na fit lopte,chodim na brutalne prechadzky,uz som si aj cerveneho vinka dala,sexujeme ale teda moc casto nie-velmi sexi si teda nepripadam.Ale tie prechadzky sa mi zdaju najucinnejsie zatial.

misanik
30. apr 2008

zuzka tak od pondelka brazdime KVP? 🙂

dididi30
30. apr 2008

ahojte
zuzka a preco nemozes ani jedno ved si v 38tt dietatko je totalne dozrete....veru ja od 37-38tt zacinam z cistenim kobercov a sexovanim 😅

zuzkazrzka
30. apr 2008

jo super misanik, beriem Betu a ideme 🙂 , kde ty vlastne na KVP byvas? ja pod poliklinikou

misanik
30. apr 2008

Neviem inak kto hovoril, ze tie deti teraz sa menj hybu, ale toto moje co vystraja... nechapem ako tam na to moze mat este miesto.

misanik
30. apr 2008

Ja nad poliklinikou 🙂 nad Bilou - Huskova ulica.

zuzkazrzka
30. apr 2008

didi, mne to este lekar nepovolil, az od zajtra 🙂 ale bola som aj chora tyzden a pol takze aj tak by som nemohla, ale uz sa uvolnim, ved uz mozem rodit 🙂

zuzkazrzka
30. apr 2008

misanik, to mame celkom blizko 🙂 Ja som hovorila, ze sa malo hybe Adam, ale trochu som to zakrikla, dnes mu to celkom ide 😀 ale je to uz menej...uz je to nie kopanie ale take vytlacanie sa

dididi30
30. apr 2008

zuzi jaj no dobre robis aj moz abstinuje cele tehu a poviem ti ,ze ma to aj zacina lakat ale bojim sa, vydrzim 3 tyzdne 😀 ....jasne mozes drobcek je uz ok....

misanik
30. apr 2008

Hej, take krutenie sa. Moj ked sa natiahne alebo co to spravy, normalne ma prinuti sa vystriet a ohnut tak ako si on zela. Uz to ma silu. 🙂

slnyecko
30. apr 2008

Tak to teda hej,aj moj krpec sa vrti ako divi,len aby sa do snury nezamotal 😒

misanik
30. apr 2008

dididi, my sme mali sexik zakazany cele tehu, tak ja sa aj celkom tesim, ze zacneme dajake vypudzovanie.
Slnyecko a to vino sa moze? Ja mam mindrak z toho, ze si poharik dam,a potom am to chyti a ako budem v tej porodnici vyzerat? ako neajke alkoholicka? nepobije sa to s tymi ich liekmi a tak?

zuzkazrzka
30. apr 2008

neboj sa slnyecko...uzi si to, potom ked sa nahodou nebude vrtiet uvidis ako budes panikarit 🙂

didi, my abstinujeme len 3 tyzdne a chyba mi to 😀 😅

misanik
30. apr 2008

Sorry, ale pisem ako tatar, neviem co to ma znamenat.

dididi30
30. apr 2008

misanik...ze dajake vypudzovanie 😀
joj baby mne alkohol vobec nevadi, ak je prilezitost alebo oslava dam si za jeden a malicky je taky kludny a pivko po nedelnajsom obede musi byt......ina ked niesom tehu alkohol ani citit...trocha neuskodi.

misanik
30. apr 2008

zuzka ja uz sa aj bojim ci to este budem vediet. Da sa sex zabudnut? 🙂

dididi30
30. apr 2008

misanik....sex je ako jazda autom aj to viez nezabudnes 😀

misanik
30. apr 2008

to dufam 😀

slnyecko
30. apr 2008

Tak misanik,sak ale nieje poharik ako poharik,ja som si dala len deci kvalitneho cerveneho,to nemoze uz v tomto stadiu uskodit,aj pivko si niekedy dam.A v takom malom mnoztve sa to nebude bit ani s liekmi.
zuzka-ved ja viem,ale ta snura ma stale strasi 😠

misanik
30. apr 2008

slnyecko, ja viem ze mame snuru okolo krku, minuly tyzden v nemocke nam to zistili, tiez sa velmi bojim.

moni1412
30. apr 2008

baby, vy co robite? stvorka a uz vyse 1000 prispevkov? My sme dnes prisli domkov 🙂 Idem pozriet nove babätka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre